15 minūšu joga katrai nedēļas dienai

Jogas praktizēšana sniedz milzīgu labumu ķermenim, palīdz būt labā fiziskā formā un uzturēt labu garastāvokli jebkuros dzīves apstākļos. Lai praktizētu, mūsdienās vairs nav nepieciešams apmeklēt sporta zāli, var mierīgi trenēties mājās sev komfortablā un patīkamā atmosfērā.

Jogas instruktores Sāras Betas veidotās 15 minūšu garās video nodarbības katrai nedēļas dienai ir labs izaicinājums. Īpaši pašiem aizņemtākajiem, kas uzskata, ka viņiem nav laika jogai. 15 minūtes dienā izbrīvēt savai veselībai taču nav nemaz tik grūti!

Tas var būt arī kā labs sākums, lai iepazītos ar jogas praksi un ātri vien sajustu tās pozitīvo ietekmi. Vai arī, ja dzīvē gadās kāds stresaināks un darbiem bagātāks periods, tad šie īsie kompleksi būs labs palīgs, lai nezaudētu formu.

Ja nekad agrāk neesat nodarbojušies ar jogu vai jums ir kādas nopietnas, smagas saslimšanas, tad tomēr, pirms uzsākt nodarbības, ieteicams konsultēties ar savu ģimenes ārstu.

Video angļu valodā.

Pirmdiena

Rīta joga. Vinjasa – kustības apvienojums ar elpošanu. Meditācija kustībā:

Otrdiena

Sirds atvēršana. Hatha joga:

“ha” – prāts, garīgā enerģija un “tha” – prāna, dzīvības spēks. “Ha” simbolizē Sauli, “tha” – Mēnesi. “Ha” tiek identificēts ar Pingalas kanālu, “tha” – ar Ida kanālu. “Ha” ir mantras versija vīriešiem, “tha” -sievietēm. Tādējādi “hatha jogas” termins nozīmē “ha” un “tha”, Saules un Mēness, vīrišķā un sievišķā, Šivas un Šakti vienotību.

Trešdiena

Spēka joga visiem līmeņiem:

Ceturtdiena

Vinjasa joga. Attīrīšanās no vecā un vietas atbrīvošana jaunajam:

Piektdiena

Hatha joga gurniem un kājām:

Sestdiena

Spēks un līdzsvars:

Svētdiena

Stiepšanās un atjaunošanās:

NAMASTE!

Mēness un fiziskās aktivitātes

Lasiet arī šo: Mēness un fiziskās aktivitātes
Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *