Panākumu plānošana jaunā mēnesī

Visas materiālās lietas, kas pastāv pasaulē, iesākumā bija kā doma vai ideja. Nevienam nav noslēpums, ka veiksmīgi saplānotam un rūpīgi pārdomātam pasākumam ir krietni lielāka iespēja tikt realizētam. Protams, mēs varam iet pa dzīvi, domādami: „Kā būs, tā būs…”, bet ar tādu attieksmi ir diezgan maz izredžu sasniegt to, ko patiešām vēlamies.

Panākumu plānošana jaunā mēnesī

Jauna mēness pirmās dienas un, jo īpaši – 1. mēness diena, ir vairāk kā labvēlīgs laiks visāda veida plānošanas darbiem. Iesākas jauns lunārais mēnesis. Līdz ar mēness atdzimšanu arī cilvēkam tā ir iespēja pārskatīt savus mērķus, plānus un, nepieciešamības gadījumā, ieviest korekcijas.

Šajās dienās ir īpaši svarīgi uzturēt sevī pozitīvu noskaņojumu un domāt tikai gaišas, iedvesmojošas domas, motivējot sevi turpmākajai rīcībai.

Panākumu plānošana

Zemāk aprakstītā jauna mēness prakse – rituāls ir lielisks un arī aizraujošs veids kā sakārtot savu mentālo zonu, vēršot uzmanību uz darbiem, kurus gribam izdarīt un lietām, ko vēlamies piesaistīt savai dzīvei turpmākā un arī tam sekojošo mēnešu laikā.

Panākumu plānošana jaunā mēnesī ir efektīvāka, ja to veic tieši pirmās mēness dienas laikā.

Pirmās mēness dienas prakse – panākumu plānošana un piesaistīšana

Nepieciešams:

 • klusa, mierīga vieta
 • svece
 • piezīmju burtnīca vai A4 formāta papīra lapa
 • pildspalva
 • tase tējas (vēlams ar nomierinošu efektu)

Darba gaita:

Aizdedzam sveci, ērti iekārtojamies un veicam dažas mierīgas ieelpas un izelpas, lai pilnībā atslābinātos.

Lai sev palīdzētu pēc iespējas vairāk relaksēties un ieiet meditatīvā stāvoklī, fonā var uzlikt kādu nomierinošu mūziku un iedegt smaržkociņu ar sandalkoka vai kādu citu aromātu.

Kad miesu un garu sāk pārņemt patīkams atslābums un miers, domās uzdodam sev jautājumu: “Ko es vēlos piesaistīt savai dzīvei un ko gribu sasniegt?”

Tad ņemam papīra lapu vai piezīmju blociņu un sākam pierakstīt visas tās vēlmes, plānus, sapņus un domas, kas ienāk prātā, neanalizējot un neizvērtējot.

Kad viss ir sarakstīts, ņemam savu iepriekš sagatavoto tēju un, to malkojot, sākam savu sarakstu pārskatīt, analizējot un izvērtējot katru uzrakstīto punktu un uzdodot kontroljautājumu: “Vai es to patiešām vēlos un vai tas patiešām man ir vajadzīgs?”, tādā veidā atsijājot un izsvītrojot no saraksta visu lieko. Kad saraksts izrevidēts, noglabājam to tikai sev vien zināmā vietā un ik pa laikam pārskatām. Nākošajā jaunmēnesī visu procesu var atkārtot.

Rituāls ir pabeigts, domas sakārtotas, plāni sastādīti, mērķi nosprausti. Ko tālāk? Nākamais solis ir uzmanīgi vērot notikumus sev apkārt, pamanīt un nepalaist garām Visuma piedāvātās iespējas un rīkoties, jo tikai rīcība būs noteicošā tam, vai mēs savu uzstādīto mērķi sasniegsim vai nē.

Lai izdodas!

©tava-pasaule.lv, 2015. / Jebkura mājas lapas satura (tekstu, foto, attēlu, ilustrāciju, dizaina elementu) izmantošana, kopēšana, pavairošana iespējama tikai pēc rakstiskas saskaņošanas ar darba autoru un atsauci uz https://tava-pasaule.lv/

9 komentāru
 1. 02/01/2016
 2. Avatar photo 05/01/2016
 3. 05/01/2016
 4. Avatar photo 05/01/2016
 5. 21/11/2016
 6. Avatar photo 24/11/2016
 7. 24/11/2016
 8. 10/08/2018
 9. Avatar photo 11/08/2018

Komentēt