Privātuma politika

Bloga Tava-pasaule.lv veidotāji augsti vērtē Jūsu privātumu un privāto datu aizsardzību. Mēs ar cieņu izturamies pret savu lietotāju tiesībām un bez ierunām piekrītam mājas lapas apmeklētāju personīgās informācijas konfidencialitātes svarīgumam.

Šī Privātuma politika paskaidro to, kā Tava-pasaule.lv ievāc Jūsu personiskos datus, kā tos glabā un izmanto, kā arī apraksta personiskās informācijas apstrādāšanas pamatprincipus. Mēs apņemamies aizsargāt Jūsu personas datu privātumu, kuri tiek iegūti no Jums, kad Jūs apmeklējat Tava-pasaule.lv mājas lapu.

Turpmāk tekstā tiek norādīts, kādu informāciju mēs ievācam un saņemam laikā, kad Jūs izmantojat mūsu mājas lapu. Ceram, ka šīs ziņas Jums palīdzēs pieņemt apzinātus lēmumus, nododot mūsu rīcībā savus personas datus.

Lai uzlabotu mājas lapas darbību, mēs izmantojam programmas, kas tiek sauktas par sīkdatnēm (cookies), kas ļauj lietotājam šķirstīt pārlūku un uzglabā informāciju par apmeklētajām mājaslapām. Šie faili netiek izmantoti, lai apstrādātu personīgo informāciju, šie dati ir anonīmi un informācija, kas tiek savākta ar sīkdatņu palīdzību, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājas lapas statistiskās atskaites.

Laikā, kad apmeklējat mūsu mājas lapas, sīkdatnes automātiski savāc informāciju par Jūsu apmeklējumu, piemēram, IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka veidu, operatīvās sistēmas veidu. Ja nevēlaties dalīties ar savu privātuma informāciju, jūs varat bloķēt sīkdatņu apmaiņu, atslēdzot šo funkciju savā pārlūkprogrammā.

Bez tam mēs izmantojam standarta web-serveru žurnālus apmeklētāju skaita uzskaitei un mājas lapas tehnisko iespēju analīzei un izvērtēšanai. Tas tiek darīts ar mērķi veidot mājas lapas saturu pēc iespējas noderīgāku saviem lietotājiem.

Mājas lapas autori nekādos apstākļos nepārdod, nenodod lietošanā un neizpauž trešajām personām Jūsu personisko informāciju, izņemot gadījumus, kad to paredz likumdošana.

Mājas lapas autori ir partnerattiecībās ar kompāniju Google, kuras reklāmas materiāli un sludinājumi tiek izvietoti mājas lapā Tava pasaule.lv. Google izmanto cookies failus sludinājumu rādīšanai mājas lapā. Uzņēmums DoubleClick izmanto sīkfailus, lai uzlabotu reklamēšanu. Šajos sīkfailos nav iekļauta personu identificējoša informācija. Vairāk var uzzināt, apmeklējot lapu http://www.google.com/policies/technologies/ads/

Blogs Tava pasaule.lv var saturēt saites uz citām mājas lapām. Mēs neesam atbildīgi par privātuma  politikām citās mājas lapās. Lūdzu ņemiet to vērā, klikšķinot uz saitēm, kas ved uz citiem resursiem.

Ja Jūs iesniedzat savu vārdu un e-pasta adresi , lai saņemtu ziņas no mums, tad šī informācija netiks izplatīta trešajai pusei bez Jūsu atļaujas. Jūs varat atteikties no ziņu un jaunumu saņemšanas, uzklikšķinot uz ‘’atteikties’’ saites, kas ir atrodama katrā e-pastā, ko mēs Jums nosūtām.

Izmantojot Tava pasaule.lv, Jūs apliecināt savu piekrišanu Privātuma politikas noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat šai Privātuma politikai, lūdzu neiesniedziet privātu informāciju mūsu mājas lapā.