Mēness Skorpionā

Skorpions – kaislību, sprādzienbīstamu emociju un dziļu iekšēju pārmaiņu zīme. Šeit Mēness ir kareivīgā Marsa un valdonīgā Plutona valstībā. Skorpiona stihija – ŪDENS. Bet, ne jau parasts ūdens, bet gan, – verdošs, mutuļojošs, apdedzinošs, transformējošs.Mēness Skorpionā: kā tas ietekmē mūsu ikdienas gaitas

mēness skorpionā

Mēness, virzoties caur maģisko un noslēpumaino Skorpiona zīmi, var likt uzvirmot kaislībām un pastiprināt tieksmi pēc pārmaiņām un transformācijas. Pieaug drosme un izlēmīgums. Arī – iekšējā spriedze. Reakcijas uz ārējiem stimuliem var būt ļoti spēcīgas un straujas. Skorpiona zīme nav draudzīga Mēnesim. Šeit Mēness ir sev neizdevīgā pozīcijā. Ja Mēness, ejot caur Skorpiona zīmi, veido stresa aspektus, tad iespējams, šajās dienās daži izjutīs trauksmainus un psiholoģiski nepatīkamus emocionālos stāvokļus.

Emocijas un prāts kļūst ļoti aktīvi, pat agresīvi. Saasinās jūtīgums, pieaug intuīcija, palielinās seksualitāte. Labvēlīgi nodarboties ar darbiem, kur nepieciešama liela gribasspēka piepūle. Labi padosies psiholoģisko un finansiālo problēmu, krīzes situāciju analīze un risināšana. Veiksmīgi noritēs pazudušu lietu meklēšana un visa mistiskā un noslēpumainā izzināšana. Var risināt problēmas un jautājumus, kas līdz šim šķituši neatrisināmi.

Mēness Skorpionā – labvēlīgs laiks zinātniskiem pētījumiem, noslēpumu izzināšanai, slepenām izmeklēšanām, afēristu un krāpnieku atmaskošanām, okulto zinību un psiholoģijas apgūšanai, eksperimentiem un slepenām nodarbēm, parapsiholoģisko spēju trenēšanai, darbam ar zemapziņu un negatīvo emocionālo bloku likvidēšanai, pašanalīzei, jaunradei, intelektuālajam darbam, jaunas tehnikas izmēģinājumiem, apslēptās mantas meklēšanai, darbam ar uguni un metālu, dilstošā mēnesī – visa vecā un savu laiku nokalpojušā likvidēšanai. Skorpiona dienas tiek uzskatītas par nelabvēlīgām lai stātos jaunā amatā, mainītu dzīvesvietu, reģistrētu laulību, rīkotu kāzas un citus jautrus pasākumus.

Mēness kalendārs 2024

Pozitīvais:

– palielinās enerģētiskais potenciāls,
– paaugstinās seksuālais magnētisms un pievilcība,
– pieaug izlēmība, drosme, spēja efektīvi rīkoties sarežģītās situācijās.
Negatīvais:

– agresivitāte, žultainums, cinisms, sarkasms,
– neapmierinātība, aizdomīgums, histēriskums,
– vēlme iznīcināt, komandēt, pārvaldīt, manipulēt, pakļaut,
– hiperseksualitāte un greizsirdība.

Veselība

Laikā, kad mēness ceļo caur Skorpiona zīmi, ieteicams nodarboties ar augšējo elpošanas ceļu, haimorītu, rinītu, mandeļu ārstēšanu. Ja nomoka hemoroīdi, jāizvairās no ilgstošas sēdēšanas, lai neizraisītu to saasināšanas un izvairītos no aizcietējumiem. Grūtniecēm jāsamazina slodze līdz minimumam. Nav vēlama ķirurģiska iejaukšanās iegurņa, reproduktīvās sistēmas un izvadsistēmas rajonā, jo šīs ķermeņa zonas kļūst jūtīgākas.

Uzturs

Ja ir nosliece uz agresivitāti, tad Skorpiona dienās vēlams ierobežot asu garšvielu un alkohola lietošanu. Organisms labi pārstrādās ogļhidrātus. Ēdienkartē jāiekļauj graudaugi, pupas, griķi, auzu pārslas, zirņi. Ar ogļhidrātiem bagāti ir arī banāni un hurma.Saimniecība

Labs laiks mājas tīrīšanai un veļas mazgāšanai (īpaši dilstošā mēnesī). Dārzā var stādīt lapu dārzeņus. Labvēlīgs laiks ārstniecības augu stādīšanai vai vākšanai. Nav vēlams nodot remontā apavus, mantas un sadzīves tehniku. Nepiemērots laiks konservēšanai.

Dārza darbi pēc mēness kalendāra

Lasiet arī šo: Mēness un dārzs

Mēness Skorpionā un skaistumkopšana

Skorpiona dienas labi der limfodrenējošām, tūskas mazinošām masāžām.

Atpūta un attiecības

Kad Mēness virzās caur Skorpiona zīmi, mēs varam pievērst lielāku uzmanību citu cilvēku vārdu un rīcības slēptajām pusēm, zemtekstiem. Skorpiona dienās ir laba iespēja atsvaidzināt savas seksuālās attiecības, ieviešot tajās ko jaunu, neparastu, šokējošu. Reakcijas kļūst asākas. Bet mūs ir vieglāk arī aizskart, aizvainot, ievainot. Skorpiona dienās mīļotajam partnerim pretenzijas labāk neizteikt. Labāk – vairāk klausīties, vērot un analizēt. Kas traucē attiecībām? Pie kādām savām īpašībām jāpiestrādā, lai attiecības kļūtu labākas un sniegtu vairāk prieka, apmierinātības un labsajūtas? Jo otru cilvēku mainīt mēs nevaram, mainīt varam tikai sevi. Skorpiona dienām piestāvēs kāda neparastāka atpūta.
© 2012-2024, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

2 komentāru
  1. 08/04/2015
    • Avatar photo 15/04/2015

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *