22. mēness diena

Simbols – zilonis.

Akmeņi – zilā jašma un safīrs; gaiši zilais ahāts un nefrīts, dzintars.

Ķermenis – iegurnis, mugurkaula apakšējā daļa, vēdera lejasdaļa.

 
Zināšanu diena. Labvēlīga diena kā dažādu zināšanu iegūšanai, tā arī to nodošanai citiem (pieredzes apmaiņai). Pateicoties tam, ka šajā dienā pieaug mūsu prāta spējas, veiksies mācībās, būs vieglāk apgūt valodas un izglītot sevi jebkurā dzīves jomā.

Informatīvi piesātināta diena, kad var atrast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Atbildes var parādīties visdažādākajos veidos – nejauši dzirdētā frāzē, ziņu izlaidumos, avīzes slejās utt.
Jāpievērš uzmanība tām idejām, kas iešaujas prātā: tās var būt ļoti noderīgas, jo šajā dienā mēs par pasauli varam uzzināt ko jaunu, varam nonākt pat pie jaunām atklāsmēm un jauna skatījuma uz lietām un savām problēmām – mums pēkšņi var ienākt prātā kāds neparasts to risinājums.

22. mēness dienas prakse: apzinieties, ko jūs vēlieties tieši pašlaik un pievērsiet uzmanību tai informācijai, kas ienāk jūsu dzīvē šodien – tā var būt ļoti svarīga tieši jums. Pierakstiet ideju kladē šodienas domas, – tās var būt ļoti vērtīgas un noderīgas!

Šajā dienā nav vēlams: diena nav labvēlīga jaunu darbu uzsākšanai.

22. mēness dienas sapņi: informatīvi sapņi, kuri simboliskā veidā var parādīt problēmu risinājumus un personiskās izaugsmes iespēju variantus. Var piepildīties, īpaši krāsainie sapņi.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs