25. mēness dienaSimbols – bruņurupucis.

Akmeņi – tīģeracs, zaļā kaķacs, heliotrops, rozā marmors.

Ķermenis – ceļgali.

Miera un pārdomu diena. Šī diena paredzēta iekšējam darbam, darbam ar sevi, jo “kas iekšā, tas ārā” (ārējā pasaule ir mūsu iekšējās pasaules atspoguļojums).
Šodien gluži kā bruņurupucim jāpaslēpjas savā čaulā, lai atklātu savu vērtību un nozīmīgumu. Dienas simboli ir arī gliemežvāks ar tajā apslēpto pērli un trauki ar “dzīvo” un “mirušo” ūdeni.

Šī ir viena no mēness cikla maģiskajām dienām, kad cilvēkā var mosties un izpausties ekstrasensorās spējas, bet, lai tas notiktu, gan prātam gan ķermenim jābūt attīrītiem no visiem sārņiem un toksīniem.

Jāpievērš pastiprināta uzmanība visai ienākošajai informācijai.

25. mēness diena jāpavada lieki nerosoties un nesteidzoties. Ieteicams pabūt vienatnē, pārdomājot attieksmi pret dzīvi un apkārtējo pasauli, attīrīt savas domas un fizisko ķermeni. Pabeidz iesāktos darbus. 

Mēness dilst, enerģijas kļūst arvien mazāk, vēlams biežāk atpūsties.

25. mēness dienas prakse: attīrīšanās. Fiziskā ķermeņa attīrīšana, ievērojot mērenību ēšanā un pielietojot ūdens procedūras. Mentālā plāna attīrīšana caur lūgšanām. Atbrīvošanās no negatīviem emocionāliem stāvokļiem, praktizējot elpošanas vingrinājumus.

Šajā dienā nav vēlams: jāizvairās no konfliktsituācijām un liekas, haotiskas aktivitātes gan fiziskajā plānā, gan arī emocionālajā un garīgajā. Jaunus darbus labāk neuzsākt. Nav ieteicams alkohols un dzīvnieku izcelsmes barība.

25. mēness dienas sapņi: pretrunīgi. Var būt gan viedi, gan arī tukši. Liela iespēja ieraudzīt sapnī ko nepatīkamu un biedējošu. Ja tā notiek, pēc pamošanās jānoskaita lūgšana.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs