Saule zodiaka zīmēs: Auns

Kad Saule pāriet Auna zodiaka zīmē, sākas astronomiskais pavasaris un Jaunais astroloģiskais gads. Pavasara saulgrieži. Dzimšanas dienas sāk svinēt Auna zīmē dzimušie. Turpinājumā neliels apraksts par tipiskiem Auna zodiaka zīmes pārstāvjiem.

Auns: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Auns ir zodiaka pionieris, drošsirdīgs celmlauzis, kam patīk aizsākt jaunas lietas – nav nekāds brīnums, ka tieši Aunam ir uzlikts pienākums būt par pirmo zodiaka zīmi un iezīmēt dabas atmošanās un jaunas dzīves sākuma ciklu.

Auni ir līderi pēc dabas, tie vienmēr un visur grib būt pirmie. Mīl ātrumu, risku un izaicinājumus. Apveltīti ar strauju, karstasinīgu temperamentu un milzīgu gribasspēku. Tie „trieksies ar pieri sienā”, lai tikai dabūtu to, ko vēlas. Bet, tikuši pie kārotā, tikpat ātri var zaudēt interesi par guvumu.

UGUNS stihija nodrošina tos ar entuziasmu, impulsivitāti, dedzīgumu, pašpārliecinātību un spontanitāti, bet pārvaldošā planēta MARSS – ar neapturamu gribu darboties un pašizpausties, aktivitāti, kareivīgumu, vēlmi sacensties, vadīt un būt priekšgalā.

Saule zodiaka zīmēs: Auns

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Auna zodiaka zīmē

Auns ir Auns un tas var būt arī egoistisks, ietiepīgs, stūrgalvīgs, pārlieku bravūrīgs, nepacietīgs un negodīgs, ja Saule horoskopā ir izaicinošos aspektos. Bieži saskarsmē ar apkārtējiem tam var pietrūkt diplomātijas un taktiskuma. Atklāts – ja to kaut kas neapmierinās, pateiks tieši acīs visu, ko domā.

Auns negaida, kad notikumi notiks, viņš pats tos rada. Viņam patīk uzņemties iniciatīvu. Kad process sāk uzņemt apgriezienus un jaunizveidotie projekti ir iekustināti, Aunam var kļūt garlaicīgi un tas var pazust „tālēs zilajās” ļaujot citiem tikt galā ar iesākto lietu pabeigšanu. Rutīna Aunam neiet pie sirds – dzīvē taču ir tik daudz jaunu lietu, kuras to vien gaida, kad kāds pārgalvīgs Auns viņas uzsāks.

Neveiksmju, sakāvju un zaudējumu gadījumos Auns nebūs no tiem, kas raud un gaužās par sūro likteni. Ātri vien tas piecelsies pēc kritiena, nospodrinās savus ieročus, savāks jaunu armiju un atkal metīsies dzīves cīņās. Brieduma gados, uzkrājis dzīves pieredzi, Auns var kļūt mierīgāks, apdomīgāks un nopietnāks.

Intereses:

viņš pats, avantūras, piedzīvojumi, sacensības, spēles, rotaļas, ceļojumi.

Profesijas:

var būt labs sportists, ķirurgs, mehāniķis, šoferis, projektu vadītājs, radošais direktors, mākslinieks, mūziķis, aktieris, konsultants, strādāt pētniecības un izgudrojumu jomā, amatniecībā, tirdzniecībā.

Veselība:

pateicoties savai straujajai dabai, visbiežāk Auniem nākas ciest no dažādām traumām. Taču kopumā Auna organisms ir spēcīgs un izturīgs. Slimot Auni nemīl un, ja reiz ir nonākuši līdz slimības gultai (kas ir rets gadījums), tad cenšas no tās pēc iespējas ātrāk tikt laukā.

Jāsaudzē galva un acis, regulāri jāapmeklē stomatologs. Iespējamās veselības problēmas – galvassāpes, migrēnas, bezmiegs, traumas, dzelzs trūkums organismā.

Attiecības:

uzstājīgi, neatlaidīgi, reizēm var būt greizsirdīgi. Patīk dinamiskas, kaislīgas attiecības. Vislabāk saprotas ar citām uguns zīmēm – Auniem, Lauvām, Strēlniekiem. Laba saderība arī ar gaisa zīmēm – Ūdensvīriem, Svariem, Dvīņiem. Tās pastiprina kaisles uguni un neļauj tai nodzist.

Var būt grūtības saprasties ar Vēžiem (pārlieku maigi un sentimentāli) un Mežāžiem (pārlieku konservatīvi un nepakļaujas Auna vadībai).

Nauda:

tērē impulsīvi – vispirms iztērē un tikai tad domā. Ja Aunam piedāvās izvēlēties naudu vai slavu, ļoti iespējams, ka viņš izvēlēsies slavu un popularitāti. Tas nozīmē, ka nauda Auniem nav pirmajā vietā. Tie to tērē tikpat ātri, cik nopelna.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tava Pasaule (@tava.pasaule)

Slavenības, kas dzimušas Auna zīmē:

 • Aktieri un aktrises: Šons Bīns, Aleks Boldvins, Marlons Brando, Džekijs Čans, Čārlijs Čaplins, Roberts Daunijs (jaunākais), Klēra Deinsa, Beta Deivisa, Rasels Krovs, Kristofers Lamberts, Jūens Makgregors, Dmitrijs Nagijevs, Sāra Džesika Pārkere, Gregorijs Peks, Stīvens Sīgals, Rīsa Viterspūna, Romualds Ancāns, Jānis Paukštello, Uldis Pūcītis, Ēvalds Valters;
 • dziedātāji un mūziķi: Ričijs Blekmors, Selīna Diona, Nora Džonsa, Eltons Džons, Meraija Kerija, Ēriks Kleptons, Lady Gaga, Alla Pugačova, Pits Andersons, Dons (Arturs Šingirejs), Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels, Laima Vaikule;
 • filozofi: Renē Dekarts, Ērihs Fromms;
 • kinorežisori: Kventins Tarantino, Andrejs Tarkovskis;
 • komponisti: Johans Sebastians Bahs, Jozefs Haidns, Sergejs Rahmaņinovs, Endrū Loids Vebers, Jānis Lūsēns;
 • mākslinieki: Vinsents van Gogs, Fransisko Goja;
 • politiķi: Oto fon Bismarks, Ņikita Hruščovs, Helmuts Kols, Jānis Urbanovičs, Valdis Zatlers;
 • rakstnieki un dzejnieki: Hanss Kristians Andersens, Maksims Gorkijs, Amanda Aizpuriete;
 • sportisti: bokseris Vladimirs Kļičko, šahists Garijs Kasparovs, skeletonists Martins Dukurs, hokejists Edgars Masaļskis;
 • uzņēmēji: Lerijs Peidžs, Valērijs Kargins;
 • citas ievērojams personības: iluzionists Harijs Hudini, avantūrists Džakomo Kazanova, arhibīskaps Jānis Vanags.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2021.

Skatīt citu Saules zīmi:

Komentēt