19. mēness dienaSimbols – zirneklis.

Akmens – zaļais granāts, hrizolīts, labradors.

Ķermenis – apendikss

 
Atbrīvošanās diena. Negatīvās enerģijas – sātaniskā diena. Daudzās kultūrās zirneklis personificē Radītāju, likteņa audēju un tas, kāda būs šī diena – grūtību vai izaugsmes iespēju pilna, būs atkarīgs tikai no mums pašiem, no mūsu noskaņojuma, domām un rīcības.

Šodien cilvēki kļūst vieglāk iespaidojami un apvārdojami, tāpēc pēc iespējas jāmēģina saglabāt skaidrs skatījums uz lietām, jāpievērš pastiprināta uzmanība savām domām un vēlmēm, vai tās tiešām ir mūsu vai arī kāds cits vēlas ievilināt mūs savos “tīklos”.
Aktivizējas un kļūst uzmācīgāki enerģētiskie vampīri, cenšoties izprovocēt apkārtējos uz negatīvām emocijām. Tādēļ šajā dienā vēlams pēc iespējas samazināt kontaktus un neiesaistīties sabiedriskās aktivitātēs.

Labvēlīga diena radošiem darbiem vienatnē.

19. mēness dienas prakse: atbrīvošanās un attīrīšanās no svešām un maldinošām ietekmēm, no visa nevajadzīgā – vislabāk šo dienu veltīt sevis un sava mājokļa attīrīšanai, gan fiziskai, gan enerģētiskajai. Negatīvo enerģiju kliedēt palīdzēs sveces dedzināšana.

Šajā dienā nav vēlams: būt augstprātīgam, iedomīgam, skaudīgam. Nevajag dusmoties un melot. 19-tā mēness diena ir nelabvēlīga dažādu līgumu (arī laulību) slēgšanai, atbildīgu lēmumu pieņemšanai, biznesa darījumu veikšanai – nav vēlams neko pirkt vai pārdot. Neiesaka aizdot un aizņemties naudu. Pārsvarā nelabvēlīga diena jaunu darbu sākšanai, bet var būt arī izņēmumi.

19. mēness dienas sapņi: var būt nepatīkami un biedējoši sapņi, kas reizēm arī piepildās.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs