Mēness Mežāzī

Mežāzis – pacietīga, nopietna un ambicioza zīme. Zemes stihija. Mēness šeit atrodas stingrā robežu sarga Saturna uzraudzībā. Mēness Mežāzī piešķir dienas fonam lielāku nopietnības un atbildības pieskaņu. Mēs kļūstam piesardzīgāki un cenšamies neizrādīt savas emocijas.

Mēness Mežāzī: kā tas ietekmē mūsu ikdienas gaitas
Mēness Mežāzī

Mēnesim atrodoties Mežāža zīmē, emocionalitāte pazeminās. Emocijas un iekšējā pasaule it kā sastingst, kas ārēji var izpausties kā vēlme norobežoties, noslēgties, emocionāli attālināties no notiekošā. Dominē mierīgums, nosvērtība, praktiskums, ekonomija, lietderīgums, koncentrēšanās uz karjeras un profesionālo sasniegumu jautājumiem. Attiecībās un saskarsmē jūtama ieturētība un lietišķums. Pieaug darbaspējas, pacietības kļūst vairāk, līdz ar to vieglāk izturēt lielākas slodzes.  Šīs dienas labvēlīgi veltīt darbam un karjerai, orientējoties uz sasniegumiem un taustāmu rezultātu. Labi veiksies visi darbi, kas prasa neatlaidību, pacietību un disciplīnu. Darbi, kur nepieciešams sistematizēt, administrēt, organizēt, vadīt.

Sakārtot savu darba vietu, salikt visu pa plauktiņiem, pieķerties klāt tiem darbiem, kas visu laiku tika atlikti. Piestrādāt pie sava laika lietderīgas izmantošanas, saplānot savu laiku. Atteikties no kāda laika zagļa.

Kur pazūd laiks: laika zagļu TOPs

Jūs varētu interesēt arī šis raksts: laika zagļu TOPs

Labvēlīgi nodoties darba terapijai, parušināties pa zemi, ieviest kārtību tur, kur izveidojies haoss un nekārtība. Sakopt tuvāko apkārtni, nodarboties ar projektēšanu un arhitektūru. Pie nelabvēlīgiem Mēness aspektiem iespējams kādam var uznākt dvēseles krīze, depresīvāks noskaņojums, skumjas, nomākts garastāvoklis vai bailes. Ja pasaule liekas pelēka, omu uzlabot palīdzēs joga vai citas austrumu prakses, kur nepieciešama liela uzmanības koncentrēšana un noteiktu darbību sistēma.

15 minūšu joga katrai nedēļas dienai

Skatiet arī šo: 15 minūšu joga katrai nedēļas dienai

Pozitīvais:

– lietišķums, lakonisms, augsta organizētība un atbildīgums,
– savaldīgums un pašdisciplīna,
– augsta pienākuma apziņa, noteikumu un instrukciju ievērošana,
– labvēlīgs periods izdevumu plānošanai, organizatorisku jautājumu risināšanai, lietišķai darba jautājumu apspriešanai, kontaktiem ar ietekmīgiem vecāka gadagājuma cilvēkiem, celtniecībai, darbam ar akmeni, nekustamā īpašuma, zemes gabalu pirkšanai, pārdošanai.

Mēness kalendārs 2024

Negatīvais:

– vēsums attiecībās, nesabiedriskums, norobežošanās,
– emociju apspiešana, vientulības sajūta, neuzticēšanās,
– konservatīvisms, skopums, neiejūtība,
– nelabvēlīgs laiks radikālām pārmaiņām. Nav labi ņemt kredītus.

Veselība

Jūtīga ir kaulu sistēma, jāsaudzē mugurkauls un ceļi. Ja ir problēmas ar kauliem, tad fiziskā slodze jāsamazina. Nav ieteicamas masāžas, kas saistītas ar spēcīgu iedarbību uz kauliem. Tā kā jūtīgāki kļūst zobi, tad neiesaka šajās dienās apmeklēt arī zobārstu. Labvēlīgs laiks kaitīgo ieradumu atmešanai, organisma norūdīšanas procedūru uzsākšanai un jogas nodarbībām.

Mēness un veselība. 1.daļa

Saistīts raksts: Medicīniskā astroloģija

Mēness Mežāzī un uzturs

Mežāža dienās kuņģis darbojas lieliski. Var atļauties kādu aizliegto produktu. Priekšroka dodama tiem produktiem, kas stiprina kaulus. Piens, biezpiens, siers, jogurts, kefīrs, spināti, baltās pupas, pētersīļi, dilles un citi produkti. Zemes stihijas dienās var atļauties arī sāļākus ēdienus, jo organisms tos labi pārstrādās un lietderīgi izmantos. Lai saudzētu zobus, nav ieteicami rieksti. Vēlams šīm dienām ieplānot vienkāršus un viegli pagatavojamus ēdienus.

Saimniecība

Labvēlīgs laiks celtniecības un remontdarbiem, dārzā labi ravēt nezāles (īpaši dilstošā mēnesī) un cīnīties ar kaitēkļiem. Var pirkt dažādas praktiskas, saimniecībā noderīgas lietas: darba instrumentus un celtniecības materiālus, santehniku un lielo sadzīves tehniku, kā arī iegādāties lietišķā stila un darba apģērbu. Nav vēlams nodot mantas ķīmiskajā tīrītavā. Neveiksmīgi var izrādīties dāvanu, kosmētikas un rotaslietu pirkumi.

Dārza darbi pēc mēness

Lasiet arī šo: Mēness un dārzs

Skaistumkopšana

Āda šajās dienās kļūst jūtīgāka un tai nepieciešama īpaša kopšana. Mēness Mežāža zīmē ir labvēlīgs laiks dažādām sejas un ķermeņa ādu barojošām, mitrinošām, attīrošām un nostiprinošam maskām. Labs laiks pedikīram un manikīram. Nelabvēlīgs – dziļajam ādas pīlingam un dziļajai ādas tīrīšanai, solārija apmeklējumam.

Mēness un skaistumkopšana

Skaistumkopšana Mēness ritmos: kā izvēlēties labvēlīgāko laiku

Atpūta un attiecības

Mēness Mežāzī liek slēpt savas jūtas un iekšējos pārdzīvojumus. Attiecībās dominē praktiskums, ne romantiskums. Mums var sākt likties, ka apkārtējie kļuvuši tādi kā nejūtīgāki, kontakti notiek sausi, bez sirsnības un iejūtības. Var pat nonākt līdz stadijai “neviens mani nemīl, nesaprot, esmu viens ar savu problēmu čupu…” Bet tā ir tikai ilūzija, kas pēc dažām dienām izklīdīs un viss nostāsies savās vietās. Mēness Mežāzī pieprasa apmierināt dvēseles vajadzību pabūt vienatnē, lai skaidrāk sadzirdētu sevi, apzinātos savus pienākumus un atklātu sevī milzīgu izturības, nelokāmības, stingrības un spēka potenciālu.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
4 komentāru
  1. 05/09/2022
    • Avatar photo 06/09/2022
  2. 06/09/2022

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *