Augošs Mēness. Ko darīt laikā, kad mēness aug

No Jaunmēness līdz Pilnmēnesim Mēness ir augošs. Tās ir aptuveni divas nedēļas, kad aug un vairojas vispārējie dzīvības spēki un enerģija. Cilvēki kļūst spēcīgāki, aktīvāki, emocionālāki, spējīgi motivēt gan sevi, gan arī citus. Pieaug pozitīvisms un cilvēku atsaucība uz dažādiem jauninājumiem un priekšlikumiem. Tieši šajā laikā mums ir iespējas daudz ko sasniegt un realizēt, ja rīkosimies aktīvi, droši un pārliecinoši.
augossmeness_tavapasaule

Augošs mēness

Pirmā nedēļa pēc jauna Mēness iestāšanās ir ļoti labvēlīga visāda veida plānošanai, nākotnes plānu un projektu izstrādei, jaunu mācību, jaunu zināšanu un iemaņu iegūšanai, sporta nodarbību uzsākšanai. Šajā laikā organisms cenšas enerģiju uzņemt no apkārtnes, tāpēc vēlams uzturā lietot vairāk svaigu dārzeņu, augļu un svaigi spiestu sulu. Maksimālu efektu dos organismu stiprinošās zāļu tējas.

Kad Mēness sirpis izaudzis (kļuvis Saules izgaismots) tik tālu, ka debesīs redzam pusi (labo) no tā diska, iestājas pirmais ceturksnis jeb, kā vēl to mēdz saukt, – otrā mēness fāze. Tas nozīmē, ka Mēness ir nostājies 90 grādu leņķī pret Zemes-Saules asi.

Otrā nedēļa pēc jauna Mēness iestāšanās ir enerģētiski piesātināts laiks. To var salīdzināt ar jaunības laiku, kad cilvēks ir uzkrājis tik daudz spēka un enerģijas, ka ir gatavs aktīvai rīcībai, pieaug optimisms un vēlme darboties, piepildīt savus sapņus un realizēt ieceres.

Jo tuvāk nāk pilnmēness, jo vairāk pieaug enerģija. Ja enerģijas uzkrājas par daudz un tā netiek tērēta, enerģijas uzkrājumi pārtop liekā uzbudinājumā, sasprindzinājumā un nemierā. Tāpēc nedēļa pirms pilnmēness ir laba darbiem, kas prasa lielu piepūli. Labs laiks svarīgām un nozīmīgākām pārrunām, sarunām ar priekšniecību, algas pielikuma prasīšanai, reklāmas kampaņām, darījumiem valsts iestādēs un pārrunām pa telefonu.

Augošs mēness kopumā ir labvēlīgs dažādu ārstniecisko un kosmetoloģisko kursu uzsākšanai. Labi padodas darbības, kas vērstas uz organisma atveseļošanu, atjaunošanu; ādas, matu un  nagu barošanu un nostiprināšanu.

Mēness kalendārs 2024

Ko darīt laikā, kad mēness aug

  • griezt matus, lai tie ātrāk augtu,
  • pirkt jaunas mantas, apģērbu,
  • pirkt jaunu maku un iekārtot to,
  • lutināt ādu un matus ar barojošam maskām,
  • krāsot matus, lai matu krāsa ilgāk turētos,
  • dārzā – sēt sēklas, lai ātrāk augtu.
  • stāties jaunā darbā, prasīt algas pielikumu, uzsākt jaunas attiecības, uzsākt biznesu un dibināt uzņēmumus, atvērt bankas kontus, uzsākt jaunus projektus, mācības un citas jaunas lietas (ja vien citi astroloģiskie rādītāji nav pretrunā),

Galvenais, jāatceras, ka augošs mēness ir labvēlīgs visām lietām, kurām nepieciešama izaugsme un veiksmīga attīstība. Kad Mēness kļūst pilnībā Saules izgaismots, iestājas pilnmēness.

Pilns mēness

Izlasiet arī šo: pilnmēness ietekme…

© 2012, Tava-pasaule.lv. Citējot, jānorāda aktīva saite. Pārpublicēšanai nepieciešama rakstiska atļauja!

2 komentāru
  1. 25/01/2018
    • Avatar photo 25/01/2018

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *