Saule zodiaka zīmēs: Strēlnieks

Novembra beigas un decembra lielākā daļa, līdz pat ziemas saulgriežiem, ir Strēlnieka pārziņā. Dienas kļūst arvien īsākas, naktis – garākas. Kāda ir Strēlnieka zīmes ietekme? Tā dod cerību skaistākai nākotnei, ticību brīnumiem, tieksmi pēc augstiem ideāliem, iedvesmo jauniem sasniegumiem un pārdrošiem varoņdarbiem.

Saule Strēlnieka zodiaka zīmē: 22.novembris – 21.decembris. (Datums katru gadu var nedaudz atšķirties. Kad un cikos Saule pāriet Strēlnieka zīmē, jāskatās astroloģiskajās programmās vai speciālās tabulās – efemerīdās).

Strēlnieks: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Strēlnieks

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Strēlnieka zodiaka zīmē

Strēlnieks ir devītā zodiaka zīme. Tā simbols – Kentaurs – mistisks radījums ar cilvēka augšdaļu, zirga apakšdaļu un uzvilktu loku, kas ir gatavs bultas palaišanai tieši mērķī. Pēc sengrieķu mitoloģijas Kentauri bija mirstīgas būtnes, kas mita kalnos un ielejās, tie izcēlās ar īpaši strauju, nevaldāmu dabu un atsevišķos mītos tie tiek minēti kā varoņu audzinātāji un skolotāji. Mūsdienu valodā varētu teikt – treneri.
Strēlnieka zīmi pārvalda garīguma, reliģiozitātes, ekspansijas un veiksmes planēta JUPITERS, kas dāvā saviem aizbilstamajiem nezūdošu optimismu, plašu redzesloku un nepārvaramu tieksmi pēc jaunu, vēl neizdibinātu horizontu apgūšanas.

Strēlniekus bieži vien uzskata par laimes luteklīšiem, jo tie kaut kādā mistiskā veidā izķepurojas pat no vissarežģītākajam situācijām. Tas arī varētu būt Jupitera un, protams, arī pašu Strēlnieku dzīvesprieka un ticības labajam nopelns. Tos pat varētu salīdzināt ar pludiņu, kas, lai kā arī to gremdētu, nekad negrimst.

Strēlnieks pieder pie UGUNS stihijas zīmēm un šeit tā ir savā augstākajā attīstības stadijā. Aunā uguns dzimst, rod pirmo impulsu. Lauvā – attīstās, pilnveidojas un stabilizējas, bet Strēlniekā – iet pa gaisu, met dzirksteles uz visām pusēm, sprakšķ un uguņo. Īsts uguņošanas šovs!

Strēlnieks ir sabiedrisks, enerģisks, ātrs, tiešs, jautrs un radošs, apveltīts ar labām organizatoriskām dotībām. Pēc vārda kabatā nelīdīs un parasti tieši acīs saka to, ko domā. Drosmīgs, godīgs, vaļsirdīgs un atklāts. Aizrautīgs un azartisks.

Mīl taisnību, kārtību, labu humoru un, jo īpaši – neatkarību. Nemīl – iebildumus un savas brīvības ierobežojumus.

Prot labi saskatīt kopainu, neiegrimstot detaļās un sīkumos, kas var dažiem, īpaši Jaunavām un Dvīņiem, likt domāt, ka Strēlnieks ir virspusējs gaisagrābslis. Bet tā tas gluži nav! Vienkārši dziļdomīgā Strēlnieka skats ir vērsts tālumā un sīkumainība nav viņa dabā.

Strēlnieka misija ir – iedvesmot, sēt apkārtējos cilvēkos entuziasmu, motivēt, izglītot, apgaismot un norādīt ceļu uz mērķi. Strēlniekam patīk, ja ir kāds, kas viņā klausās un, jo vairāk klausītāju, jo labāk, skaļāk un enerģiskāk Strēlnieks uzstājas. Viņš ir ideālists, kas tic labākai, skaistākai, gaišākai nākotnei un liek tai noticēt arī citiem.Intereses

Svaigs gaiss, piedzīvojumi, ceļojumi, tūrisms, citu tautu kultūras, reliģija, filozofija, likumi, padomu došana, sports, zirgi, avantūras.

Profesijas

Dažādu pasākumu organizatori, projektu un iestāžu vadītāji, administratori, sportisti, sporta treneri, tūrisma gidi, ceļotāji, fotogrāfi, diplomāti, juristi, garīdznieki, tulki, politiķi, skolotāji, viesnīcu un kazino īpašnieki, misionāri, reportieri, starptautisko attiecību speciālisti, darbs reklāmas biznesā.

Veselība

Strēlnieku vājās vietas ir gurni, augšstilbi un aknas. Bieži vien tos piemeklē arī vēnu kaites un cīpslu vai muskuļu sastiepumi. Slavenais krievu astrologs P. Globa iesaka Strēlniekiem, kā arī visiem tiem, kam horoskopā ir spēcīgs Jupiters, veselības uzlabošanai izmēģināt hirudoterapiju (medicīniskās dēles). Aknu veselībai Strēlniekiem ļoti svarīgi ir ievērot arī pareizu diētu, izvairoties no trekniem ēdieniem un alkohola.

Attiecības

Strēlnieks ir azartisks mednieks un mīlas lauciņā parasti tam ir daudz trofeju. Atšķirībā no Dvīņiem, kam ļoti svarīgi ir atrast savu otro pusīti, Strēlniekiem kādu laiku var pilnīgi pietikt ar viņiem pašiem. Turklāt arī attiecībās Strēlnieks mēdz meklēt kaut kādu augstāko ideālu, kāds īstenībā nemaz nepastāv. Būdams neatkarīgs, tas nesteidzas pēc iespējas ātrāk uzvīt ģimenes ligzdu, bet gan cenšas izbaudīt brīvību, cik vien ilgi var.Nauda

Ar naudu Strēlniekam attiecības ir diezgan nepastāvīgas: te nauda ir, bet te – viņas nav. Būdams azartisks un aizrautīgs, var, impulsa vadīts, šķirties no prāvām naudas summām. Tomēr atjautīgajam Strēlniekam vienmēr ir prātā kāda ideja, kā to iemānīt atpakaļ savā kabatā.

Astroloģiskā karte online

Izveidot un apskatīt dzimšanas karti online…

Slavenības, kas dzimušas Strēlnieka zīmē:

 • Aktieri: Džefs Bridžess, Brūss Lī, Breds Pits, Edgars Liepiņš, Harijs Liepiņš, Mārtiņš Vilsons;
 • aktrises: Kima Beisingere, Džeina Fonda, Milla Jovoviča, Džuliana Mūra, Agnese Zeltiņa;
 • dziedātāji un mūziķi: Kristīna Agilera, Boriss Grebenščikovs, Džimijs Hendrikss, Džims Morisons, Jay-Z, Ozijs Osborns, Kīts Ričardss, Frenks Sinatra, Ilmārs Dzenis; Mailija Sairusa, Britnija Spīrsa, Tīna Tērnere, Margarita Vilcāne;
 • filozofi: Noams Čomskis, Frīdrihs Engelss;
 • kinorežisori: Vudijs Allens, Volts Disnejs, Emirs Kusturica, Stīvens Spīlbergs, Juris Podnieks;
 • komponisti: Ektors Berliozs, Ludvigs van Bēthovens, Gaetāno Doniceti, Pjetro Maskanji;
 • mākslinieki: Edvards Munks, modes mākslinieks Džanni Versače, skulptors Teodors Zaļkalns;
 • politiķi: Leonīds Brežņevs, Vinstons Čērčils, Juzefs Pilsudskis, Augusto Pinočets, Josifs Staļins, Andris Bērziņš (Valsts prezidents), Ivars Godmanis, Māris Kučinskis, Einars Repše, Vaira Vīķe-Freiberga;
 • rakstnieki un dzejnieki: Aleksandrs Bloks, Stefans Cveigs, Gistavs Flobērs, Heinrihs Heine, Aleksandrs Solžeņicins, Marks Tvens, Andrejs Upīts;
 • sportisti: basketbolists Lerijs Bērds, šahisti Višvanatans Anands un Magnuss Kārlsens, tenisiste Monika Seleša;
 • uzņēmēji: Endrū Kārnegi, Jūlijs Krūmiņš;
 • citas ievērojamas personības: inženieris Gustavs Eifelis, iluzionists un mentālists Uri Gellers, fiziķis Verners Heizenbergs, karavadonis Georgijs Žukovs.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2023.

Skatīt citu Saules zīmi:

2 komentāru
 1. 23/11/2017
 2. 27/11/2020

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *