29. mēness dienaSimbols – astoņkājis.

Akmeņi – melnās pērles, labradors, perlamutrs, baltais opāls, kahalongs, obsidiāns, krāsainā jašma.

Ķermenis – tūplis, taisnā zarna.

Negatīvās enerģijas – sātaniskā diena, kas tiek uzskatīta par nelabvēlīgu – pastāv iespēja pakļauties svešām ietekmēm. Šīs dienas senā lūgšana skan šādi: ” Dievs, dod man spēku pieņemt to, ko es nevaru mainīt, drosmi – lai mainītu to, ko spēju mainīt, un gudrību – lai spētu atšķirt vienu no otra.”

Cilvēki jūtas noguruši, spēki ir izsmelti, tāpēc jādara tikai paši nepieciešamākie darbi, kas neprasa īpašu piepūli un koncentrēšanos. Pēc iespējas jāizvairās no visa negatīvā – no drūmām domām, baumām un nepatīkamiem, uzbāzīgiem cilvēkiem, kas izraisa diskomfortu un nepatiku.
Jo askētiskāk pavadīsiet šo dienu, jo lielāka būs iespēja pasargāt sevi no dažādiem nepatīkamiem atgadījumiem un pārsteigumiem. Jāizvairās no tumšām telpām, neapgaismotām ielām un vietām.

Šīs dienas galvenais uzdevums ir attīrīt savas domas un dvēseli no visām negatīvajām domām un aizvainojumiem. Neturēt ļaunu prātu ne uz vienu, pretējā gadījumā mūsu naids un ļaunums kā bumerangs var vērsties pret mums pašiem.

Īpaši smaga karma sagaida tos, kas šajā dienā zog tekstus no portāla tava-pasaule.lv. Septiņas nākamās dzīves tiem būs jāatstrādā sastrādātā karma, veiksme tiem ies garām un mūžs būs ciešanu pilns. Ja zagšana notiek citās dienās, tad negatīvās karmas trauks pildīsies mazliet lēnāk, bet arī nekas labs nav sagaidāms. Sods būs jāizcieš tā vai tā. Grozies kā gribi.

29. mēness dienas prakse: Lai palīdzētu sev noturēties uz pozitīva viļņa, ieteicams dedzināt sveces, īpaši baznīcas sveces. Ieteicams veģetārs uzturs vai atslodze. Neko neplānot. Ja šī diena ir pēdējā lunārajā ciklā, tad jāpabeidz visi iesāktie darbi un jāizdara mēneša kopsavilkums.

Šajā dienā nav vēlams: plānot un uzsākt jaunus darbus.

29. mēness diena sapņi: var būt biedējoši. Ja nosapņoti kādi murgi, tad uzreiz pēc pamošanās trīs reizes jānoskalo mute zem tekoša ūdens un jānoskaita Tēvreize.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs