Jaunmēness Vērša zodiaka zīmē: laiks ielikt stabilus pamatus finansiālai labklājībai. 5 praktiski soļi

Jauns Mēness iestājas brīdī, kad Saule un Mēness atrodas vienā zodiaka apļa grādā. Astroloģiski to sauc par spīdekļu savienošanos. Tēlaini izsakoties Mēness “atdzimst”. Notiek sava veida restarts – vecās programmas tiek dzēstas, lai dotu vietu jaunām. Tas ir tā, it kā tu kādu laiku skatījies vienu filmu, bet tagad jāsāk skatīties pavisam cita.Jaunmēness Vērša zodiaka zīmē

Katrs jauns mēness ir apveltīts ar savu īpašo enerģiju un katrā jaunmēnesī ir vērts īpaši piedomāt pie savas dzīves plāniem, pārskatīt mērķus, paplānot un pasapņot, ievēlēties sev ko jaunu. Vērša zodiaka zīmes galvenās tēmas ir personiskās finanses un materiālā pasaule. Tieši tāpēc Vērša zīmes jaunmēnesī ir īpaši svarīgi piedomāt pie tā, cik daudz vai maz finansiālo resursu esam uzkrājuši un ko darīt, ja “finanses dzied romances” jeb ir sasniegta riska robeža tuvākajā laikā palikt ar pliku d…

Jaunmēness Vērša zodiaka zīmē

Attēls: canva.com / tava-pasaule.lv / Jaunmēness Vērša zodiaka zīmē

5 praktiski soļi, kā ielikt stabilus pamatus finansiālai labklājībai Vērša jaunmēnesī

1.  mērķu uzstādīšana. Precīzi nosakiet, ko tieši vēlaties sasniegt ar savu finansiālo mērķi.

2. sakārtot mērķus pēc prioritātēm, ņemot vērā to svarīgumu un termiņus. Tas palīdzēs koncentrēties uz galvenajiem mērķiem, vienlaikus saglabājot skaidru redzējumu par ilgtermiņa plāniem.

3. pārliecinieties, ka jūsu mērķi ir reālistiski un sasniedzami, pamatojoties uz jūsu finansiālo situāciju un resursiem. Ja uzstādīsiet pārāk augstus mērķus, kurus ir diezgan nereāli sasniegt, tas radīs nevajadzīgu stresu un neapmierinātību.

afirmācijas naudas piesaistīšanai

Afirmācijas naudas piesaistīšanai. Skatīt…


4. izveidojiet plānu. Izstrādājiet detalizētu plānu, kā sasniegt katru finanšu mērķi. Ievērojiet konkrētus soļus, termiņus un resursus, kas nepieciešami, lai nodrošinātu progresu un veiksmīgu mērķu sasniegšanu.

5. periodiski pārskatiet savus finanšu mērķus un novērtējiet sasniegto progresu. Ja nepieciešams, veiciet korekcijas atbilstoši situācijai.

Jāpatur prātā ka, lai sasniegtu savus finanšu mērķus, būs jāattīsta sevī tādas īpašības kā izturība un neatlaidība. Un, protams, stingra pašdisciplīna.

Lai jaudīgs, naudīgs Vērša zīmes jaunmēness!

Jauns mēness

Jaunmēness brīdī sākas jauns lunārais cikls. Lasīt…

Te vēl kas interesants:

Plānošana jaunmēnesī

Lai nauda būtu vienmēr un tās pietiktu visam

© 2023, Kristīne Kleinberga-Ankrava / Bez saskaņošanas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!