Saule zodiaka zīmēs: Svari

Saulei pārejot Svaru zodiaka zīmē, sākas astronomiskais rudens. Rudens saulgrieži. Pēc rudens saulgriežiem dienas kļūst arvien īsākas. Rudens ir pārejas gadalaiks – no gaismas uz tumsu, no vasaras dzīvīguma, skaļuma, rosības, aktivitātes uz ziemas mieru un klusumu.

Saule Svaru zodiaka zīmē: 23.septembris – 22.oktobris. (Datums katru gadu var nedaudz atšķirties. Kad un cikos Saule pāriet Svaru zīmē, jāskatās astroloģiskajās programmās vai speciālās tabulās – efemerīdās).

Svari: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Saule zodiaka zīmēs: Svari

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Svaru zodiaka zīmē

Svari ir septītā zodiaka zīme. Tās simbols – divi svaru kausi, kas attēlo līdzsvaru un taisnīgumu. Gaisa stihija Svaru zīmē dzimušos apvelta ar aktīvu un darbīgu prātu, sabiedriskumu un vēlmi sadarboties, bet pārvaldošā planēta Venera – ar labu gaumes izjūtu, šarmantumu, pievilcību un īpašu valdzinājumu.
Estēti, diplomāti un romantiķi. Necieš negodīgumu un spēles noteikumu pārkāpšanu. Lielākoties ir disciplinēti un kārtīgi, tiecas uz sadarbību un mierīgu līdzāspastāvēšanu. Visus strīdīgos jautājumus centīsies atrisināt mierīgā ceļā. Tomēr reizēm var būt diezgan nepastāvīgi un svārstīgi. Nostādīti izvēles priekšā ilgi svārstās un nevar pieņemt galīgo lēmumu. Īpaši, ja izvēle ir plaša.

Ja Saule horoskopā ir harmoniska, tad – laipni un taktiski. Bet savas laipnības dēļ ļoti bieži Svari iet uz sev neizdevīgiem kompromisiem, lai tikai saglabātu labas attiecības un izdabātu citiem. Tomēr viņos ir arī iekšēja stingrība: jūs viņiem varat stāstīt, kas un kā jādara – tie uzmanīgi klausīsies, mīlīgi smaidīs, visam piekritīs, bet beigās aizies un visu izdarīs pa savam. Strīdīgu jautājumu gadījumā Svari māk uzklausīt un iedziļināties abu pušu viedokļos, izanalizējot situāciju no vairākiem skatu punktiem, kas paver ceļu uz problēmas atrisinājumu. Līdz ar to Svari var būt labi vidutāji. Arī personisko sarežģījumu gadījumā apsvērs visus iespējamos risinājumus, paturot prātā arī kādu rezerves variantu. Nekad nezāģēs zaru, uz kura paši sēž.

Ja Saule horoskopā ir disharmoniska (saspringtos aspektos), tad cilvēks pasaulē nes nevis mieru, bet nemieru. Pašam šķiet, ka cīnās par taisnību, bet patiesībā nodara lielu ļaunumu citiem.

Svari mīl ērtības. Viņu mīlestība uz skaistām, gaumīgām un izsmalcinātam lietām pamanāma arī viņu dzīvesvietas iekārtojumā. Mājās tie ir brīnišķīgi namatēvi un namamātes, bet darbā – izpalīdzīgi un saprotoši kolēģi.Intereses

Partnerattiecības, strīdīgo pušu samierināšana, skaistums un visi tā izbaudīšanas veidi, mode, māksla, romantika.

Profesijas

Skaistumkopšanas speciālisti, dizaineri (interjera, modes utt.), dekoratori, mākslinieki, mūziķi, politiķi, diplomāti, advokāti, juristi, padomdevēji, tiesneši, sabiedrisko attiecību un tirdzniecības speciālisti, skolotāji.

Veselība

Vājās vietas – nieres un jostas krustu rajons. Kā viens no saslimšanas iemesliem var būt arī neapmierinātība ar partnerattiecībām. Tās var būt gan ģimenes attiecības, gan darba, gan arī draudzība. Jebkuras nesaprašanās Svaros izraisa milzīgu spriedzi un stresu, kas var pāraugt neirozē un negatīvi ietekmēt visu organismu. Svari mīl lietas, kas sniedz baudu un dara dzīvi krāšņāku. Pie tādām pieder, piemēram, saldumi un konditorejas izstrādājumi. Līdz ar to liekais svars ir vēl viena problēma, kas var piemeklēt Svarus.

Attiecības

Svaru zīmē dzimušie izceļas ar eleganci un izsmalcinātību. Tie ir pēc mīlestības alkstoši, mīlestību dāvāt griboši un varoši. Mīl koķetēt, flirtēt un skaisti „aplidot” partneri. Svari saviem partneriem patiešām var sniegt ļoti daudz maiguma un romantikas. Tomēr bieži vien tie pārlieku idealizē savu otro pusīti. Ja grib, var labi saprasties ar jebkuru.Nauda

Attiecības ar finansēm diezgan svārstīgas. Svari var vēsā mierā iztērēt prāvu naudas summu, bet pēc mirkļa jau spriedelēt par to, ka vajadzētu taupīgāk rīkoties ar naudas līdzekļiem. Un tomēr, Svari reti kad tērē naudu nepārdomātiem pirkumiem. Parasti tiek pirktas tiešām gaumīgas un vērtīgas lietas. Svaru mērķis ir skaistuma, līdzsvara un harmonijas sasniegšana, un viņi neskopojas ar līdzekļiem, lai vairotu šīs lietas savā dzīvē.

Astroloģiskā karte online

Izveidot un apskatīt dzimšanas karti online…

Slavenības, kas dzimušas Svaru zīmē

 • Aktieri: Mets Deimons, Maikls Duglass, Hjū Džekmens, Marčello Mastrojanni, Vils Smits, Kristofs Valcs, Uldis Dumpis;
 • aktrises: Bridžita Bardo, Monika Belluči, Hilarija Dafa, Katrīna Denēva, Gvineta Paltrova, Sūzana Sarandona, Keita Vinsleta, Sigurnija Vīvere, Naomi Votsa, Ketrina Zeta-Džonsa, Anta Klints, Antra Liedskalniņa;
 • dzejnieki: Marina Cvetajeva, Sergejs Jeseņins, Eduards Veidenbaums;
 • filozofi: Mišels Fuko, Martīns Heidegers, Frīdrihs Nīče;
 • kinorežisori: Pedro Almovodars, Mikelandželo Antonioni, Jānis Streičs;
 • komponisti: Dmitrijs Šostakovičs, Džuzepe Verdi, Andrejs Jurjāns, Uldis Stabulnieks, Zigmars Liepiņš;
 • mākslinieki: Karavadžo, Lūkass Krānahs, Marks Rotko, Kārlis Padegs;
 • mūziķi: Eminem, Džons Lenons, Avrila Laviņa, Lučāno Pavaroti, Sting, Aija Kukule;
 • politiķi: Silvio Berluskoni, Mahatma Gandijs, ASV prezidenti Dvaits Eizenhauers un Džimijs Karters, Vāclavs Havels, Heinrihs Himlers, Vladimirs Putins, Mārgarita Tečere, Dainis Īvāns, Aivars Lembergs, Alfrēds Rubiks;
 • rakstnieki: Skots Ficdžeralds, Viljams Folkners, Greiems Grīns, Fransuā Moriaks, Mihails Ļermontovs, Oskars Vailds, Alberts Bels, Anšlavs Eglītis, Arvīds Grigulis, Jānis Poruks;
 • sportisti: kalnu slēpotājs Bode Millers, tenisiste Serena Viljamsa, svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, futbolists Māris Verpakovskis;
 • citas ievērojamas personas: modele Kima Kardašjana, okultists Alisters Kraulijs, inženieris un izgudrotājs Alfreds Nobelis.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2023.

Skatīt citu Saules zīmi: