Mēness Zivīs

Zivis pieder ūdens stihijai. Mēness šeit atrodas jūras dieva Neptūna teritorijā: mistiskā, neizprotamā un zemapziņu, garīgumu, iztēli, radošumu modinošā.Mēness Zivīs: kā tas ietekmē mūsu ikdienas gaitas

Mēness Zivīs

Mēness Zivīs ir laiks, kad sajūtas un nojausmas kļūst ļoti svarīgas. Garastāvoklis ir mainīgs. Mūs var te pēkšņi pārņemt svētlaimīgas sajūtas, te – melanholija un neizprotamas skumjas. Apkārtējā atmosfēra iegūst romantiskāku, noslēpumaināku, maigāku pieskaņu. Mēs varam kļūt iejūtīgāki, līdzjūtīgāki, intuīcija strādā labāk. Mēs esam spējīgi labāk izprast citus un sevi, vairāk kā citās dienās gribam atslābināties, pasapņot, paslinkot, ļauties dzīves plūsmai un, kā saka, “peldēt pa straumi”. Pieaug interese par garīgām lietām.

Šīs dienas var nest spēcīgus emocionālos pārdzīvojumus, pārlieku jūtīgumu. Ja Mēness veido stresa aspektus ar citām planētām, cilvēki var saasinātāk reaģēt uz pāridarījumiem. Tāpēc vēlams būt iejūtīgākiem pret saviem tuviniekiem, kolēģiem, kaimiņiem un arī pašiem pret sevi. Nevajag sev uzstādīt pārāk augstas prasības, labāk pieņemt lietas tādas, kādas tās ir. Vairāk mīlēt sevi, līdzcilvēkus, pasauli, Dievu. Nežēloties par to, kā nav, bet pateikties par to, kas ir. Mēness Zivīs ir brīnišķīgs laiks, lai ļautos radošumam un labdarībai. Īpaši veiksmīgs šis periods ir māksliniekiem, dzejniekiem, mūziķiem un visiem radošiem cilvēkiem, kuru darbs ir saistīts ar jebkāda veida mākslu, kā arī tiem, kas nodarbojas ar psiholoģiju, parapsiholoģiju, zemapziņas procesu pētīšanu un ekstrasensoriku.

Mēness kalendārs 2024

Pie labvēlīgiem aspektiem saskarsme norit sirsnīgā gaisotnē un nes prieku dvēselei. Labs periods dziedniecībai, dažādiem kultūras pasākumiem, kas saistīti ar miera un relaksācijas tēmām, prezentācijām, finanšu ieguldījumiem, juridisku un tiesisku jautājumu risināšanai, filozofiskām pārdomām un dziļdomīgām sarunām. Labvēlīgi pabūt vienatnē un iedziļināties savās sajūtās. Šajās dienās nosapņotie sapņi var būt ļoti spilgti, intensīvi un atmiņā paliekoši.

Pozitīvais:

– līdzjūtība, labsirdība, labdarība, labvēlība,
– žēlsirdība, ticība labajam,
– intuīcija, iejūtība, spēja saprast otru, iejusties otra emocionālajos un psiholoģiskajos stāvokļos,
– izpalīdzība, vēlme mierināt, sniegt atbalstu, palīdzēt,
– garīgums, mīlestība, mīlestība pret visu pasauli, mākslu, tuvāko.
Negatīvais:

– sentimentalitāte, naivums, raudulīgums, gaudulība, 
– sevis žēlošana, ļaušanās pašapmānam, citu mānīšana, krāpniecība, upurēšanās, izdabāšana, 
– vēlme apreibināties un aizmirsties, tēlot mocekli, aizbēgt no realitātes iedomātā sapņu un ilūziju pasaulē,
– nepraktiskums, nekonkrētība, neiedziļināšanās detaļās,
– neprecizitāte, izklaidība.

Veselība

Kad Mēness ir Zivju zīmē, ieteicams lielāku uzmanību pievērst savai psihiskajai veselībai. Labvēlīgi uz psihi iedarbosies meditācijas, relaksējošas ūdens procedūras, pirts, sauna, baseins, SPA. Ja ir radusies nepieciešamība pēc psiholoģiskās palīdzības, tad šīs ir labas dienas, lai grieztos pie speciālista pēc padoma. Jāsargā pēdas, nedrīkst griezt varžacis un veikt pedikīru. Labi šajās dienās pamasēt pēdiņas. Bet masāžai jābūt vieglai un patīkamai (ja dzimšanas horoskopā ir saspringta 12. māja vai Zivju zīme, tad pēdu masāža ir labs veids, kā harmonizēt šīs mājas tēmas: pārlieku upurēšanos, izdabāšanu un nespēju atslābināties). Paaugstinās infekciju, alerģiju un sēnīšu slimību draudi, medikamentu un citu toksisku vielu pārdozēšanas risks.

Mēness un veselība. 1.daļa

Saistīts raksts: Medicīniskā astroloģija

Uzturs

Viss, kas nonāk organismā šajās dienās, iedarbojas daudz spēcīgāk. Nevajadzētu aizrauties ar kafiju un alkoholu. Tā kā šīs ir ūdens stihijas dienas, tad organisms labāk pārstrādā ogļhidrātus. Ēdienkartē vēlams iekļaut auzu, griķu, rīsu putras, kuskusu, pilngraudu makaronus, kartupeļus, medu, augļus. Lai izvairītos no tūskām, vēlams ierobežot šķidruma patēriņu un nedzert uz nakti.Saimniecība

Ideāls laiks mājas mitrajai uzkopšanai un veļas mazgāšanai (īpaši dilstoša mēnesī). Dārzā var darboties ar lapu dārzeņiem un laistīt augus. Var pirkt mūzikas instrumentus, visu, kas nepieciešams mākslinieciskajām un radošajām izpausmēm, mākslas priekšmetus, ezotērisko un garīgo literatūru, kā arī lietas un priekšmetus mājas labiekārtošanai. Nav ieteicams konservēt, dārzā – apgriezt kokus un krūmus. Neveiksmīga var izrādīties apavu un pulksteņu iegāde.

Dārza darbi pēc mēness

Lasiet arī šo: Mēness un dārzs

Mēness Zivīs un skaistumkopšana

Mēness Zivju zīmē tiek uzskatīts par labvēlīgu laiku vaksācijai, ūdens un relaksējošām SPA procedūrām. Nav ieteicami pīlingi un friziera apmeklējumi. Uzmanīgiem jābūt ar jauniem, nepārbaudītiem kosmētiskiem līdzekļiem – tie var izraisīt alerģiju.

Mēness un skaistumkopšana

Skaistumkopšana Mēness ritmos: kā izvēlēties labvēlīgāko laiku

Atpūta un attiecības

Dienās, kad Mēness ir Zivīs attiecībās var iestāties dziļa savstarpējā sapratne un iejūtība, kad mēs partneri saprotam no pusvārda. Bet svarīgi ir arī ievērot un nepārkāpt robežas. Cienīt otru, dāvāt mīlestību no sirds, nepieprasot, lai partneris kaut kādā veidā to atmaksā. Mēness Zivīs vairāk akcentē nesavtīgas kalpošanas un došanas tēmas. Šīs ir patiesi labas dienas atpūtai un dzīves baudīšanai. Atpūtu un mieru var gūt meditācijās, garīgajās praksēs, mantru skaitīšanā, afirmāciju praktizēšanā, mākslas terapijā, psihoterapijā un visās citās garīgi orientētajās terapijās.
© 2012-2024, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *