Mēness Svaros

Svaru zodiaka zīmi pārvalda planēta Venera. Mēness šeit atrodas gaisa stihijas ietekmē. Mēness Svaros veicina harmonisku savstarpējo saskarsmi un pastiprina tieksmi pēc skaistuma un līdzsvara it visā.

Mēness Svaros ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

Mēness Svaros
Šajās dienās mēs varam kļūt jūtīgāki attiecībā uz citu viedokli, vairāk interesējamies par to, ko citi domā par mums un kā tiekam novērtēti. Cilvēki labprātāk uzklausa citus un cenšas  konfliktus risināt mierīgā ceļā. Mēness Svaros rosina uz sadarbību, labu manieru izrādīšanu, diplomātiju un taisnīgumu. Šis ir labvēlīgs periods lietišķiem kontaktiem, sakariem ar pretējo dzimumu, partnerattiecību, sadarbību veidošanai, iziešanai sabiedrībā.

Pieaug vajadzība baudīt: attiecības, vidi, mākslu, skaistumu un pasaules harmoniju. Īpašu labsajūtu un   emocionālo līdzsvaru šajās dienās sniegs sakārtota, komfortabla apkārtējā vide, kultūras pasākumu apmeklēšana, radošas nodarbes. Ja Mēness, virzoties caur Svaru zīmi, veido disharmoniskus aspektus ar citām planētām, tad situācija vairs nav tik rožaina – iespējamas dažādas nesaskaņas savstarpējās attiecībās, intrigas, grūtības atrast iekšējo un ārējo līdzsvaru, nespēja vienoties ar partneriem.

Mēness kalendārs 2022

Pozitīvais:

– skaistuma un kārtības mīlestība, tiekšanās pēc harmonijas, miera un līdzsvara,
– diplomātija, delikātums, taisnīgums, taktiskums,
– sabiedriskums, vēlme patikt, pielāgošanās spējas,

Negatīvais:

– svārstīgums, neizlēmīgums un iniciatīvas trūkums,
– pasivitāte, vieglprātība un nogaidoša pozīcija,
– grūtības vai nevēlēšanās veikt fiziski smagus un neestētiskus darbus.

Veselība

Mēness Svaru zīmē ir piemērots laiks diētu un svara samazināšanas programmu uzsākšanai, plastiskajām un kosmētiskajām operācijām, ausu slimību ārstēšanai, zobu raušanai un labošanai, ja vien citi astroloģiskie rādītāji nav pretrunā. Jāsaudzē nieres un jostas daļa. Jūtīga ir endokrīnā sistēma. Ja ir problēmas ar aizkuņģa dziedzeri, tad šajās dienās īpaši rūpīgi jāseko līdzi savai diētai.

Lai izvēlētos vispiemērotāko datumu operācijai vai kādai nopietnākai ķirurģiskai manipulācijai, ir jāņem vērā ne tikai Mēness stāvoklis zodiakā, bet arī citi svarīgi astroloģiskie rādītāji un individuālais horoskops. Astrologa konsultācija labvēlīgākā laika izvēlei plānveida operācijai:
Labvēlīgākā laika izvēle plānveida operācijai. Sertificēta astroloģe Guna Bundule

Uzturs

Svaru dienās organisms labāk pārstrādā taukus. Ieteicams uzturā vairāk lietot riekstus un sēklas, avokado, treknās zivis, kā arī vērtīgās augu eļļas, pievienojot tās pie dārzeņu salātiem. Ēdienam jābūt vieglam un skaisti noformētam. Ja veselība un figūra atļauj, tad šajās dienās var atļauties kādu kārumu un vīnu mērenās devās. Jāatceras, ka jūtīgas ir nieres, tās nav vēlams pārslogot. Tāpēc nevajadzētu pārspīlēt ar uzņemamā šķidruma daudzumu.

Saimniecība

Veiksmīgs periods mājas uzkopšanai, labiekārtošanai, puķkopībai, dārza izrotāšanai, izdaiļošanai, ciemiņu uzņemšanai. Var iepirkt dažādas elitāras lietas sev, mājai vai dāvanām draugiem un paziņām, kā arī radošām nodarbēm nepieciešamos materiālus. Veiksmīga var izrādīties rotaslietu, kosmētikas, apģērba un apavu iegāde. Nelabvēlīgs laiks veļas mazgāšanai, īpaši augoša mēness laikā.

Dārza darbi pēc mēness kalendāra

Lasiet arī šo: Mēness un dārzs

Mēness Svaros un skaistumkopšana

Mēness Svaros ir labvēlīgs laiks jebkurām procedūrām, kas saistītas ar skaistumkopšanu: frizētavas, kosmetologa, manikīra meistara apmeklēšanai, pīlingiem, sejas un ķermeņa maskām. Parūpējieties par sevi šajās dienās vai arī ļaujiet, lai citi izrāda rūpes par jums. Tas sniegs ķermenim prieku un veselību, bet dvēselei – apmierinātību ar dzīvi.

Atpūta un attiecības

Svari ir attiecību zīme un šajās dienās mēs esam vairāk noskaņoti uz attiecību veidošanu, sakārtošanu, uzlabošanu. Tas ir labs laiks, lai aizdomātos un tiktu skaidrībā par to, kādas ir mūsu attiecības ar sevi, citiem un pasauli kopumā. Ko sagaidām no citiem un ko paši varam piedāvāt. Vai esam apmierināti ar attiecībām? Varbūt atdodam citiem vairāk kā saņemam? Vai tieši pretēji – vairāk ņemam kā dodam? Viss pasaulē tiecas uz kārtību, harmoniju un līdzsvaru un, ja tā visa nav, tad sākas konflikti. Mēness Svaros – tās ir taisnīguma dienas. Tām piestāvēs sabiedriski aktīva, estētisku baudījumu sniedzoša atpūta.

Vēlaties dziļāk izprast savas partnerattiecības? Piesakieties individuālai konsultācijai pie profesionāla astrologa:
Partnerattiecību vispusīga analīze. Astrologs Guna Bundule

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt