15. mēness dienaSimboli – čūska, šakālis.

Akmeņi – ahāts, morions.

Ķermenis – diafragma, aizkuņģa dziedzeris.

 

Sātaniskā diena. Enerģētiski ļoti spēcīga diena, kad mēs varam tikt pakļauti dažādiem kārdinājumiem un psihiskiem uzbrukumiem. 15. mēness diena var būt kā pārbaudījums tam, cik stipri mēs esam gan savas psihiskās, gan varbūt arī fiziskās zonas aizsardzībā.

Pieaug jūtīgums, var paaugstināties intuīcija un ekstrasensorās spējas. Atkarībā no cilvēka garīgās attīstības, pastiprinās vai nu negatīvās vai pozitīvās rakstura iezīmes.
Pārsvarā cilvēku rīcību diktē instinkti un kaisle. Jāmēģina izvairīties no dažādiem kārdinājumiem un nepadoties svešām ietekmēm, jākontrolē savas emocijas un rīcība. Pastiprinās tieksme pēc fiziskām baudām. Rodas vēlēšanās uzdzīvot, kas var novest pie nelabvēlīgām sekām.

Esiet ļoti uzmanīgi! Rūpīgi sekojiet tam, lai visas dienas garumā saglabātu nesatricināmu iekšēju mieru, skatieties uz provokācijām un “uzbraucieniem” kā uz nenozīmīgām un pārejošām parādībām.

15. mēness dienas prakse: vēlams šajā dienā attīstīt pašdisciplīnu, pievērsties dažādām askēzēm, ievērot diētu vai pabadoties.

Šajā dienā nav vēlams: pakļauties kārdinājumiem, stāties intīmās attiecībās, iesaistīties konfliktos, mesties uzdzīvē un nodoties pārliecīgām fiziskām baudām.

15. mēness dienas sapņi: viedi sapņi, kad var ieraudzīt dažādus variantus un iespējas savu problēmu atrisināšanai.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2022. gadam Mēness zodiaka zīmēs