Saule zodiaka zīmēs: Skorpions

Oktobra beigas un novembra lielāko daļu Saule pavada Skorpiona zīmē. Skorpions ir astotā zodiaka zīme. Spēcīga, maģiska, noslēpumaina. Tā atbild par visiem atjaunojošiem un transformējošiem procesiem, nāvi un atdzimšanu, resursiem, kooperēšanos, varas jautājumiem, krīzes situācijām un visu mistisko, neizdibināmo un pārdabisko.

Saule Skorpiona zodiaka zīmē: 23.oktobris – 22.novembris. (Datums katru gadu var nedaudz atšķirties. Kad un cikos Saule pāriet Skorpiona zīmē, jāskatās astroloģiskajās programmās vai speciālās tabulās – efemerīdās).

Skorpions: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Saule zodiaka zīmēs: Skorpions

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Skorpiona zodiaka zīmē

Cilvēki, kas dzimuši Skorpiona zīmē, izceļas ar milzīgu gribasspēku, apskaužamu izdzīvošanas instinktu un spēju pakļaut sev apkārtējos. Viens no viņu talantiem ir māka mobilizēt cilvēkus savu personisko mērķu sasniegšanai. Bieži vien tos var atpazīt pēc īpašā “skorpioniskā” skatiena – tas ir caururbjošs un reizē piesaistošs. Liekas, ka viņš tev skatās cauri. Un īstenībā tā arī ir.

Skorpioni ir lieliski cilvēku dvēseļu pazinēji. Tie ātri vien atšifrē vājās vietas, līdz ar to zina, kur vajag “uzspiest”, lai panāktu to, ko viņi vēlas. Šī īpašība padara viņus ne tikai par lieliskiem psihoterapeitiem, bet arī par ļoti bīstamiem ienaidniekiem. Nedod Dievs saniknot vai aizvainot Skorpionu! Aizskartās jūtas var aptumšot viņa prātu tā, ka viņš bez žēlastības dzels vissāpīgākajā punktā, neaizdomājoties par to, ka viņa dzēliens var arī nogalināt.

Ir kāds interesants teiciens par Skorpioniem: “Cik Skorpionu ir nepieciešams, lai ieskrūvētu spuldzīti? Neviens, jo viņiem patīk tumsa.” Tas ir par to, ka Skorpioni ir ļoti noslēpumainas personības, kam patīk “paurķēties” gan citu tumšajos dvēseļu stūrīšos, gan arī savējos. Viņus interesē viss neizzināmais, neizdibināmais, neaizsniedzamais, baisais, aizliegtais un mistiskais. Tiem patīk pārkāpt robežas. Un tiem patīk būt ēnā, jo tā ir labāk pārskatāma un kontrolējama situācija.

Kaislīgi un drosmīgi, tie nekad nepadodas. Dzīves grūtības tos tikai norūda un dara stiprākus. Pat pēc visspēcīgākajiem likteņa sitieniem tie ir spējīgi atrast sevī spēku, lai kā Fēnikss atdzimtu no pelniem. Ja dzīve kļūst garlaicīga un nesniedz Skorpionam nekādus pārbaudījumus, tad Skorpions pats tos rada, jo vienkārši mierīga dzīvošana nav domāta viņam.

Intereses

Sekss, nauda, vara, noslēpumi, asas izjūtas, izaicinājumi, risks, apkārtējo kontrolēšana un komandēšana, maģija, dziedniecība.

Profesijas

Detektīvi, izmeklētāji, policisti, slepenie aģenti, darbs zinātniski – pētnieciskajās institūcijās, visāda veida pārstrādes ( arī ar pārtiku saistītos ) uzņēmumos, nodokļu inspektori, psihiatri, psihoterapeiti, psihologi, medicīnas darbinieki, ārsti, seksologi, pataloganatomi, finansisti, biznesmeņi, ugunsdzēsēji, kaskadieri, dziednieki, dziedātāji, aktieri, valstsvīri, magi, okultisti.

Veselība

Skorpioniem īpaši  jāsaudzē reproduktīvā sistēma un izvadsistēma. Pie nepareiza dzīvesveida tos var piemeklēt aizcietējumi, hemoroīdi, dažādas infekciju slimības. Tas, kā Skorpioni jūtas, ir vistiešākā veidā saistīts ar to, ko viņi dzer un ēd. Tāpēc uzturam jāpievērš īpaša uzmanība. Ļoti svarīgs reproduktīvās sistēmas veselībai un visiem dzīšanas procesiem ir cinks. To saturošiem produktiem – pākšaugiem, ķirbju sēklām, kakao, rupjmaizei, auzu pārslām – Skorpiona galdā jābūt biežāk.

Attiecības

Neatkarīgi no ārējā izskata un stāvokļa sabiedrībā, Skorpioni vienmēr atstāj neizdzēšamu iespaidu uz pretējo dzimumu. Tiem piemīt kaut kāds neizskaidrojams šarms, pievilcība un vilinoša seksualitāte. Attiecībās viņi ir ļoti privātīpašnieciski un greizsirdīgi. Pirms kādam uzticēt savu sirdi, rūpīgi pārbaudīs, vai tas ir tā vērts. Bet, ja reiz ir ļāvušies jūtām, tad mīlēs ar tādu spēku un kaisli, uz kādu nav spējīga neviena cita zodiaka zīme.

Nauda

Pēc dabas Skorpions ir uzvarētājs, kas agri vai vēlu sasniedz to, ko viņš vēlas. Tas attiecas arī uz naudas jautājumiem. Ja viņam vajag naudu, viņš to dabūs, vienalga, kādā ceļā. Ļoti labi māk izmantot svešu naudu savās interesēs. Visos finanšu jautājumos Skorpionam labs palīgs ir viņa izcilā intuīcija.

Astroloģiskā karte online

Izveidot un apskatīt dzimšanas karti online…

Slavenības, kas dzimušas Skorpiona zīmē:

 • Aktieri un aktrises: Alēns Delons, Leonardo Di Kaprio, Hoakīns Fēnikss, Dolfs Lundgrēns, Džodija Fostere, Vūpija Goldberga, Skārleta Johansone, Vivjēna Lī, Demi Mūra, Džūlija Robertsa, Vinona Raidere;
 • filozofi: Maksis Štirners;
 • kinorežisori: Pīters Džeksons, Mārtins Skorsēze, Eldars Rjazanovs;
 • komponisti: Žoržs Bizē, Domeniko Skarlati, Johans Štrauss;
 • mūziķi: Bjorka, vijolniece Vanesa Meja, vijolnieks un komponists Nikolo Paganini, Eross Ramacoti, Džo Dasēns;
 • politiķi: Jozefs Gebelss, Hilarija Klintone, Fransuā Miterāns, Ļevs Trockis;
 • rakstnieki: Astrida Lindgrēna, Fjodors Dostojevskis, Ivans Turgeņevs, Kurts Vonnegūts, Aleksandrs Čaks, Pauls Putniņš, Kārlis Skalbe, Ojārs Vācietis;
 • uzņēmēji: Bills Geitss;
 • mākslinieki: Klods Monē, Pablo Pikaso, Ogists Rodēns, Kārlis Zāle, Maija Tabaka;
 • sportisti: futbolists Djego Maradona, daiļslidotājs Jevgēnijs Pļuščenko, soļotājs Jānis Daliņš, šahists Mihails Tāls.
 • žurnālisti: Inga Spriņģe, Ansis Bogustovs

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2022.

Skatīt citu Saules zīmi:

5 komentāru
 1. 17/11/2016
 2. Avatar photo 17/11/2016
 3. 23/10/2019
 4. 23/10/2019
 5. 08/11/2020