Mēness un darījumi

Darījumu kārtošana ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa. Katram ne reizi vien ir nācies vai nāksies saskarties ar tādiem procesiem kā jauna darba meklēšana, biznesa uzsākšana, biznesa darījumi, kontu atvēršana, nekustamā vai kustamā īpašuma pirkšana, pārdošana utt.

Mēness un darījumi: lietišķo darījumu kārtošana pēc mēness kalendāra

Bieži vien, lai atrisinātu kādu problēmu vai jautājumu, jāvēršas pēc palīdzības valsts un pašvaldību iestādēs. Te lieti noderēs Mēness kalendārs. Zinot, kā Mēness kustība ietekmē uz Zemes notiekošos procesus, var aptuveni prognozēt, vai ieplānotie darījumi noritēs veiksmīgi, ne visai veiksmīgi vai arī pastāv risks, ka tie pilnībā izgāzīsies. Mainoties Mēness fāzēm, Mēnesim ceļojot caur zodiaka zīmēm un veidojot aspektus ar citiem debesu ķermeņiem, veidojas labvēlīgs, neitrāls vai sarežģīts dienas fons. Tas viss ietekmē cilvēku noskaņojumu, domas, motivācijas.

Darījumi

Vadoties pēc Mēness kalendāra, visu jaunu lietu uzsākšanai, kas orientētas uz izaugsmi un veiksmīgu attīstību, jauna darba meklējumiem, darba pārrunām, līgumu slēgšanai, apmācību, studiju, biznesa uzsākšanai, veikala atvēršanai, uzņēmumu reģistrācijai, finanšu darījumiem, nekustamā īpašuma, jauna auto pirkšanai, pieteikumiem uz konkursiem, prezentācijām par labvēlīgākām uzskata dienas, kad mēness ir augošs. Tas ir laika posms no Jaunmēness līdz Pilnmēnesim. Tātad, Mēness kalendāros jāskatās kādu no dienām minētajā laika posmā. Svarīgi ir paskatīties, lai firmas reģistrācija, dokumentu iesniegšana vai kāds cits paredzamais pasākums neiekrīt čika laikā. Tiek uzskatīts, ka čika laikā uzsāktais neved pie konkrēta rezultāta vai notikumi attīstās ne tā, kā sākumā bija ieplānots.

Čika laiks - Mēness bez kursa

Čika laiks – Mēness bez kursa

 

Izvēloties labvēlīgāko laiku biznesa uzsākšanai, jāņem vērā, kādā zodiaka zīmē atrodas Mēness. Piemēram, startapiem labvēlīgāks ir Mēness Aunā. Mēness Vēzī ir labvēlīgs pārtikas veikalu, restorānu, viesnīcu atvēršanai. Mēness Svaru un Zivju zīmēs labvēlīgāks mākslas, skaistumkopšanas, dizaina un modes biznesiem, Mēness Skorpionā – apbedīšanas un rituālie pakalpojumi, bet Mēness Ūdensvīrā – IT jomai vai sabiedrisko organizāciju un dažādu biedrību dibināšanai.

Prezentācijām un savu panākumu vai produktu demonstrēšanai labvēlīgākas ir augoša mēness dienas. Jo tuvāk pilnmēnesim, jo labāk.

Ja jāuzrīko kāds koncerts, tad labākas ir Lauvas, Svaru, Strēlnieka zīmes.

Ja izstāde – Svari, Strēlnieks, Zivis, arī Ūdensvīrs, ja izstāde saistīta ar avangardu vai kādu novatorisko mākslu.

Ja jāvāc ziedojumi, tad labāk to darīt laikā, kad Mēness ir Zivīs.

Algas pielikuma prasīšanai labākas ir augoša mēness dienas, kad Mēness ir Lauvā (cilvēki kļūst dāsnāki), Svaros (labāk var visu sarunāt) vai Zivīs (palielinās iejūtība un līdzi jušana). Jāskatās, lai pati saruna neiekrīt čika laikā.

Aizņēmumu ņemšanai labāks ir augošs mēness, parādu atdošanai – dilstošs. Loģika vienkārša: naudu ņemt labāk augošā mēnesī, pat ja tas ir aizņēmums. Jo tas simboliski nozīmē, ka nauda pie mums nāk. Nevajadzētu aizņemties, ņemt kredītu čika laikā un laikā, kad retrogrādā kustībā ir planēta Merkurs, jo tad var rasties problēmas ar kredīta atmaksāšanu.

Darba attiecības izbeigt un atlūgumu iesniegt labāk dilstoša mēness laikā. Tad tas parasti izdodas vieglāk gan morālā, gan dokumentu kārtošanas ziņā.

Mēness kalendārs 2024

Tie ir tikai daži vispārīgie ieteikumi veiksmīgu darījumu kārtošanai. Izvēloties vislabāko laiku kādam pasākumam, astrologi ņem vērā ne tikai Mēness stāvokli, bet arī daudzus citus astroloģiskos faktorus. Turklāt daudz kas lielā mērā būs atkarīgs no cilvēka individuālā dzimšanas horoskopa. Un tomēr, arī šīs augstāk minētās rekomendācijas var palīdzēt patstāvīgi izvēlēties kaut cik labu laiku lietišķām aktivitātēm.

Nepieciešama profesionāla astrologa palīdzība labvēlīgākā laika izvēlē?

Pieteikties individuālai konsultācijai