Astroloģiskā karte online

Cienījamie lasītāji! Jūs bieži vēstulēs jautājat, kur internetā var izveidot savu astroloģisko karti bez maksas. Tad nu mēs pacentāmies, atradām vienu tādu programmu un izvietojām šeit. Lai jums nav tālu jāmeklē. Tiem, kas nav lietas kursā – astroloģiskā karte ir karte, kas atspoguļo planētu un zvaigžņu izvietojumu debesīs konkrētā laikā un vietā.

Astroloģiskā karte

Attēls: pixabay.com, tava-pasaule.lv / Astroloģiskā karte online

Citi bieži izmantojami astroloģiskās kartes nosaukumi – dzimšanas (natālā) karte, horoskopa karte, horoskops, arī vienkārši astrokarte. Horoskopu var veidot ne tikai cilvēka dzimšanas brīdim, bet arī jebkuram notikumam, jebkuram sākumam. Tulkojumā no sengrieķu valodas vārds “horoskops” nozīmē “vērot, skatīties šo laika brīdi”.

Pateicoties astrologam, teosofam un rakstniekam Alanam Leo (šai pseidonīmā Leo ir nācis dēļ paša astrologa dzimšanas zīmes – Lauvas), tautā par horoskopiem sauc medijos publicētās prognozes katrai Saules zīmei. Tā ir iegājies, mēs esam pie tā pieraduši, lai gan horoskops nesastāv tikai no Saules zīmes vien. Interesanti, ka tieši Alans bija arī tas, kas astroloģijā ieviesa tādus metafiziskus jēdzienus kā “karma” un “reinkarnācija”. Turpinājumā – pamācība, kā rīkoties ar programmu un pati programma. Valodas: angļu un krievu. Neskaidrību jautājumos vai gadījumos, ja kaut kas nedarbojas, rakstiet komentāros zemāk.

Kā rīkoties ar programmu, lai tiktu pie horoskopa

Te nav nekā sarežģīta. Pat ja no pirmā acu uzmetiena tā nešķiet.

1. solis
 • Attiecīgajās ailītēs jāieraksta savs vārds un dzimums.
 • Jāizvēlas dzimšanas mēnesis, datums, gads, pulksteņa laiks.
 • Jānorāda dzimšanas vieta.
 • Jānospiež “Apply” / “Применить” un programma pati izrēķinās, kur dzimšanas kartē kas atrodas.
2. solis

Skatāmies uz apli. Tā ir tā “kristāla bumba” – astroloģiskā karte jeb dzimšanas karte jeb horoskops, ap kuru astrologi cītīgi “burās”, lai iztulkotu zvaigžņu vēstījumus par cilvēku raksturiem, likteņiem un notikumiem. Ko tur var redzēt un saprast? Var redzēt kādās zodiaka zīmēs izvietojušās planētas, kādās attiecībās tās ir viena ar otru, kur atrodas māju virsotnes (horoskopa mājas ir 12 sektori kartē, kas katrs atbild par kādu dzīves jomu).

Astroloģija ir simbolu valoda un, lai varētu iztulkot dzimšanas karti, ir nepieciešams zināt šo simbolu nozīmi. Ko simbolizē planētas, ko – zodiaka zīmes un horoskopa mājas un vēl daudz visādu smalkumu. Tā ir neaptverami plaša tēma, ko šajā rakstā neapskatīsim.

Šajā programmā nelielu datorinterpretāciju var dabūt, izvēlnē virs apļa novietojot kursoru uz “Radix” / “Радикс”. Atvērsies izkrītošais logs, kur jānospiež “Astrology Report” / “Трактовка”. Jaunā logā parādīsies skaidrojumi. Bet jāatceras, ka šos skaidrojumus veidojusi programma. Tā neņem vērā ne cilvēka attīstības līmeni, ne vidi, kurā cilvēks atrodas, ne daudzas citas smalkas nianses. Astroloģija nav vienkārša un plakana, tā ir dziļa un daudzslāņaina. Tāpat kā cilvēks. Bet arī šīs datorinterpretācijas var dot aptuvenu ieskatu dzimšanas kartes izprašanas mākslā, kaut arī lasot datorinterpretācijas bieži vien saskarsieties ar pretrunīgiem skaidrojumiem.
Papētot izvēlni un programmas iespējas, var atrast daudz interesanta. Protams, viss te nav bez maksas. Kā nu bez tā. Programmas veidotājiem arī no kaut kā jādzīvo. Ņemiet vērā, ka šī programma nav mūsu veidota. Nekādas komisijas maksas par to, ka jūs tur pasūtat kādus maksas pakalpojumus no programmas veidotājiem mēs nesaņemam un atbildību par tur sniegto pakalpojumu kvalitāti neuzņemamies!

Zem horoskopa apļa ir tabula, kurā redzami planētu, kā arī citu svarīgu astroobjektu un punktu nosaukumi un simboli. Ailē “Longitude”/”Долгота” norādīta zodiaka zīme un grāds. Burtiņš “R” nozīmē retrogrāds. Kopumā šī programma ir ērta un vienkārša. Pluss ir tajā, ka tā nav jāinstalē datorā. Var mierīgi lietot onlainā. Mīnuss – ierobežotas iespējas. Bet, ja ir astroloģiskās zināšanas, tad var noderēt ikdienas lietošanai un pie atbilstošām astroiemaņām, pat prognožu veidošanai.

Astroloģiskā karte onlainā

Superģeniālais zvaigžņu tulks – EN versijaSuperģeniālais zvaigžņu tulks – RU versijaNepieciešama profesionāla astrologa palīdzība dzimšanas kartes sastādīšanā un iztulkošanā?

Pieteikties individuālai konsultācijai

6 komentāru
 1. 25/06/2019
 2. 25/06/2019
  • 26/06/2019
   • Avatar photo 28/06/2019
 3. 14/08/2019

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *