27. mēness diena

Simbols – trijžuburis, kuģis.

Akmeņi – sarkanais korallis, čaroīts, malahīts, lazurīts, rozā kvarcs, smaragds, selenīts.

Ķermenis – apakšstilbi.

Atklāsmju diena. Trijžuburis ir Neptūna – romiešu mitoloģijā jūras un okeānu valdnieka – neatņemams atribūts. 27. mēness diena saistās ar iedziļināšanos un iegremdēšanos savā iekšējā pasaulē, lai saskatītu tur gan savas ilūzijas un maldus, gan atklātu augstāko mīlestību.
Spēcīgi darbojas intuīcija, tāpēc vērtīgi ir pameditēt un ieklausīties sevī. Tādā veidā var rast atbildes uz jautājumiem, kas neliek mieru un negaidītā veidā atrisināt vecas, ieilgušas problēmas.

Tieši šodien ir iespējams piedzīvot dažādas atklāsmes un apskaidrības stāvokļus, bet, lai tas notiktu, ir rūpīgi jāvēro gan apkārtējā, gan arī sava iekšējā – sajūtu un intuīcijas pasaule.

Var uzrasties vajadzīgie cilvēki, lietas, iešauties prātā vajadzīgās idejas, kas ļaus turpmāk dzīves ceļā virzīties pareizajā virzienā.

Diena ir labvēlīga saskarsmei ar radiniekiem, vecāka gadagājuma cilvēkiem, ceļojumiem pa ūdeni.

27. mēness dienas prakse: Ja esat kādam parādā, labāk to atdot šodien. Var lūgt piedošanu tiem, kam nodarīts pāri un arī pašiem piedot. Labvēlīgi pabūt pie dabas, īpaši pie ūdeņiem. Pozitīvu iespaidu uz psihi atstās mūzikas baudīšana.

Šajā dienā nav vēlams: aizņemties naudu, ļauties skumjām, apātijai, garlaicībai, egoismam. Nav ieteicama alkohola lietošana, pārmērīga gulēšana un citrusaugļu lietošana uzturā.

27. mēness dienas sapņi: sapņi šajā dienā ir vairāk intuitīvi un var palīdzēt atklāt lietu patieso būtību.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs