Mēness Ūdensvīrā

Mēness Ūdensvīrā – ciemos pie Urāna un Saturna. Ūdensvīrs ir spilgtu, pēkšņu atklāsmju, ģeniālu ideju un progresa zīme. Dienas, kad Mēness atrodas gaisa stihijai piederošajā Ūdensvīrā, var nest daudz pārsteigumu, jaunu dzīves pavērsienu un tās var būt negaidītu notikumu pilnas.

Mēness Ūdensvīrā ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

Mēness Ūdensvīrā
Mēness Ūdensvīrā aktivizē tieksmi uz neatkarību, brīvību un individuālismu. Mēs neapzināti tiecamies pēc kaut kā jauna, jaunas kārtības. Pieaug interese par neparasto, oriģinālo, vēl neizzināto un neizpētīto. Labāka kļūst komunikācija, mēs esam draudzīgāk noskaņoti, atjautīgāki, ekscentriskāki, humorīgāki. Bet emocijas un reakcijas ir grūti paredzamas, revolucionāras. Lielāka uzmanība šajās dienās tiek pievērsta sabiedriskajam darbam, līdztiesībai, humānismam.

Galvā var iešauties neparastas, kreatīvas, ģeniālas idejas. Domas šajās dienās traucas nākotnē un cilvēkos var mosties eksperimentatoru – novatoru gars. Uzvedībā iespējama pārmērīga impulsivitāte un dīvainības. Grūti nosēdēt vienā vietā, rutīna ātri vien apnīk un gribās izdarīt kaut ko pa savam, savādāk, pārsteigt vai pat kādu šokēt. Pie labvēlīgiem Mēness aspektiem, šīs ir veiksmīgas dienas dažādiem eksperimentiem un jauninājumu ieviešanai. Jaunie projekti var novest pie labiem rezultātiem. Negatīvu aspektu gadījumā eksperimenti var izgāzties, bet jaunās idejas, kas šķita ļoti daudzsološas – izrādīties par tukšu fantāziju augli.

Mēness Ūdensvīrā tiek uzskatīts par labvēlīgu periodu zinātniskajam un intelektuālajam darbam, darbam ar elektrotehniku, jaunām tehnoloģijām un izgudrojumiem, dažādām reformām, sanāksmēm, sēdēm, konferencēm, riskantiem projektiem. Ieteicams nesēdēt mājās, bet vairāk uzturēties cilvēkos.

Mēness kalendārs 2024

Pozitīvais:

– progresīvas idejas,
– humānisms, draudzīgums, izpalīdzība,
– brīvības un neatkarības mīlestība,  
– Brīvība no aizspriedumiem, 
– unikalitāte, oriģinalitāte,
– labas intelektuālās spējas un intuīcija,
– laba humora izjūta,
– veiksmīgs periods ciešākai saskarsmei ar draugiem, domubiedriem, nestandarta risinājumu apspriešanai, darbam ar datortehniku, inovācijām, zinātniskajām, politiskajām, pētnieciskajām aktivitātēm, racionalizācijai, astroloģijas nodarbībām, interešu klubiņu apmeklēšanai un organizēšanai, sponsoru un investoru piesaistīšanai.

Negatīvais:
– vispārpieņemto normu nepieņemšana un noraidīšana, 
– tikai savas taisnības atzīšana, nervozitāte, egocentrisms, netaktiskums, dumpīgums,
– pilnīga neprognozējamība, haoss un anarhija,
– huligānisms, vēlēšanās iznīcināt to, kas ir.
– nav ieteicams mainīt darba vietu. Nelabvēlīgu aspektu gadījumā jāsargās no nelaimes gadījumiem un traumām, īpaši – elektrotraumām.

Veselība

Jāsaudzē kājas un locītavas, īpaši – potītes un ceļgali. Jūtīgāka kļūst nervu sistēma. Nav ieteicams operēt kājas, vēnas un acis. Veiksmīgi uzsākt norūdīšanās procedūras, nodarboties ar jogu, piedalīties intensīvos kardio treniņos. Pēc medicīniskās astroloģijas – labs laiks sirds operācijām. Iespējams bezmiegs, tāpēc uz nakti vēlams iedzert kādu nervus nomierinošu tēju.

Mēness un veselība. 1.daļa

Saistīts raksts: Medicīniskā astroloģija

Uzturs

Kad Mēness viesojas Ūdensvīra zīmē, ievērot ierasto ēšanas režīmu kļūst grūtāk. Var rasties vēlme pagatavot un izmēģināt ko vēl nebijušu, galdā likt kādu eksotiskāku ēdienu. Ieteicami viegli, veģetāri ēdieni. Tā kā šīs ir gaisa stihijas dienas, tad uzturā vēlams iekļaut produktus, kas satur taukus: avokado, rieksti, vērtīgās augu eļļas, treknās zivis un citi. No alkohola labāk atteikties.

Saimniecība

Labvēlīgs laiks mājas tīrīšanai (īpaši dilstošā mēnesī), vēdināšanai, logu mazgāšanai. Var iegādāties dažādas tehniskas lietas, datorus, datoru komponentes, mobilās ierīces, kā arī oriģinālas un interesantas dāvanas. Tiek uzskatīts, ka šis nav ideālais laiks celtniecības, remontdarbiem, kā arī lielākai daļai dārza darbu, jo ir lielāks risks satraumēt sevi vai citus neuzmanības dēļ. Dārzā var patīrīt celiņus.

Dārza darbi pēc mēness

Lasiet arī šo: Mēness un dārzs

Mēness Ūdensvīrā un skaistumkopšana

Mēness Ūdensvīrā ir labvēlīgs periods skaistumkopšanas procedūrām mājas apstākļos. Ādu var mitrināt ar zāļu tēju kompresēm, likt nomierinošas maskas. Var sauļoties vai apmeklēt solāriju, iedegums būs vienmērīgāks. Vēlams vairāk uzturēties svaigā gaisā vai pastiprināti vēdināt telpas. Tas papildus nodrošinās ādu ar skābekli. Matu griešanai un krāsošanai – neitrāls laiks. Rezultāts var izdoties ne tāds, kāds bija iecerēts. Nav teikts, ka tas būs obligāti slikts. Iespējams, ka sanāks kaut kas ļoti oriģināls un interesants. Nav vēlams likt  ilgviļņus.

Mēness un skaistumkopšana

Skaistumkopšana Mēness ritmos: kā izvēlēties labvēlīgāko laiku

Atpūta un attiecības

Mēness Ūdensvīrā ienes attiecībās brīvības un viegluma gaisotni. Pieaug humora izjūta. Apkārt biežāk var dzirdēt jokus. Mēs paši gribam vairāk jokoties un arī kāds cits var vēlēties mūs izjokot. Galvenais ir nepārcensties, jo katram humora sajūta ir savādāka un kādam tās var vispār nebūt. Tāpēc, jokojoties, jāpatur prātā, ka joks var kādu tuvinieku nepatīkami aizskart. Un tad no jautrības vairs nebūs ne miņas. Ūdensvīra dienām labi piestāvēs atpūta kopā ar jautriem draugiem.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Viens komentārs
  1. 13/06/2017

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *