Saule zodiaka zīmēs: Vērsis

Saule Vērša zodiaka zīmē dabā akcentē plaukšanas un ziedēšanas laiku. Vērsis ir otrā zodiaka zīme. Pamatvērtības – stabilitāte, drošība, materiālo labumu uzkrāšana, komforts un Zemes prieku baudīšana. Turpinājumā neliels apraksts par tipiskiem Vērša zodiaka zīmes pārstāvjiem.

Saule Vērša zodiaka zīmē: 20.aprīlis – 20.maijs. (Datums katru gadu var nedaudz atšķirties. Kad un cikos Saule pāriet Vērša zīmē kādā konkrētā gadā, jāskatās astroloģiskajās programmās vai speciālās tabulās – efemerīdās).Vērsis: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Saule zodiaka zīmēs: Vērsis

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Vērša zodiaka zīmē


ZEME ir Vērša stihija un skaistuma planēta VENERA ir šīs mieru un harmoniju mīlošās zīmes pārvaldniece. Vērsim patīk visas materiālā plāna lietas. Īpaši, ja tās ir skaistas un vērtīgas. Viņš fokusē visu savu uzmanību un enerģiju, lai tās iegūtu un noturētu. Vērsis ir laimīgs tad, ja redz kā viss apkārt aug un vairojas, vai tas būtu dārzs, bērni, īpašumi vai nauda.

Vērsi droši var nosaukt par vienu no viesmīlīgākajām zodiaka zīmēm. Tie ar prieku rīko dažādas viesu pieņemšanas un ģimenes svinības savā omulīgajā un gaumīgi iekārtotajā mājā. Šeit visi tiks kārtīgi pabaroti un padzirdīti. Gādīgais un saimnieciskais Vērsis nevienu neizlaidīs no sava nama badā. Nepārspējams namatēvs vai namamāte.

Mīl mājas ērtības, mieru, klusumu un komfortu. Ideālā variantā Vērša mājai jābūt ar piemājas dārziņu, lai Vērsim būtu kur smelties zemes spēku un uzņemt augu zaļās krāsas enerģiju. Tomēr, pat ja Vērsim nākas dzīvot pilsētā, visdrīzāk, ka tam apkārt būs daudz istabas augu un zaļumu.

Vērši ir sajūtu cilvēki, viņi pasauli izzina caur tausti un ķermeniskām sajūtām. Tiem ļoti svarīgi ir baudīt – ēdienu, dzērienus, skaistas lietas, mākslu, attiecības, dzīvi. Būt šeit un tagad, izgaršot lietas tādas, kādas tās ir.

Pārmaiņas, reformas, nemieri, anarhija, revolūcija? Nē, tas nav viņu stilā. Šos vārdus labāk vispār Vēršu tuvumā neizrunāt!

Bieži vien bailes no pārmaiņām un pārlieka ļaušanās laiskumam var traucēt Vērsim dzīves ceļā, tomēr uz savu mērķi tas iet pacietīgi un neatlaidīgi. Lai gan no malas Vērša darbošanās var šķist pārlieku lēna, Vērša skatījumā tas tā nav. Viņš vienkārši pieturas pie plāna…ilgtermiņa plāna.

Intereses:

māksla, kolekcionēšana, nauda, bauda, sekss.

Profesijas:

Vērši mīl panākumus, labklājību un darbu, par kuru tiek labi maksāts. Tie ir gatavi daudz strādāt, lai nodrošinātu sevi un savu ģimeni ar visu ērtai un komfortablai dzīvošanai nepieciešamo. Darbam ir jābūt ar stabiliem ienākumiem un bez riska elementiem.

Vislabāk Vērsis jūtas profesijās, kas saistītas ar saimniecisko darbību, finansēm, īpašumu tirgu, estētiku, skaistumkopšanu, modi, mākslu, arhitektūru, dizainu. Mīl un māk strādāt ar rokām. Bieži vien tiem ir valdzinoša, melodiska balss. Vēršu vidū ir daudz mūziķu, diktoru, diskžokeju, amatnieku, mākslinieku, dizaineru, dārznieku, lauksaimnieku, pavāru, kulināru, pedagogu, rakstnieku, kultūras darbinieku.Veselība:

Vērša vājās vietas ir kakls un vairogdziedzeris. Biežāk kā citas zodiaka zīmes Vēršus piemeklē dažādas kakla infekcijas, angīnas, balss saišu iekaisumi un liekais svars. Lai nodrošinātu normālu vairogdziedzera darbību, Vēršiem jāseko līdzi tam, vai pietiekoši tiek uzņemts jods. Labai vielmaiņai, skaistumam un reproduktīvās sistēmas veselībai nepieciešams arī E vitamīns un selēns.

Kopumā Vērši ir apveltīti ar pamatīgu dzīvotgribu un izturību un vienīgais, kas slimības gadījumā Vēršiem var traucēt tikt atkal ātrāk atpakaļ uz kājām ir Vēršu paniskās bailes no pašas slimības. Parasti Vērsis prātā iztēlojas vissliktāko slimības gaitas iznākumu, pat ja ir noķēris tikai nelielas iesnas.

Attiecības:

Vērsis ir uzticams dzīvesbiedrs un partneris, uz kuru var paļauties. Labas attiecības Vēršiem veidojas ar savas stihijas biedriem. Kurš gan vēl varēs tik labi izprast praktiskā Vērša dabu, kā taupīgā Jaunava vai konservatīvais, stabilas vērtības mīlošais Mežāzis.

Bet Vēršus interesē arī citas zīmes. Ūdens baro zemi un varbūt tieši tāpēc zemes stihijai piederošos Vēršus piesaista ūdens zīmes pārstāvji: mājsaimnieciskie Vēži, neizprotamie Skorpioni un romantiskās Zivis. Lai gan Vērsis var mest aci arī uz ugunīgā Auna vai gaisīgo Dvīņu pusi, tomēr šo zīmju draiskulīgums nav ar Vērša prātu saprotams. Kaut gan dzīvē ir sastopami arī tādi pāri.

Nauda:

Īsts Vērsis vienmēr ir lietas kursā par savu finansiālo stāvokli. Pelnītājs, taupītājs un krājējs. Ar naudu Vērsim ir ļoti tuvas un sirsnīgas attiecības, tāpēc viņš zina, kā to nopelnīt. Tam vienmēr kaut kur būs noslēpti kādi uzkrājumi. Katram gadījumam. Tomēr Vēršiem ļoti jāuzmanās no pārlieku iestigšanas materiālismā un skopulībā. Galvenais ir paturēt prātā, ka nauda kalpo cilvēkam, nevis otrādi.

Astroloģiskā karte online

Izveidot un apskatīt dzimšanas karti online…

Slavenības, kas dzimušas Vērša zīmē:

 • Aktieri un aktrises: Džesika Alba, Keita Blanšeta, Pīrss Brosnans, Kirstena Dansta, Denjels Dejs-Lūiss, Mišela Feifere, Odrija Hepberna, Ketrina Hepbērna, Džoržs Klūnijs, Penelope Krusa, Džeks Nikolsons, Als Pačīno, Uma Tūrmane, Renē Zelvēgere, Vera Singajevska;
 • dziedātāji un mūziķi: Adele, Bono, Ella Ficdžeralda, Enrike Iglesiass, Filips Kirkorovs, Bārbra Streizande, Ieva Akuratere, Ēriks Ķiģelis;
 • filozofi: Imanuils Kants, Kārlis Markss, Konstantīns Raudive;
 • kinorežisori: Džordžs Lūkass, Larss fon Trīrs, Roberts Zemekis, Varis Brasla, Rolands Kalniņš;
 • komponisti: Johanness Brāmss, Pēteris Čaikovskis, Baumaņu Kārlis, Lūcija Garūta;
 • mākslinieki: Salvadors Dalī, modes mākslinieks Žans Pols Gotjē;
 • politiķi: Tonijs Blērs, Ādolfs Hitlers, Sadams Huseins, Olivers Kromvels, Vladimirs Ļeņins;
 • rakstnieki un dzejnieki: Onorē de Balzaks, Jaroslavs Hašeks, Rabindranats Tagore, Vilis Lācis, Imants Ziedonis;
 • sportisti: futbolisti Deivids Bekhems un Ikers Kasiljass, hokeja vārtsargs Vladislavs Tretjaks, kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici;
 • uzņēmēji: Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs, Mihails Prohorovs, Gunārs Ķirsons, Raimonds Gerkens, Ilmārs Rimšēvičs;
 • citas ievērojams personības: psihoanalīzes pamatlicējs Zigmunds Freids, režisors Alvis Hermanis.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2023.

Skatīt citu Saules zīmi:
Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *