24. mēness dienaSimbols – lācis.

Akmeņi – malahīts, melnā jašma, gaiši zilais nefrīts.

Ķermenis – paduses.

 
Jaunrades diena. Harmoniska un radošām enerģijām piepildīta diena. Simbols – lācis (arī kalns, kura virsotne sasniedz debesis). Atspoguļo spēku un vīrišķo principu. Neskatoties uz to, ka mēness dilst, šī ir laba diena, lai ieliktu pamatus kam īpaši svarīgam un ilglaicīgam: projektam, attiecībām, darbam.

Šodien iespējams sajust spēcīgu enerģijas pieplūdumu, tādu kā “otro elpu”, kad pieaug fiziskais spēks, drosme un izturība. Neslinkojiet, lieciet šo enerģiju lietā – jo vairāk šodien paspēsiet izdarīt, jo labāk.
Labi padosies radošais darbs. Ieteicami veselību nostiprinoši pasākumi un fiziskās aktivitātes. Vislabvēlīgākā diena mājas pamatu likšanai, mājas celtniecībai, intīmai tuvībai un bērna ieņemšanai.

Ja tomēr liekas, ka enerģijas un spēka nepietiek, tad šo dienu vēlams veltīt atpūtai un dažādām enerģijas uzkrāšanas praksēm – meditācija, joga, cigun, saskarsme ar dabu (koku terapija).

24. mēness dienas prakse: jābūt pēc iespējas fiziski aktīvam un radošam. Ārstniecība. Darbs ar stihijām. Labvēlīga diena mājas pārkārtošanai un mēbeļu pārbīdīšanai.

Šajā dienā nav vēlams: slinkot un slaistīties, atrasties lielos ļaužu pūļos, apmeklēt masu pasākumus.

24. mēness dienas sapņi: pēc šīs dienas sapņiem var spriest par mūsu fiziskās enerģijas stāvokli. Ja sapņi ir patīkami, tad fiziskā enerģija plūst brīvi un tiek izmantota pareizi. Ja sapņi nepatīkami – tā tiek kaut kādā veidā apspiesta. Citas svarīgas nozīmes šīs dienas sapņiem nav.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2022. gadam Mēness zodiaka zīmēs