Mēness Aunā

Auna zīmi pārvalda planētas MARSS un PLUTONS. Kad Mēness virzās caur Auna zīmi, tas atrodas UGUNS stihijas varā un mudina mūs uz aktivitāti, impulsivitāti, spontānumu. Pieaug vēlme aktīvi darboties, izpaust sevi un likt savas intereses pirmajā vietā.Mēness Aunā ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

Mēness Aunā

Mēness Aunā aktivizē cilvēkos drosmi, uzņēmību, atvērtību jaunajam un gatavību aktīvai rīcībai. Pieaug aktivitāte, nepacietība, uzstājība un vēlme darboties.

Pat kautrīgie un par sevi nepārliecinātie kļūst enerģiskāki un drosmīgāki. Tas ir labvēlīgs laiks tādiem darbiem, kurus nepieciešams paveikt ātri, īsā laika posmā.

Ja Mēness šajā laikā veido saspringtus aspektus ar citām planētām, tad emocijas un vēlmes var kļūt grūti kontrolējamas. Problēmas var sagādāt pārlieku pašpārliecinātība, savas gribas uzspiešana citiem, agresivitāte un viegla aizkaitināmība.

Kad tranzitējošais Mēness ir Auna zodiaka zīmē, cilvēki kļūst vieglāk iekustināmi uz jaunu lietu uzsākšanu, bet kļūst grūtāk veikt ikdienišķus rutīnas darbus. Ir liela vēlme visu darīt pa savam.

Mēness kalendārs 2024

Šis periods ir labvēlīgs īslaicīgiem ceļojumiem, pārgājieniem, pasākumu rīkošanai, jaunu darbu sākšanai, parādu piedziņai, fiziskām aktivitātēm un sporta nodarbību uzsākšanai. Arī pārrunām, kurās nepieciešams kādu pārliecināt par savu taisnību un nostiprināt savu autoritāti. Var griezties valsts iestādēs pēc dažādiem dokumentiem un izziņām.

Nav labs laiks līgumu slēgšanai, ilgtermiņa darbiem, kapitālieguldījumiem, laulībām, kāzām, attiecību skaidrošanai.

Pozitīvais:

– pieaug enerģija, enerģiskums,
– lielāka uzņēmība un apņemšanās uzsākt ko jaunu,
– drošsirdība, patstāvība, neatkarība, 
– ātra reakcija, straujums, optimisms, dzīvesprieks, aizrautība,
– pašpārliecinātība,
– jaunu ideju rašanās,
– ātra lēmumu pieņemšana.
Negatīvais:

– pārlieku impulsivitāte,
– agresivitāte un kareivīgums,
– ietiepīgums un nepacietība, steiga,
– ātra aizkaitināmība, pārgalvība, nemierīgums, nervozums,
– savas gribas uzspiešana, nespēja vienoties,
– neuzmanība darbā ar uguni, tehniku un asiem metāla priekšmetiem.

Veselība

Ieteicamas pastaigas. Var veikt procedūras un operācijas nieru rajonā. Nav ieteicamas ķirurģiskas iejaukšanās galvas rajonā, acu, ausu, sejas un žokļa operācijas, tai skaitā arī sejas plastiskās operācijas, vizītes pie stomatologa. Ja ir nosliece uz galvassāpēm, tad šajās dienās jo īpaši jāmēģina izvairīties no stresa situācijām. Jāsaudzē redze, mazāk skatoties televizoru un samazinot pie datora pavadāmo laiku.

Uzturs

Organismam nepieciešamas olbaltumvielas. Tās labi pārstrādājas un dod maksimālu labumu. Ēdienkartē jāiekļauj gaļas un piena produktus, zivis, olas, pākšaugus. Uz kopējo veselības stāvokli labvēlīgi iedarbosies svaigi spiestas sulas un zaļumi. Auna dienās var atļauties kādu asāku un piparotāku ēdienu. Bet, ja ir problēmas ar miegu, tad no pikantiem ēdieniem šajā laikā labāk atturēties.Saimniecība

Labvēlīgs laiks logu mazgāšanai. Dārzā augošā mēnesī sēj un stāda augļu kultūras, dilstošā – novāc un konservē ražu. Var iegādāties celtniecības materiālus, darba instrumentus, auto rezerves daļas, tehniku. Var pirkt suvenīrus, sporta inventāru un metāliskas rotaslietas. Neveiksmīga var izrādīties smaržu, kosmētikas, apģērbu un apavu iegāde.

Mēness Aunā un skaistumkopšana

Mēness Aunā nav īpaši piemērots laiks sarežģītām skaistumkopšanas procedūrām salonos. Ieteicamas sejas kopšanas procedūras mājas apstākļos, mājās gatavotas maskas, maiga sejas, galvas, acu masāža vai acu kompreses. Friziera apmeklējumu labāk ieplānot citā laikā. Nav ieteicams apmeklēt solāriju, kā arī ilgstoši atrasties saulē.

Atpūta un attiecības

Auna dienās lielāku prieku sagādās aktīva un sportiska atpūta, dažādi fiziski izaicinājumi, ekstrēmais sports, sacensības. Vien jāpatur prātā, ka steigas un neapdomības dēļ  paaugstinās iespēja satraumēties. Attiecībās, lai izvairītos no strīdiem un konfliktiem, labāk lieku reizi paturēt muti ciet.  Attiecību skaidrošanai šīs nav labas dienas, jo katra no konfliktā iesaistītajām pusēm mēģinās par katru cenu aizstāvēt savu viedokli un būs grūti nonākt līdz kompromisam.

© 2012-2024, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *