Saule zodiaka zīmēs: Dvīņi

Maija beigas un lielāko daļu jūnija Saule pavada aktīvajā un nebēdnīgajā Dvīņu zīmē. Dvīņi ir trešā zodiaka zīme. Astroloģijā – kosmiskās brālības un dvēseļu radniecības simbols.

Saule Dvīņu zodiaka zīmē: 21.maijs – 22.jūnijs. (Datums katru gadu var nedaudz atšķirties. Kad un cikos Saule pāriet Dvīņu zīmē kādā konkrētā gadā, jāskatās astroloģiskajās programmās vai speciālās tabulās – efemerīdās).Dvīņi: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Saule zodiaka zīmēs: Dvīņi

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Dvīņu zodiaka zīmē


Dvīņus pārvalda intelekta un sakaru planēta – MERKURS. Stihija – GAISS, kas tos apvelta ar vieglumu saskarsmē un lielu vēlmi pēc informācijas iegūšanas un izplatīšanas.

Dvīņi ir zodiaka domātāji. Viņu prātā nepārtraukti rosās milzums daudz dažnedažādas informācijas, kas tiek zibenīgā ātrumā pārstrādāta un nodota tālāk. Apveltīti ar asu, vērīgu prātu, kas ļauj tiem piekļūt pie visapslēptākās informācijas avotiem. Zinātkāri intelektuāļi, kuru alkas pēc jaunumiem ir tik lielas, ka tie labāk paliks nepaēduši pusdienas nekā pakļaus sevi informatīvam badam.

Garastāvokļa cilvēki. To garastāvoklis dienas laikā var mainīties vairākkārtīgi, un Dvīnis brīžiem pat pats var īsti nesaprast, kāda tad īsti ir viņa daba.

Daudzpusīgs, sabiedrisks, aktīvs, kustīgs un mūžam mainīgs. Kā gaiss – visuresošs. Var vienlaicīgi nodarboties ar vairākiem darbiem. Vienmēr par visu ir lietas kursā. Zina – kas, kur un ar ko… Dvīņiem ļoti jāuzmanās no tā, lai viņu apbrīnojamā zinātkāre un runas dotības nepārvērstos tukšā pļāpāšanā un klaču izplatīšanā.

Vairāk par visu Dvīņi nemīl vientulību un garlaicību. Mīl sakarus un pārvietošanos. Tos bieži vien var atpazīt pēc viņu komunikabilitātes un spējas viegli, nepiespiesti dibināt jaunus kontaktus.

Tipiskam Dvīnim vienmēr apkārt ir kāds draugu bariņš vai vismaz telefons pie rokas, lai ar tiem varētu jebkurā brīdī sazināties. Komunikācijas ģēniji. Brīnišķīgi sarunu biedri. Pateicoties savai daiļrunībai un asprātībai, tiem ir lielas iespējas būt par uzvarētājiem jebkurās „vārdu cīņās”. Turklāt Dvīņi izceļas ne tikai ar mēles, bet arī ar roku veiklību.

Dvīņi nekad neatteiksies izmēģināt kaut ko jaunu un labprāt ļausies pārmaiņām, jo zina, ka tieši pārmaiņas ir tās, kas ļauj izdzīvot jaunu pieredzi.

Tiem ir grūti ilgstoši atrasties vienā vietā. Viegli pielāgojas jauniem apstākļiem un situācijām. Nepieciešamības gadījuma spēj būt viltīgi aprēķinātāji.

Lai gan reizēm Dvīņiem tiek pārmests viņu virspusīgums un divkosība, tomēr īstenībā tas nav aiz ļauna prāta. Vienkārši Dvīņu smadzenes darbojas tik ātri, ka viņi paši brīžiem nespēj izsekot līdzi visām savām domām un idejām. Ja vien Dvīņiem izdosies sevi kaut mazliet disciplinēt, viņu dzīvē nebūs nekā neiespējama.

Intereses:

draugi, kontakti, jaunumi, informācijas apmaiņa, ceļojumi.

Profesijas:

vislabāk Dvīņiem padodas darbs ar cilvēkiem un informāciju. Var strādāt pie vairākiem projektiem vienlaicīgi. Tie ir labi komersanti un pārdevēji, kas apbrīnojamā veidā spēj pārliecināt pat visietiepīgāko klientu.

Dvīņiem ir talants uz dažādu lietu pārdošanu. Turklāt tie ir lieliski starpnieki, un, ja Dvīni palūdz piedalīties kādās pārrunās, tas spēs sarunāt un nokārtot pat vissarežģītākās lietas. Starp Dvīņiem ir daudz menedžeru, administratoru, rakstnieku, aģentu, sekretāru.

Veiksmīga karjera iespējama lingvistikā, žurnālistikā, televīzijā, radio, reklāmas biznesā, sabiedrisko attiecību jomā un visās intelektuālajās nozarēs, kā arī darbos, kur nepieciešama roku veiklība. Dvīņi vienmēr ir atvērti jaunām zināšanām un gatavi mācīties līdz pat sirmam vecumam. Pat ja interesantāka darba iegūšanai būs nepieciešams iemācīties ķīniešu valodu, viņi to iemācīsies. Galvenais nosacījums profesijas izvēlē – lai nebūtu garlaicīgi.Veselība:

pateicoties savai nemierīgajai dabai, Dvīņi bieži vien noved sevi līdz pilnīgam emocionālam un garīgam izsīkumam. Taču Dvīņi var saslimt arī vienkārši no pārāk garlaicīgas un neinteresantas dzīves. Visbiežāk tie cieš no nervu sistēmas traucējumiem, bezmiega, elpceļu, plaušu slimībām un artrītiem. Dvīņi nereti mīl strādāt arī pa naktīm, turklāt kombinējot to ar kaislīgu smēķēšanu un alkohola malkošanu, tādējādi sabeidzot savu veselību.

Tiem ir jāiemācās pateikt: ”Stop” un laiku pa laikam uzrīkot pauzi savā skrējienā pēc informācijas un jauniem iespaidiem. Joga, meditācijas, psihoterapija, elpošanas vingrinājumi, gaisa un saules peldes, pastaigas svaigā gaisā – tas viss nāks tikai par labu Dvīņu zīmes pārstāvju pārslogotajiem nerviem.

Attiecības:

ar jaunu attiecību veidošanu Dvīņiem nav problēmu. Problēmas var sākties tad, kad jāveido attiecības ilgtermiņā. Dvīņiem mīlestība galvenokārt ir nevis fiziska, bet gan intelektuāla tuvība, tāpēc partnerim jābūt visnotaļ daudzpusīgam un labi informētam visos jaunākajos pasaules notikumos.

Vislabāk Dvīņi saprotas ar radnieciskajām gaisa stihijas zīmēm – Svariem un Ūdensvīriem, kā arī savas zīmes pārstāvjiem – Dvīņiem, bet tik pat labi viņu uzmanībai un interesei neļaus atslābt uguns stihijas zīmju pārstāvji – Auni, Lauvas, Strēlnieki. Neskatoties uz atšķirīgām stihijām, daudz kopīga Dvīņiem ir arī ar Jaunavas zīmi. Dvīņu sievietes nereti sev trūkstošo stabilitāti un drošību meklē attiecībās ar Vērša zīmes vīriešiem.

Nauda:

Dvīņi nepievērš naudai pārāk lielu nozīmi. Labprāt savus ienākumus tērē jaunas informācijas iegūšanas avotu iegādei – datori, mobilās ierīces, dažādi citi saziņas un savstarpējās komunikācijas līdzekļi, grāmatas, periodiskie izdevumi, kursi, semināri, arī pārvietošanās līdzekļi vai ceļojumu biļetes. Lielākoties, Dvīņi ir dāsni un ar skopumu nesirgst.

Astroloģiskā karte online

Izveidot un apskatīt dzimšanas karti online…

Slavenības, kas dzimušas Dvīņu zīmē:

 • Aktieri un aktrises: Džonijs Deps, Andželina Džolija, Morgans Frīmens, Merilina Monro, Liams Nīsons, Marks Vālbergs, Gunārs Cilinskis;
 • dziedātāji un mūziķi: Bobs Dilans, Pols Makartnijs, Kailija Minoga, Andris Kivičs, Žoržs Siksna;
 • filozofi: Jesaja Berlins, Osvalds Špenglers;
 • kinorežisori: Klints Īstvuds, Aloizs Brenčs;
 • komponisti: Rihards Štrauss, Rihards Vāgners, Imants Kalniņš;
 • mākslinieki: Pols Gogēns, Djego Velaskess, Kristians Brekte;
 • politiķi: Josips Brozs Tito, Džons F. Kenedijs, cars Pēteris I, Donalds Tramps, Nils Ušakovs, Raimonds Vējonis;
 • rakstnieki un dzejnieki: Josifs Brodskis, Arturs Konans Doils, Jans Flemings, Federiko Garsija Lorka, Robins Šarma, Tomass Manns, Aleksandrs Puškins, Volts Vitmens, Vizma Belševica, Māris Čaklais;
 • sportisti: tenisisti Novaks Džokovičs, Rafaels Nadals un Anna Kurņikova, futbolists Eriks Kantonā, vingrotājs Igors Vihrovs;
 • uzņēmēji: Deivids Rokfellers, Vilis Krištopans, Arkādijs Suharenko;
 • citas ievērojamas personības: revolucionārs Ernesto Če Gevara, ekonomists Džons Meinards Keinss, okeanogrāfs Žaks Īvs Kusto, arhibīskaps Jānis Vanags.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2023.

Skatīt citu Saules zīmi:

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *