Saule zodiaka zīmēs: Lauva

Jūlija beigas un lielāko daļu augusta Saule pavada Lauvas zodiaka zīmē. Lauva ir piektā zodiaka zīme. Debesjumā tai atbilst Lauvas zvaigznājs, kur atrodas viena no spožākajām zvaigznēm vārdā Reguls (Alfa Leonis jeb Lauvas sirds), kas bez tam ir arī viena no četrām seno persiešu karaliskajām zvaigznēm un tiek asociēta ar slavu un panākumiem.

Lauva: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Lauvas zīmes stihija ir UGUNS un to pārvalda SAULE. Šeit tā atrodas savās mājās un var pilnā mērā izpausties. Visi, kas dzimuši zem Lauvas zīmes, atrodas spēcīgā Saules ietekmē. Savus aizbilstamos tā apvelta ar drosmi, optimismu, radošumu, spēku, vēlmi starot, spīdēt, izraisīt apkārtējos sajūsmu un apbrīnu.

Tipisks Lauva vairāk par visu mīl atrasties uzmanības centrā, dievina pulcēt sev apkārt skatītājus un apjūsmotājus. Viņa karaliskajām ausīm nav nekā tīkamāka kā dzirdēt aplausu un ovāciju skaņas.

Lauvas misija – būt par uzvarētāju un līderi. Jebkuros apstākļos un jebkurās situācijās. Drosmīgs, tiešs, dāsns, godīgs, augstsirdīgs un izpalīdzīgs. Dzīvības enerģijas pārpilns. Ja Saule horoskopā atrodas nelabvēlīgās kombinācijās ar citām planētām, tad – egoistisks, augstprātīgs, iedomīgs, despotisks, pavēlniecisks, citu intereses nerespektējošs, izlaidīgs un slinks.

Saule zodiaka zīmēs: Lauva

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Lauvas zodiaka zīmē

Nesatricināma pašpārliecība un ticība sev ir tas, kas palīdz daudziem Lauvām virzīties pa dzīvi un sasniegt augstas virsotnes. Viņa vārdu krājumā nav tādu vārdu kā kautrīgums, depresija vai pesimisms. Lauvām tie ir kaut kādi pilnīgi sveši un nesaprotami jēdzieni.

Kā jau zvēru karalim pienākas, tam patīk vadīt, valdīt un būt par centrālo personu, ap kuru viss griežas, vai tas būtu ģimenē, vai darba kolektīvā vai kur citur. Tas vienmēr atradīs veidu kā paspīdēt un izcelties citu vidū.

Pašapzinīgo un majestātisko Lauvu piesaista un iedvesmo viss krāšņais, spilgtais, košais, iespaidīgais. Tas ir harizmātisks un atklāts.

Necieš pelēcību, ikdienišķais un prastais to nogurdina. Tāpēc gan savu vizuālo tēlu, gan tuvāko apkārtni tas cenšas veidot pēc iespējas modernāku, greznāku un viņa karaliskajai dabai atbilstošāku.

„Dzīve ir domāta tam, lai to svinētu. Svētkiem jābūt katru dienu!”: tā saka Lauva. Izpriecas, pieņemšanas, koncerti, uzstāšanās, izklaides un sporta pasākumi, banketi ar bagātīgi klātiem un grezni servētiem galdiem: tas viss priecē un silda Lauvas sirdi.

Lai gan Lauvas mēdz būt arī egoistiski un augstprātīgi, tomēr, lielākoties, tiem patīk ne tikai pašiem priecāties par dzīvi, bet sagādāt prieku arī citiem. Bieži vien tas viņiem ir pat svarīgāk par visu pārējo.

Jo vairāk priecīgāku un laimīgāku cilvēku ir viņam apkārt, jo Lauva ir apmierinātāks. Viņam glaimo apzināties, ka apkārtējo labsajūtas un labklājības uzlabošanās ir viņa nopelns. Un, ja vēl apkārtējie apliecina to, ka Lauva ir pats labākais, stiprākais, skaistākais, talantīgākais un gudrākais, tad laime ir pilnīga.

Intereses:

izklaide, atpūta, spēles (arī azartspēles), dažādas atrakcijas, sporta sacensības, māksla, daiļrade, romantiski piedzīvojumi, kūrorti, vakariņas sveču gaismā.

Profesijas:

Lauvām ļoti svarīgi ir atrast savu vietu dzīvē, realizēt sevi gan personiskajā, gan profesionālajā jomā un to vēlme pašizpausties ir lielāka par bailēm no kritikas. Šī ir viena no radošākajām zodiaka zīmēm. Lauvām ir iedzimta spēja vadīt un pārliecināt citus, kas ir svarīgi, piemēram, darbojoties politikā vai biznesā.

Tie ir talantīgi aktieri, pasākumu organizētāji, skatuves un cirka mākslinieki, dziedātāji, direktori, priekšnieki, politiķi, prezidenti, menedžeri, konsultanti, sportisti un dejotāji, treneri un skolotāji. Lauvas var atrast savu aicinājumu visās tajās profesijās, kur ir iespējams izcelties un parādīt visiem savu lieliskumu un īpašās ekskluzīvās spējas. Tiem ir nepieciešama auditorija un skatītāji.

Uzziniet, kādas ir tieši Jums piemērotākās profesijas, piesakoties individuālai konsultācijai pie sertificēta astrologa:
Profesionālā orientācija, finanses

Veselība:

Pārsvarā Lauvām ir laba veselība un liela fiziskā izturība. Slimi un nelaimīgi tie var kļūt tad, ja ilgstoši nav saņēmuši slavināšanas, godināšanas un atzinības zīmes. Vēl viens iemesls slimošanai var būt pārlieku ļaušanās slinkumam un mēra sajūtas neievērošana, baudot dzīves priekus.

Īpaši saudzējamās ķermeņa daļas – mugurkauls un sirds. Savlaicīgi uzsākti profilaktiskie pasākumi, kā piemēram muguras masāžas un regulāras pārbaudes pie kardiologa var palīdzēt izvairīties no iespējamajām veselības problēmām.

Attiecības:

Lauvas šarmam nav iespējams pretoties. Būdams romantiķis, tas nevar iedomāties savu dzīvi bez mīlas trīsām, ir spējīgs apburt un savaldzināt jebkuru. Attiecībās Lauva ir uzticams, cēlsirdīgs un dāsns, tomēr tas ļoti daudz prasa no partnera arī pretī: uzslavas, atzinību un sajūsmas pilnus skatienus.

Lauva vienmēr gribēs spēlēt pirmo vijoli un bieži vien „vilks deķīti uz savu pusi”, kas dažiem brīvību mīlošiem indivīdiem var izraisīt nepatiku, pretoties kāri un vēlmi pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no Lauvas diktatoriskās ietekmes.

Vislabākā saderība Lauvām ir ar savas stihijas zīmēm – Lauvām, Strēlniekiem, Auniem. Izsmalcinātos Svarus piesaista Lauvas radošums un apbrīnojamais cīņas spars, kā rezultātā arī šo zīmju starpā var veidoties laba savstarpējā saskaņa. Laba saderība ar Dvīņiem.

Skorpioni var pievilināt Lauvas ar savu kaislīgumu, nepieradināmie un nepakļaujamie Ūdensvīri – ar oriģinalitāti un atšķirīgu skatījumu uz dzīvi. Vēži var palīdzēt tiem ielūkoties dziļāk savā dvēselē un iepazīt sevi. Grūtāk būs atrast kopīgu valodu ar atturīgajiem Mežāžiem, ekonomisko Jaunavu un ietiepīgajiem Vēršiem.

Vēlaties dziļāk izprast savas partnerattiecības? Piesakieties individuālai konsultācijai pie profesionāla astrologa:
Partnerattiecību vispusīga analīze. Astrologs Guna Bundule

Nauda:

Lauvām dzīve nav iedomājama bez greznības un skaistām lietām. Dzīvo, kā saka, ar plašu vērienu. Mīl pārsteigt draugus un tuviniekus ar dārgām dāvanām. Ja nonāks naudas grūtībās (kas ar Lauvām mēdz notikt nepārdomāta riska, avantūrisma un arī pārlieka izšķērdīguma dēļ), tad kaut kādā mistiskā veidā tomēr atradīs izeju no situācijas pat tad, ja būs pilnībā bankrotējuši.

Kaut gan pārsvarā viņu finansiālais stāvoklis ir vairāk kā apmierinošs, bet starp pasaules bagātākajiem cilvēkiem Lauvas no zodiaka zīmēm ir pārstāvētas visplašāk.

Slavenības, kas dzimušas Lauvas zīmē:

  • Aktieri un aktrises: Bens Afleks, Antonio Banderass, Deivids Duhovnijs, Luijs de Finess, Dastins Hofmans, Roberts de Niro, Pīters O’Tūls, Denjels Redklifs, Pjērs Rišārs, Kevins Speisijs, Arnolds Švarcenegers, Halle Berija, Sandra Buloka, Hilarija Svonka, Ivars Kalniņš, Mirdza Martinsone;
  • dziedātāji un mūziķi: Lūiss Ārmstrongs, Miks Džegers, Džeimss Hetfīlds, Vitnija Hjūstone, Dženifera Lopesa, Madonna, Roberts Plānts, Sofija Rotaru, Linda Leen;
  • kinorežisori: Alfrēds Hičkoks, Džeimss Kemerons, Stenlijs Kubriks, Romans Polaņskis;
  • komponisti: Jāzeps Vītols;
  • mākslinieki: modes mākslinieki Koko Šanele un Īvs Senlorāns, Endijs Vorhols;
  • politiķi: Napoleons Bonaparts, Ugo Čavess, Fidels Kastro, Bills Klintons, Benito Musolīni, Baraks Obama, Fransuā Olands, Valdis Dombrovskis;
  • rakstnieki un dzejnieki: Aleksandrs Dimā, Džons Golsvertijs, Knuts Hamsuns, Tūve Jānsone, Gijs de Mopasāns, Džoanna Roulinga, Bernards Šovs;
  • sportisti: tenisists Rodžers Federers, hokejisti Helmuts Balderis un Sandis Ozoliņš;
  • uzņēmēji: Sergejs Brins, Lerijs Elisons, Henrijs Fords, Džordžs Soross, Vikipēdijas dibinātājs Džimijs Veilss;
  • citas ievērojams personības: astronauts Nīls Ārmstrongs, ekstrasenss Anatolijs Kašpirovskis, ASV pirmā lēdija Žaklīna Kenedija, baletdejotājs Māris Liepa.

Astroloģiskās konsultācijas par jebkuru aktuālu tēmu:
Sertificēta astroloģe Liene Briška. Konsultācijas

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2021.

Skatīt citu Saules zīmi:

Komentēt