5. mēness dienaSimbols – vienradzis.

Akmeņi – tirkīzs, rozā halcedons, marmors, dzintars.

Ķermenis – kuņģis, barības vads.

5. mēness diena – principu un ideālu aizstāvēšanas diena. Dienas simbols – vienradzis, kas simbolizē taisnīgumu, godīgumu, atklātību, uzticību pienākumiem un principiem, aicina neslēpt savas jūtas un emocijas, jo šīs dienas enerģija palīdzēs droši izteikt savu viedokli un to arī aizstāvēt.

AKTUALITĀTES:

Šodien, līdzīgi kā 2. mēness dienā, lieliski darbojas intuīcija, kas var palīdzēt izvērtēt savu paziņu loku un to, cik labvēlīgi vai nelabvēlīgi mūs ietekmē cilvēki, ar kuriem kontaktējamies.

Lieliski strādā gremošanas sistēma, uzņemtā barība tiks pilnībā pārstrādāta un izmantota, tāpēc var ēst ko gribās. Protams, veselā saprāta robežās.
5. mēness dienā vēlams pievērsties jaunu zināšanu apguvei, kāda jauna mācību cikla uzsākšanai, garīgajām praksēm.

Diena ir enerģētiski piesātināta, tāpēc jābūt fiziski aktīviem, lai neveidotos enerģētiskie sastrēgumi un bloki ķermenī. Īpašu iekšēju harmoniju sniegs jogas nodarbības, jo asanu veikšana nostiprina gan fizisko ķermeni, gan arī stabilizē emocionālo fonu.

Diena piemērota darbam ar ārstniecības augiem – zālīšu vākšana, kaltēšana; izvilkumu, uzlējumu un tinktūru gatavošana.

5. mēness dienas prakse: paskatīties patiesībai acīs, bez izlikšanās un meliem. Apzināties savas emocionālās vajadzības, savas robežas un, ja nepieciešams, tās aizstāvēt.

Šajā dienā nav vēlams: melot, jo visi šīs dienas meli un krāpšanas ātri vien tiks atmaskoti.

5. mēness diena. Sapņi: ja nosapņots nepatīkams sapnis, tā ir zīme, ka jāpievērš vairāk uzmanība savai veselībai. Ja redz ceļu – dzīve iet pareizajās sliedēs. Labi, ja sapnī nākas paraudāt – organisms un dvēsele tādā veidā saved sevi kārtībā un pašattīrās.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs