Mēness Dvīņos

Dvīņu zīme pieder GAISA stihijas zīmēm. To pārvalda planēta MERKURS. Mēness, virzoties caur šo gaisīgo zodiaka zīmi, ienes mūsu ikdienas fonā vairāk dzīvīguma un kustības.

Mēness Dvīņos: kā tas ietekmē mūsu ikdienas gaitas

mēness dvīņos
Mēness Dvīņos mūsos pastiprina vēlmi komunicēt, dibināt jaunus kontaktus, ceļot, iepazīt jaunas vietas, apgūt jaunu informāciju, ievākt jaunākās ziņas un dalīties iespaidos ar apkārtējiem. Prātā var pēkšņi rasties dažādas jaunas, interesantas un neparastas idejas.

Cilvēki kļūst aktīvāki, atvērtāki jauniem iespaidiem, apķērīgāki, ziņkārīgāki un pļāpīgāki. Šajās dienās smadzenes strādā raitāk, pieaug intelektuālās un komunikatīvās spējas, aktivizējas humora izjūta. Var viegli un nepiespiesti diskutēt par jebkurām tēmām.

Dienās, kad Mēness virzās caur Dvīņu zīmi, iespējams saņemsim vairāk telefona zvanu, vēstuļu vai ziņu nekā citās dienās. Ja kopējais astroloģiskais fons ir harmonisks, tad šajās dienās ir lielākas izredzes noslēgt izdevīgus darījumus, aktīvāk noris tirdzniecība.

Mēness kalendārs 2024

Mēness Dvīņu zīmē ir labvēlīgs laiks mācībām, eksāmenu kārtošanai, lekcijām, konferencēm, visa veida saskarsmei, pārrunām, intelektuālajam darbam, pieredzes apmaiņai, informācijas apstrādei, inovatīvu risinājumu meklēšanai, rakstniecībai, žurnālistikai, reklāmu rakstīšanai un izvietošanai, darba vietas maiņai. Arī mazi bērni un dzīvnieki šajās dienās kļūst aktīvāki, nemierīgāki, kustīgāki un tos ir grūtāk savaldīt.

Lai izvēlētos labvēlīgāko laiku kādām darbībām un svarīgiem notikumiem, ir jāņem vērā ne tikai Mēness stāvoklis zodiakā, bet arī daudzi citi astroloģiskie rādītāji un individuālais horoskops. Profesionāla astrologa konsultācijai piesakieties šeit:
Labvēlīgā laika izvēle. Elektīvs. Sertificēta astroloģe Kristīne Kleinberga-Ankrava.

Pozitīvais:

– aktivitāte, kustīgums, komunikabilitāte, mobilitāte,
– asprātība, veiklība, apķērība, viegla pielāgošanās,
– reakcijas ātrums, ātra domāšana, zinātkāre.

Negatīvais:

– virspusīgums, nepastāvība, vieglprātība, neorganizētība, kavēšanās,
– viltīgums, izklaidīgums, aizmāršība, pļāpīgums, tenkošana,
– krasas garastāvokļa maiņas, ķeršanās pie vairākiem darbiem vienlaicīgi, nevienu nepadarot līdz galam.
– ja ir disharmonisks kopējais astrofons, tad pieaug zādzību, krāpniecību un dažādu auto negadījumu un avāriju risks.

Veselība

Kad Mēness iet caur Dvīņu zīmi, jūtīgāka kļūst elpošanas sistēma. Tāpēc jāizvairās no piesmēķētām, smacīgām telpām un caurvējiem. Smēķēšana šajās dienās ir īpaši kaitīga. Jāsaudzē plaušas, plecu zona un rokas. Nav vēlams pārslogot vai operēt minētās zonas. Jūtīgāka kļūst arī nervu sistēma. Labi iedarbosies zāļu tējas, kas domātas nervu sistēmas nostiprināšanai. Var veikt operācijas gurnu rajonā un procedūras aknu darbības uzlabošanai, aknu attīrīšanai. Ieteicami vingrojumi, kas attīsta ķermeņa lokanību.

Lai izvēlētos vispiemērotāko datumu operācijai, ir jāņem vērā ne tikai Mēness stāvoklis zodiakā, bet arī citi svarīgi astroloģiskie rādītāji un individuālais horoskops. Astrologa konsultācija labvēlīgākā laika izvēlei plānveida operācijai:
Labvēlīgākā laika izvēle plānveida operācijai. Sertificēta astroloģe Guna Bundule

Uzturs

Šajās dienās raksturīgi ēst steigā un pārtikt no ātrajām uzkodām. Tāpēc labāk jau iepriekš pārdomāt ēdienkarti un ieplānot laiku normālām maltītēm. Ēdienkartē vēlams iekļaut produktus, kas satur augu valsts izcelsmes taukus – salātus ar augu eļļu, riekstus. Var atļauties kādu trekno sieru, organisms to lieliski pārstrādās. Pie otrajiem ēdieniem labi iederēsies puķkāposti un brokoļi.

Saimniecība

Mājas tīrīšana, kārtošana, vēdināšana un logu mazgāšana, īpaši dilstoša mēness laikā. Dārzā un mājās var stādīt un apkopt puķes. Labs laiks grāmatu, apavu, sporta apģērba, smaržu, auto un mobilo ierīču iegādei.

Skaistumkopšana

Mēness Dvīņos ir labvēlīgs roku ādas sakopšanai un lutināšanai – maskas, barojoša krēma uzklāšana, parafīna vanniņas vai maiga, relaksējoša masāža rokām šajās dienās sniegs maksimālu efektu. Bet, nav ieteicams aiztikt nagus – manikīram, pedikīram, nagu pieaudzēšanai nelabvēlīgs laiks. Var doties uz solāriju. Sejas ādai par labu nāks pastaigas svaigā gaisā.

Atpūta un attiecības

Kad tranzitējošais Mēness atrodas Dvīņu zīmē, cilvēki ir atvērtāki komunikācijai un attiecību veidošanai. Iepazīties kļūst vieglāk. Īpaši caur internetu vai ar sludinājumu palīdzību. Sarunu tēmas rodas pašas no sevis, mēs vēlamies saņemt vairāk jaunas, svaigas informācijas, interesantu ziņu, joku, baumu. Romantiskajās attiecībās parādās iespēja ieraudzīt partneri pavisam citā gaismā, atsvaidzināt, atjaunot, uzprišināt attiecības, ienesot tajās vairāk jautrības. Šīm dienām piestāvēs aktīvi – intelektuālā atpūta.

Astroloģiskās konsultācijas par jebkuru aktuālu tēmu:
Sertificēta astroloģe Liene Briška. Konsultācijas

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *