Mēness Lauvā

Kad Mēness savā kustībā pa zodiaka apli virzās caur ugunīgo Lauvas zīmi, tas atrodas Saules varā, jo Saule ir Lauvas zīmes pārvaldniece. Mūsu iekšējās sajūtas šajās dažās dienās kļūst intensīvākas, spilgtākas un spožākas.  Pieaug pašpārliecinātība un savas patiesās vērtības apzināšanās.Mēness Lauvā ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

mēness lauvā
Mēness Lauvā nes prieka, saviļņojuma un svētku noskaņas. Pieaug entuziasms, dzīvesprieks un var pat pēkšņi, it kā ne no kā uzlaboties garastāvoklis. Paaugstinās pašapziņa, vēlēšanās saposties, „izrādīties” un būt uzmanības centrā. Cilvēki kļūst jutekliskāki, artistiskāki, sirsnīgāki, dāsnāki un izpalīdzīgāki. It īpaši, ja tos paslavē. Jebkuras uzslavas sagādā dubultu prieku. Šajās dienās gribās vairāk izklaidēties un baudīt dzīvi, priecāties, pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem, spēlēties, rīkot uzjautrinošus pasākumus. Pieaugot azartam un vēlmei riskēt, daži var ieinteresēties par spēļu zālēm, bet kādam pēkšņi sagribēsies izmēģināt laimi, nopērkot loterijas biļeti.

Ja Mēness, virzoties caur Lauvas zīmi, veido stresa aspektus ar citām planētām, tad pastāv liela varbūtība pārvērtēt savas iespējas, neapdomīgi riskējot tur, kur to nevajadzētu darīt. Tāpat ir iespējamas dažādas neadekvātas pārmērības, izšķērdīgums, svaidīšanās ar naudu, slinkums, nevēlēšanās strādāt, lielīgums un sevis pārliecīga slavināšana.

Mēness kalendārs 2024

Mēness Lauvas zodiaka zīmē ir labs laiks aktivitātēm radošajās nodarbēs, romantiskajās attiecībās, izklaidēs un sportā. Labi: šoviem, priekšnesumiem un prezentācijām, izstādēm, sponsoru meklēšanai, biznesa darījumiem, spekulācijām, juridisko jautājumu kārtošanai, darba vietas maiņai, sarunām ar priekšniecību un augstākstāvošajiem. Var vērsties valsts iestādēs pēc palīdzības, ja tāda nepieciešama. Labi padosies darbi, kas saistīti ar visāda veida izklaidējošu pasākumu organizēšanu.
Pozitīvais:

– cēlsirdība, atklātība, labsirdība, sirsnība, optimisms,
– radošums, aktivitāte, kaislīgums, enerģijas pieplūdums, vēlme pēc fiziskas un seksuālas aktivitātes,
– pašpārliecinātība, pašvērtības celšanās, ambiciozitāte, vēlme atrasties uzmanības centrā un valdzināt,
– dāsnums, izpalīdzīgums.

Negatīvais:

– varaskāre, pārlieku valdonīgums,
– augstprātība, savu iespēju pārspīlēšana,
– izšķērdība,
– slinkums.

Veselība

Aktivizējas asinsrites sistēma, jūtīgāka kļūst muguras daļa. Mēness Lauvas zīmē ir labs laiks sporta nodarbībām. Tomēr, tā kā šajās dienās jūtīga ir sirds, tad sirds slimniekiem fizisko slodzi vēlams samazināt. Var veikt acu un apakšstilbu operācijas. Nav vēlamas ķirurģiskas iejaukšanās sirds, asinsrites, mugurkaula, ribu, liesas rajonā. Sirds slimniekiem jāsargājas no pārmērīgām emocijām, uztraukumiem un stresa.

Uzturs

Nebrīnieties, ja Lauvas dienās uznāk spēcīga vēlēšanās nobaudīt ko sevišķi gardu un dārgu. Ēdienam jābūt izsmalcinātam, galdam – skaisti klātam. Lieliski asimilējas olbaltumvielas. Ēdienkartē jāiekļauj rieksti, augļi, zaļumi, svaigi spiestas sulas, liesa gaļa un zivis. Var atļauties sarkanvīnu mērenās devās. Tā kā šajās dienās parādās tieksme uz pārēšanos, jāseko līdzi apēstā daudzumam. Diētu ievērot būs grūtāk.Saimniecība

Vislabākais laiks konservēšanai, ievārījumu vārīšanai, augļu, zāļu tēju, sakņu vākšanai un kaltēšanai. Dārzā kokiem un krūmiem var izgriezt nokaltušos zarus. No pirkumiem veiksmīga var izrādīties zelta dārglietu, rotaslietu, dažādu suvenīru un dāvanu iegāde. Uzmanīgiem jābūt, iegādājoties apavus un drēbes. Var gadīties, ka izvēlēsimies kaut ko pārāk spožu un ekstravagantu, ko pēc tam uzvilksim labi ja pāris reizes.

Augļu dienas Mēness kalendārā

Augļu dienas Mēness kalendārā. Uzzināt vairāk…

Mēness Lauvā un skaistumkopšana

Vēlams šajās dienās vairāk pievērst uzmanību savam ārējam izskatam, parūpēties par sevi un savu imidžu. Ļoti labvēlīgs laiks friziera apmeklējumam un matu kopšanai. Nelabvēlīgs laiks ādas tīrīšanai un pīlingam. Nav vēlams veikt vaksāciju, sauļoties vai apmeklēt solāriju.

Atpūta un attiecības

Kad Mēness atrodas Lauvas zīmē, kļūst vieglāk atrast pareizo pieeju partnerim. Var uznākt apskaidrība, kas ir tas, kas pietrūkst laimīgai kopā būšanai. Intuīcija var pateikt priekšā pareizo atbildi. Visām “aplidošanas” pūlēm ir jābūt pamanītām un novērtētām, pretējā gadījumā mūs gaida vilšanās. Šis ir brīnišķīgs laiks atpūtai, svinībām, izklaidēm, teātra, kino, diskotēku, muzeju, šovu apmeklējumiem, sporta pasākumiem, sacensībām un jaunu romantisku kontaktu veidošanai. Šajās dienās mums kļūst grūtāk atteikt tiem, kas mums kaut ko lūdz. Īpaši, ja lūdzējs neskopojas ar komplimentiem un apburoši smaida.
© 2012-2024, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *