Saule zodiaka zīmēs: Jaunava

Augusta beigas un lielāko daļu septembra Saule pavada Jaunavas zodiaka zīmē. Jaunava ir sestā zodiaka zīme. Debesjumā tai atbilst Jaunavas zvaigznājs, kas būdams otrajā vietā pēc lieluma, aizņem ievērojamu teritoriju. Spožākā zvaigzne Jaunavas zvaigznājā ir Spika, kas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē „vārpa”. Simboliski tas tiek attēlots kā jaunava ar eņģeļa spārniem un vārpu rokās.

Saule Jaunavas zodiaka zīmē: 23.augusts – 22.septembris. (Datums katru gadu var nedaudz atšķirties. Kad un cikos Saule pāriet Jaunavas zodiaka zīmē kādā konkrētā gadā, jāskatās astroloģiskajās programmās vai speciālās tabulās – efemerīdās).

Jaunava: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Saule zodiaka zīmēs: Jaunava

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Jaunavas zodiaka zīmē

Jaunavas zīmi, tāpat kā Dvīņus, pārvalda Merkurs – planēta ar divējādu dabu, kas maina savu raksturu atkarībā no situācijas. Merkurs atbild par komunikāciju, domāšanas procesiem, intelektu, informācijas apmaiņu, transportu, tirdzniecību un mācībām. Tieši Jaunavas zīmē tas izpaužas caur praktiskumu, racionalitāti un liek Jaunavas zīmē dzimušajiem tiekties pēc vērtīgām, praktiski noderīgām iemaņām un zināšanām. Šī ir otrā no zemes stihijai piederošajām zīmēm.
Pozitīvā variantā, ja Saule horoskopā ir harmoniska, cilvēki ar Sauli Jaunavā ir ļoti atbildīgi, apzinīgi un punktuāli. Zodiaka čaklās darba bites. Cilvēki – kalkulatori. Nepārtraukti kaut ko skaita, rēķina, analizē vai sistematizē. Patīk strādāt un risināt problēmas. No grāmatu varoņiem tipiska Jaunava ir Šerloks Holmss. Apģērba ziņā Jaunavas zīmē dzimušie priekšroku dod praktiskumam un daudzfunkcionalitātei. Ja kāds nāk pretī tērpies apģērbā ar daudzām kabatiņām, podziņām, kniedītēm vai citiem „sīkumiņiem”, visticamāk, ka tā ir Jaunava.

Neviens misēklis vai pieļautā kļūda nepaskries garām Jaunavas vērīgajam skatam. Jaunava uzreiz pamanīs, ka kādam kaut kas ir nogājis greizi, aizrādīs, pakritizēs un parādīs, kur tieši kļūdas ir pielaistas. Ja vajadzēs, tad ar lielāko prieku steigs palīgā situāciju labot, jo neviens nevar iedziļināties problēmā tik pamatīgi kā Jaunava. Kā profesionāls ķirurgs tā vēsā mierā uzšķērž situāciju, lai izpētītu un izanalizētu to visos sīkumos un smalkumos. Kad katra detaļa būs apskatīta, viss tiks salikts atkal kopā tā, kā tam pēc Jaunavas domām būtu jābūt. Tātad – pareizi.

Jaunavas misija – cīņa ar haosu un kārtības ieviešana Visumā. Mīļākie vārdi – efektivitāte un ekonomija.

Jaunava var izcelties arī ar zināmu skopumu, (kas Jaunavasprāt ir elementārs taupīgums), darbaholismu, perfekcionismu un piekasīgumu. Tas ir tikai tāpēc, ka Jaunava izjūt milzīgu atbildības nastu par apkārtējiem un grib, lai visiem būtu labi. Prasīga viņa ir ne jau tikai pret citiem, bet pirmām kārtām jau pret sevi.Intereses:

Darbs, lasīšana, veselība un tās uzlabošanas metodes, slimību ārstēšana, nepilnību meklēšana un kļūdu novēršana, problēmu risināšana, padomu sniegšana.

Profesijas:

Jaunavām ļoti labi padodas visi darbi, kas saistīti ar detaļām un sīkumiem. Darbs mārketinga jomā, medicīnā, tirdzniecībā, apkalpojošā sfērā. Datortehnoloģijas, šūšanas un modelēšanas darbnīcas, arhitektūra, rasēšana, lauksaimniecība – tas viss var interesēt Jaunavas zīmes cilvēku. Jaunavas savus talantus var lieliski izpaust kritiķa (dažādās jomās), dietologa, homeopāta, masiera, pulksteņmeistara, inženiera, lingvista, grāmatveža, sekretāra profesijās un visās citās jomās, kur nepieciešams administrēt, kontrolēt, sistematizēt, vienkārši strādāt ar rokām vai sniegt palīdzību citiem.

Veselība:

Jaunavas ar lielu uzmanību un atbildību izturas gan pret savu, gan arī savu tuvinieku veselības stāvokli. Reizēm tās par veselību ir tik ļoti norūpējušās, ka pašas sev izdomā iespējamās kaites. Mīl ārstēties. Ļoti bieži Jaunavas kolekcionē un krāj dažādas organisma atveseļošanas, zāļu uzlējumu pagatavošanas receptes un to zāļu skapītī ir atrodamas zāles visiem dzīves gadījumiem.

Vājās vietas – vēdera apvidus, zarnas, arī aknas, liesa, aizkuņģa dziedzeris. Līdz ar to Jaunavām rūpīgi jāseko līdzi savai ēdienkartei, kaut gan Jaunavas jau tā ir pārņemtas ar savu diētu. Kuņģa – zarnu trakta problēmas var izraisīt arī tīri psiholoģiski iemesli, jo Jaunavām ir tieksme visu kontrolēt, tādējādi sevi pārlieku sasprindzinot, pārstrādājoties, bojājot sev nervus un radot savam organismam lieku stresu.

Attiecības:

Šajā zīmē dzimušajiem ir ļoti augstas prasības attiecībā pret saviem partneriem, kas bieži vien sagādā grūtības dzīvesbiedra izvēlē un vēlāk arī ģimenes dzīvē. Bet, lai kādi arī nebūtu sarežģījumi partnerattiecībās, Jaunavas ir gatavas paciest partnera nepilnības diezgan ilgi. Neskatoties uz ārēju vēsumu, tuvākās attiecībās tie var būt ļoti trakulīgi, cilvēciskie grēciņi tiem nav sveši.Nauda:

Ar naudu Jaunava riskēt nemīl. Naudu parasti pelna, godprātīgi strādājot. Kā jau visu savā dzīvē arī naudas maka saturu un konta stāvokli Jaunavai patīk nepārtraukti kontrolēt un analizēt naudas plūsmas virzienus: no kurienes nauda atnāca un uz kurieni tā aizgāja. Mīl uzkrāt naudiņu „nebaltai dienai”.

Astroloģiskā karte online

Izveidot un apskatīt dzimšanas karti online…

Slavenības, kas dzimušas Jaunavas zīmē:

  • Aktieri un aktrises: Ričards Gīrs, Šons Konerijs, Kianu Rīvss, Makolijs Kalkins, Mikijs Rurks, Hjū Grānts, Čārlijs Šīns, Selma Hajeka, Kamerona Diaza, Grēta Garbo, Sofija Lorēna, Ingrīda Bergmane, Velta Līne;
  • kinorežisori: Gajs Ričijs, Olivers Stouns, Deivids Finčers, Dzidra Ritenberga;
  • dziedātāji un mūziķi: Maikls Džeksons, Fredijs Merkurijs, Rodžers Voterss, Zemfira, Bejonse Noulza, Pink, Renārs Kaupers, Ainars Mielavs;
  • politiķi: Baltkrievijas vadītājs Aleksandrs Lukašenko, čekas dibinātājs Fēlikss Dzeržinskis, Jānis Čakste, Kārlis Ulmanis, Guntis Ulmanis;
  • rakstnieki: Staņislavs Lems, Deils Kārnegijs, O. Henrijs, Paulu Koelju, Ļevs Tolstojs, Johans Volfgangs fon Gēte, Agata Kristi, Jānis Pliekšāns (Rainis), Jānis Jaunsudrabiņš;
  • komponisti: Antons Brukners, Antonīns Dvoržāks, Džons Keidžs;
  • mākslinieki: modes mākslinieks Karls Lāgerfelds, Žans Ogists Dominiks Engrs, Žaks Luijs Davids;
  • sportisti: futbolists Francis Bekenbauers, tenisists Ernests Gulbis.
  • uzņēmēji: Porsche kompānijas dibinātājs Ferdinands Porše, viens no bagātākajiem cilvēkiem pasaulē Vorens Bafets,
  • citas ievērojams personības: filozofs Džons Loks, čekas dibinātājs Fēlikss Dzeržinskis, modele Klaudija Šīfere, žēlsirdības misionāru ordeņa dibinātāja Māte Terēze (īstajā vārdā Anjeze Gondža Bojadžiu), iluzionists Deivids Koperfīlds, TV personība Aivis Ceriņš.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2023.

Skatīt citu Saules zīmi: