Mēness Vērsī

Vērsis ir viena no ZEMES stihijas zīmēm. To pārvalda par skaistumu, komfortu, attiecībām un vērtībām atbildīgā planēta VENERA. Mēness, virzoties caur Vērša zodiaka zīmi, piešķir dienas fonam stabilāku, mierīgāku, maigāku, jutekliskāku, sievišķīgām enerģijām piepildītāku gaisotni.

Mēness Vērsī ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

Mēness Vērsī
Mēness Vērša zodiaka zīmē liek mums uz visu notiekošo paraudzīties reālistiskāk, vērš mūsu domas un jūtas uz dzīves praktisko pusi. Šajās dienās pieaug pacietība, paaugstinās jūtīgums attiecībā uz skaistām, komfortu sniedzošām lietām. Rodas nepieciešamība pēc stabilitātes un estētiska baudījuma. Cilvēki kļūst praktiskāki, mierīgāki. Parādās tieksme uz taupību un uzkrāšanu, tendence turēties pie veciem uzskatiem un ierastās dzīves kārtības. Var izpausties arī pārlieku lēnīgums vai pat slinkums.

Tieši Vērša dienās var izjust lielāku vēlmi pēc fiziskām baudām un sava ķermeņa palutināšanas: labi un garšīgi paēst, atslābināties, ļauties mīlestībai, izbaudīt mieru un komfortu, skaistumu, mākslu, mūziku. Baudu var sagādāt arī rūpēšanās par istabas un dārza augiem, mājas iekārtošana, dekorēšana un komfortablas vides radīšana sev apkārt. Lielāku prieku un apmierinājumu sniegs kontakts ar ģimenes locekļiem, radoši darbi, zīmēšana, dziedāšana.

Mēness kalendārs 2024

Mēness Vērša zīmē ir labvēlīgs laiks, lai iegādātos mākslas priekšmetus, nodarbotos ar nekustamā īpašuma, finanšu un saimniecības lietām. Ja citi astroloģiskie rādītāji nav pretrunā, var veikt kapitālieguldījumus, pārcelties uz jaunu dzīvesvietu, stāties jaunā darbā, rīkot pieņemšanas, prezentācijas un svinības. Periods veiksmīgs darbiem, kas saistīti ar mākslu, modi un dizainu. Grūtāk būs veikt darbus, kas prasa ātru reakciju. Nav ieteicams iesaistīties riskantos pasākumos, mēģināt ieviest dažādus nestandarta jauninājumus.

Lai izvēlētos labvēlīgāko laiku kādām darbībām un svarīgiem notikumiem, ir jāņem vērā ne tikai Mēness stāvoklis zodiakā, bet arī daudzi citi astroloģiskie rādītāji un individuālais horoskops. Profesionāla astrologa konsultācijai piesakieties šeit:
Labvēlīgā laika izvēle. Elektīvs. Sertificēta astroloģe Kristīne Kleinberga-Ankrava

Pozitīvais:

– miermīlīgums,
– praktiskums,
– reālistiska pasaules uztvere,
– stabilitāte, drošība, pamatīgums,
– emocionāla noturība, neatlaidība,taupīgums,
– skaistuma mīlestība.

Negatīvais:

– slinkums,
– pasivitāte, inertums,
– ietiepība, pretošanās jaunajam,
– baudkārība, tieksme uz pārēšanos,
– grūtības ātri pieņemt lēmumus.

Veselība

Vērša dienās jāsargājas no saaukstēšanās, jo īpaši vārīgs šajās dienās ir kakls un ausis. Nav vēlamas ķirurģiskas iejaukšanās kakla, deguna, ausu, balsenes, trahejas, vairogdziedzera rajonā. Nav labvēlīgs laiks zobārsta apmeklējumam. Labi iedarbojas inhalācijas. Var veikt operācijas un procedūras reproduktīvās sistēmas ārstēšanai.

Astrologa konsultācija labvēlīgākā laika izvēlei plānveida operācijai:
Labvēlīgākā laika izvēle plānveida operācijai. Sertificēta astroloģe Guna Bundule

Uzturs

Organisms kļūst ļoti jūtīgs uz ēdiena kvalitāti. Ieteicamas siltas zāļu tējas, sakņu dārzeņu iekļaušana ēdienkartē. Labi tiek asimilēti sāļi ēdieni. Šajās dienās var pieaugt apetīte. Pastāv lielāks risks pārēsties. Lai neiedzīvotos dažos liekos kilogramos, lielāka uzmanība jāpievērš tam, kas un cik tiek apēsts.

Saimniecība

Ļoti labvēlīgs laiks darbiem dārzā, celtniecības un remontdarbiem. Var pirkt mākslas, interjera, dizaina priekšmetus, izejmateriālus un instrumentus radošajām nodarbēm, visu nepieciešamo mājas labiekārtošanai un remontam. Labi kalpos šajā laikā nopirktās drēbes un apavi. Nelabvēlīgs laiks drēbju mazgāšanai. Nav vēlams pirkt datortehniku, mobilās ierīces un automašīnas.

Mēness Vērsī un skaistumkopšana

Mēness Vērša zīmē ir piemērots laiks pārsvarā visām skaistumkopšanas procedūrām un pasākumiem, kas vērsti uz izskata uzlabošanu. Šis ir ideāls brīdis, lai apmeklētu frizieri, kosmetologu vai manikīru. Īpašu baudījumu sniegs masāža. Nav ieteicama vaksācija.

Atpūta un attiecības

Ja Mēness, virzoties caur Vērša zodiaka zīmi, neveido ar citām planētām stresa aspektus, tad šajās dienās mēs izjutīsim spēcīgākas mīlestības un maiguma jūtas pret apkārtējiem un pasauli kopumā. Šīs ir brīnišķīgas dienas dzīves izbaudīšanai, romantiskiem randiņiem sveču gaismā, svinībām ģimenes lokā, viesu uzņemšanai, izklaidējošu pasākumu, koncertu, restorānu apmeklēšanai, vienkārši atpūtai pie dabas vai dārzā. Šīm dienām piestāvēs mierīga, relaksēta, patīkamas sajūtas sniedzoša atpūta.

Individuāla astrologa konsultācija par attiecību tēmu:
Partnerattiecību vispusīga analīze. Astrologs Guna Bundule© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *