1. mēness diena

Simbols – gaismeklis.

Akmeņi – briljants, kalnu kristāls.

Ķermenis – sejas daļa, acis, smadzenes.

Radīšanas un jauna sākuma diena. 1. mēness diena sākas jauna Mēness iestāšanās brīdī un turpinās līdz nākamajam Mēness lēktam. Reizēm tā var būt ļoti īsa. Pirmā mēness diena ir kā pamats visam turpmākajam lunārajam mēnesim un paredzēta savu dzīves mērķu un plānu pārskatīšanai.

Šīs dienas simbols – gaismeklis atspoguļo iespēju ieskatīties savas dvēseles dziļumos, izgaismojot tur apslēptās vēlmes, mērķus, radošās ieceres un sapņus.
Šī ir īpaša un maģiska diena, kad svarīgi uzturēt savas domas gaišas un nodomus tīrus, jo 1. mēness dienā mēs radām un veidojam savu turpmākā lunārā mēneša realitāti. Tiek uzskatīts, ka šodien Visums uzklausa mūsu lūgumus un palīdz nosprausto mērķu realizēšanā.

Lai veicinātu garīgo izaugsmi un paātrinātu plānu īstenošanos, jāatbrīvojas no novecojušiem uzvedības modeļiem un seniem aizvainojumiem, jāpiedod visiem pāridarītājiem un ienaidniekiem. Jo aizvainojums un dusmas uz līdzcilvēkiem, sevi vai visu pasauli laupa mums pozitīvo enerģiju, spēku, dzīvesprieku un veselību.

1. mēness dienas prakse: pārdomāt un pierakstīt savus plānus, sapņus, ieceres, vēlmes. Pēc iespējas spilgtāk iztēloties savu vēlmju īstenošanos, piepildīšanos un plānu realizēšanos. Sīkāk par plānošanu 1. mēness dienā var izlasīt rakstā Panākumu plānošana jaunā mēnesī.

Šajā dienā nav vēlams: sākt jaunus darbus, pārpūlēties, lietot alkoholu un pārāk asu vai karstu ēdienu.

1. mēness dienas sapņi: patīkami sapņi liecina par gaidāmu prieku un sola patīkamus notikumus. Ja sapnī redzat ko nepatīkamu, tam var nepievērst uzmanību.

Prožektors “Zvaigžņotā debess”

 
Kalnu kristāls

 
© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs