Horoskops nedēļai 17. – 23. janvāris 2022

Nedēļa iestartējas ar pilnmēnesi. Kulminācija – naktī no pirmdienas uz otrdienu. Saule no Mežāža zodiaka zīmes izgaismo Mēnesi Vēža zodiaka zīmē. Tatad – izbaudām Pilnmēnesi Vēža zīmē un savu pirms divām nedēļām, tas ir, – Jaunmēnesī saplānoto vai uzsākto darbu pirmos rezultātus un sekas.

Horoskops nedēļai 17. – 23. janvāris 2022

Horoskops nedēļai 17. – 23. janvāris 2022

Ja kaut kas nav sanācis, kā gribētos, nevajag nokārt degunu, bet mēģināt vēlreiz vai pamainīt pieeju lietām. Par visām nebūšanām un nelaimītēm pašlaik var likt vainu uz retrogrādo Merkuru. Jā, tas ir viņš, kas liek sprunguļus riteņos. Kurš gan cits.

Ja velk uz kašķi un attiecībās ir iezagusies plaisa, arī – jāievelk, jāizpūš elpa un jāatcerās par retrogrādo Veneru, kas vēl līdz 29.janvārim sūtīs mums signālus, ka jāpārskata sava vērtību sistēma. Jāpadomā, pateicoties kādiem mūsu iepriekš pieņemtajiem lēmumiem un pateicoties kādām izvēlēm esam tur, kur esam.

Te viena atslodzes dienu recepte, jo nedēļas sākumā mums ir atslodzes diena pēc Mēness fāzēm

Pilnmēness atslodze: 17.janvāris plkst.13:48 – 18.janvāris 13:48

Recepte: viegli augļu salāti ar jogurtu

  • Viens greipfrūts.
  • Viens ābols.
  • Viena hurma.
  • Daži valrieksti.
  • Jogurts.

Augļus noskalo, novelk mizas.  Sārtās greipfrūta filejas un mazos gabaliņos vai šķēlēs sagrieztu ābolu un hurmu liek sev tīkamā glāzē. Pārlej ar savu iemīļotāko jogurtu. Dekoram uz glāzes malas uzsprauž valrieksta pusīti (smadzeņu darbības uzlabošanai). Pēc vēlēšanās visu var pārkaisīt ar kanēli.

Atslodzes dienas 2022: izdrukājams un ledusskapja tuvumā novietojams kalendārs (PDF fails)

Pēc Pilnmēness

Pēc pilnmēness Mēness pakāpeniski uzsāk savu dilšanas procesu. Kopā ar retroMerkuru tas ir lielisks laiks, lai uzrīkotu pamatīgu sevis un savas apkārtējās vides detoksu. Revidējam garderobes, skapjus, dokumentu kaudzes, pieliekamos un bez žēlastības lidinām lieko laukā, lai nākamajā Jaunmēnesī var brīvi uzelpot.

Kas vēl interesants šonedēļ?

20.janvārī Saule beidz savu gājienu pa Mežāža zodiaka zīmi, lai apspīdētu Ūdensvīrus.

23.janvārī – Saules un retroMerkura savienojums. Jaunus darbus labāk nesākt. Nezinu pat, kāpēc es šito te pieminēju. Tā ir svētdiena un, kurš gan svētdienās strādā, vai ne?

Horoskops katrai zodiaka zīmei:

AUNS

nedēļas sākumā jātur sevi rokās, lai par sastrādāto nebūtu vēlāk kauns. Veiksmīga diena – trešdiena. Neveiksmīga – svētdiena.

VĒRSIS

nedēļas sākums atnesīs jaunas iespējas. Nepalaid garām! Veiksmīgās dienas – piektdiena, sestdiena. Trešdienā jāpiebremzē.

DVĪŅI

kā jau Dvīņi, – dzīvo tik nost.

VĒZIS

lai saudzētu jūtīgo psihi, nedēļas sākumā labāk nolīst savā aliņā un pameditēt. Piektdien, sestdien var izlīst ārā cilvēkos, bet svētdien – atpakaļ drošībā.

LAUVA

enerģija pieaugs tikai uz nedēļas vidu, ieraujot Lauvu kaislību virpulī. Uzdzīvei laba diena – svētdiena.

JAUNAVA

šonedēļ kļūs slinkāka.

SVARI

viss interesantākais sāksies pēc 20.janvāra.

SKORPIONS

pirmdiena, otrdiena – nedēļas labākās dienas, lai realizētu savus slepenos plānus. Nedēļas vidus liks nedaudz iespringt, nedēļas beigas – pa mierīgo.

STRĒLNIEKS

pārsvarā lieliska nedēļa. Diskomforts var rasties piektdien, sestdien, bet Strēlniekam arī tas liksies lieliski.

MEŽĀZIS

kā parasti – visu nedēļu strādās. Kaut gan citiem liksies, ka viņš kūļājas uz vietas un neko nedara.

ŪDENSVĪRS

no 20.janvāra sāks svinēt dzimšanas dienu un beigs svinēt 18.februārī.

ZIVIS

nedēļas sākums ļaus gremdēties  fantāzijās. Piektdiena, sestdiena liks uz brīdi atgriezties skarbajā realitātē. Svētdiena – kā pa miglu.

Lai viss jums labi ir un darbi sokas gan šonedēļ, gan arī turpmāk!

Jūsu čaklā astrobitīte Kristīnīte.

17.01.2022.

Komentēt