Mēness Strēlniekā

Kad Mēness virzās caur Strēlnieka zīmi, tas atrodas planētu Jupitera un Neptūna varā. Jupiters paplašina horizontus, Neptūns – izšķīdina robežas. Mēness Strēlniekā ienes ikdienas fonā vairāk optimisma, pacilātības, ticības labajam, tiekšanos uz kaut ko augstāku, cēlāku, garīgāku.

Mēness Strēlniekā ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

Mēness Strēlniekā
Mēness, virzoties caur Strēlnieka zīmi, aktivizē cilvēkos tieksmi pēc piedzīvojumiem un jauniem iespaidiem. Tas liek mums kļūt  aktīvākiem, sabiedriskākiem, mērķtiecīgākiem un skatīties uz dzīvi pozitīvāk un filozofiskāk. Pieaug vēlēšanās mācīties un mācīt citus, apgūt ko jaunu, ķerties klāt jaunu projektu īstenošanai, doties izbraukumos, ceļojumos, paplašināt savu redzesloku. Cilvēki kļūst atklātāki, labsirdīgāki, dāsnāki.

Mēness Strēlniekā ir labvēlīgs laiks plānu sastādīšanai, jaunu darbu, projektu sākšanai (augošā mēnesī), sponsoru meklēšanai un piesaistei, reklāmai, izdevējdarbībai, izglītojošiem pasākumiem, ceļojumiem un ekskursijām, romantiskām izklaidēm un kāzu rīkošanai. Pie labvēlīgiem aspektiem efektīvi noris apmācības un pedagoģiskais darbs, juridisku problēmu risināšana, kontakti ar ārzemju partneriem, sporta nodarbības, kā arī prezentācijas un svētku organizēšana.

“Strēlnieka” dienās grūtāk veicas darbi, kuros nepieciešama pedantiska precizitāte un liela uzmanība, piemēram, grāmatvedības atskaišu sastādīšana. Mūsu uzmanība ir vairāk vērsta “tālēs zilajās”, svarīgi sīkumi un nianses var tikt nepamanīti. Nav ideālais laiks celtniecības un zemes darbiem. Šajās dienās, iespējams, pārāk idealizēsim sevi, apkārtējos, notikumus. Kļūst grūtāk sevi ierobežot un vieglāk pārvērtēt savas iespējas. Mēness Strēlniekā nes aktīvas, ugunīgas enerģijas, kuras ļoti labi transformēt sporta nodarbībās. Labs laiks no sirds izdejoties, ļauties fitnesam, aerobikai, sporta tūrismam, izjādēm ar zirgiem, izmēģināt šaušanas sportu utt.

Pozitīvais:

– optimisms, entuziasms, dzīvesprieks, augstsirdība, ticība labajam,
– zinātkāre, godīgums, taisnības un kārtības mīlestība,
– sabiedriskums, enerģiskums, dāsnums,  
– garīgums, ideālisms, 
– mērķtiecība,
– pieaug vēlme izplatīt zināšanas, paplašināt horizontus,
– tieksme pēc jautriem piedzīvojumiem.

Negatīvais:

– lielīgums, savu iespēju pārvērtēšana, 
– nekritiskums, pārāk liela uzticēšanās,
– neuzmanība,
– vēlme visus mācīt un dot nelūgtus padomus.

Veselība

Piemērots laiks roku, plecu locītavu un elpošanas orgānu sistēmas ārstēšana. Īpaši iedarbīgi ir elpošanas vingrinājumi. Mēness Strēlnieka zīmē ir ļoti labvēlīgs laiks sporta aktivitātēm, var paaugstināt fizisko slodzi. Jūtīgākas kļūst aknas, žultspūslis un asinsrites sistēma. Nav vēlamas operācijas gurnu, krustu, gūžas kaula un aknu rajonā. Neiesaka arī asins pārliešanas un asins analīžu nodošanu.

Uzturs

Labi pārstrādājas olbaltumvielas. Ēdienkartē jāiekļauj biezpiens, zivis, gaļa, rieksti, zaļumi, sulas, medus. Kā arī produkti, kas satur A vitamīnu un dzelzi: burkāni, olas, spināti, bietes, ķirbji. Ieteicamas tējas aknu darbības uzlabošanai un citronūdens. Lai neizprovocētu aknu kaites, jāatturas no pārāk treknu, asu ēdienu lietošanas un alkohola.

Saimniecība

Labvēlīgs laiks logu, stiklu mazgāšanai, augļu un dārzeņu sasaldēšanai. Dārzā – ābolu un citu augļu novākšanai (augošā mēnesī). Var iegādāties dāvanas un rotaslietas, pirkt sporta un aktīvās atpūtas preces. Nav vēlams pirkt apavus un pulksteņus.

Dārza darbi pēc mēness kalendāra

Lasiet arī šo: Mēness un dārzs

Mēness Strēlniekā un skaistumkopšana

Labvēlīgs laiks mitrinošām, barojošām, nostiprinošām sejas un ķermeņa maskām. Ieteicami dabīgie kopšanas līdzekļi, gatavoti no eļļām, olām, majonēzes ar pievienotām ēteriskajām eļļām: skujeņu, lavandas. Īpaši iedarbīgas būs pretcelulīta, striju profilakses un novēršanas procedūras. Var krāsot matus sarkanos, rudos un kastaņkrāsas toņos (īpaši augoša mēness fāzē). Šajās dienās nav ieteicams sauļoties un apmeklēt solāriju.

Atpūta un attiecības

Mēness Strēlniekā rosina cilvēkos optimismu, romantismu un tieksmi uz flirtu, tāpēc šis ir ideāls laiks dažāda veida randiņiem un piknikiem pie dabas. Partnerattiecībās ienāk vieglums un brīvības sajūta. Mēs vairāk uzticamies otram, idealizējam, cenšamies pamācīt, dot kādu padomu, kļūstam labestīgāki un atklātāki, ja Mēness šajās dienās veido harmoniskus aspektus. Lieliskas dienas, lai ļautos mīlestības jūtām, iepazītu pasauli kopā ar partneri, dotos kādā ceļojumā vai piedzīvojumā, līdz ar to paplašinot savus priekšstatus par dzīvi un pasauli.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *