Mēness Jaunavā

Mēness Jaunavā ir ciemos pie Merkura. Šī Saulei tuvākā planēta pārvalda Zemes stihijai piederošo Jaunavas zodiaka zīmi. Šajās dienās mūsu emocijas, garastāvoklis un ikdienas fons iegūst praktiskāku pieskaņu. Pieaug darbaspējas, pienākuma apziņa, spēja koncentrēties uz detaļām. Kļūst vieglāk rast praktisku pielietojumu savām zināšanām un prasmēm.Mēness Jaunavā: kā tas ietekmē mūsu ikdienas gaitas

Mēness Jaunavā

Kad Mēness atrodas Jaunavas zīmē, cilvēki kļūst uzmanīgāki, ekonomiskāki un uz visām lietām cenšas skatīties no praktiskās puses. Rodas vēlme visu rūpīgi izpētīt, izanalizēt, iedziļināties vissmalkākajās detaļās. Mēness Jaunavā sekmē darbus, kas prasa lielu koncentrēšanos, pacietību un precizitāti. Šīs dienas var būt darba piesātinātas, pienākumu var kļūt vairāk. Gan darbā, gan mājās, iespējams, tieši Jaunavas dienās pamanīsim, kur ir ieviesusies kāda nekārtība un, kur nepieciešams visu salikt savās vietās.

Var rasties nepārvarama vēlme ieviest kārtību skapjos, atvilktnēs, kumodēs, dokumentos, datora failos utt. Un to arī ieteicams darīt, jo Mēness Jaunavas zīmē ļauj paskatīties uz visu kritiski un pamanīt kādas kļūdas un nepilnības, kurām citās dienās nemaz nepievēršam uzmanību. Labāk sokas finanšu atskaišu sastādīšana, tekstu apstrāde, mācības, grāmatvedības kārtošanu, lietišķā sarakste, profesionālo iemaņu noslīpēšana.

Pie saspringtiem Mēness aspektiem var pieaugt nervozitāte, neapmierinātība, pārmērīgs prasīgums pret sevi un citiem, sīkumainība, kritiskums, iespējami dažādi konflikti cilvēku starpā nieku dēļ, tā teikt, „piekasīšanās sīkumiem”.

Mēness kalendārs 2024

Pozitīvais:

– praktiskums, precizitāte, atbildīgums, strādīgums, čaklums,
– augsta pienākuma apziņa, atbildības sajūta, metodiskums, akurātība,
– prāta asums, intelektualitāte, analītiska domāšana,
– apdomīgums, labi strādā loģiskā domāšana.
Negatīvais:

– sīkumainība, kritiskums, sauss aprēķins,
– skepticisms, aizdomīgums,
– pedantisms, nervozitāte,
– ieciklēšanās uz sīkumiem un detaļām, grūtības redzēt kopainu,
– nav labs laiks darbiem, kur vajadzīgs fantāzijas lidojums. Neiesaka rīkot kāzas.

Veselība

Veiksmīgi plānot un risināt jautājumus, kas saistīti ar veselību, veselīgu dzīvesveidu un higiēnu, uzsākt atveseļošanās vai diētas kursu. Dilstošā mēnesī labvēlīgs laiks ādas slimību ārstēšanai (kārpu, varžacu likvidēšana) un kosmētiskām procedūrām. Īpaši jūtīgs kuņģis, vēdera dobums un zarnu trakts, tāpēc nav ieteicamas ķirurģiskas operācijas minētajās zonās.

Uzturs

Kad Mēness virzās caur Jaunavas zīmi, ir vieglāk ievērot diētu un atslodzi. Īpaši dilstošā mēnesī ir labi uzsākt atveseļojošas un svaru samazinošas programmas. Šajās dienās lietots alkohols atstāj sevišķi nelabvēlīgu ietekmi uz aknām un nervu sistēmu. Kā jau visās zemes stihijas dienās, organisms labāk uzņems un pārstrādās sāļu ēdienu. Ieteicamas tējas nervu sistēmas stiprināšanai.Saimniecība

Ideāls laiks kārtības ieviešanai mājās, celtniecības un remontdarbiem, kā arī darbiem dārzā un koku, krūmu, puķu un augu pārstādīšanai (tie ātrāk iesakņosies). Labi padosies rokdarbi un izšūšana. Veiksmīgs laiks, lai iegādātos dažādas kancelejas un saimniecībai nepieciešamas lietas. Tiek uzskatīts par nelabvēlīgu laiku veļas mazgāšanai – grūtāk atmazgājas traipi vai uz drēbēm var palikt veļas pulvera pēdas. Neveiksmīgs var izrādīties dizaina, erotiskās apakšveļas un mākslas priekšmetu pirkums.

Sakņu dienas Mēness kalendārā

Sakņu dienas Mēness kalendārā. Uzzināt vairāk…

Mēness Jaunavā un skaistumkopšana

Mēness Jaunavas zīmē ir labs laiks skaistumkopšanai: frizētavas un kosmetologa apmeklēšanai, manikīram, pedikīram. Labvēlīgi iedarbosies maskas un ādas pīlingi. Var iegādāties kosmētiku un higiēnas preces. Nav vēlams veikt vaksāciju, jo matiņi var ataugt biezāki un apmatojums nevēlamajās zonās kļūt leknāks.

Atpūta un attiecības

Mēness Jaunavā var ienest attiecībās vēsuma notis. Vieglāk būs ieraudzīt partneros nepilnības, nevis to labās īpašības. Romantisko randiņu var sabojāt pat pēkšņi pamanīta pumpa uz mīļotās deguna vai kāds netīrums aiz labās rokas īkšķa naga kavalierim. Šajās dienās diez vai izdosies pa īstam atslābināties, prāts vairāk kavēsies pie rutīnas un ikdienas pienākumiem.
Pilnmēness Jaunavas zīmē

Katru pilnmēnesi mums tiek dota iespēja līdzsvarot sevī pilnīgi atšķirīgas enerģijas. Jaunavas zīmes pilnmēnesī Mēness atrodas racionālajā Jaunavā, bet Saule – jūtīgajā un sapņainajā Zivju zīmē. Jaunavas zīme pārstāv loģiku, faktus, konkrētumu, precizitāti, detaļas. Zivju zīme tieši pretēji – atbild par visu, kas saistīts ar smalkām nojausmām, intuīciju, nekonkrētību, sirds balsi, fantāzijām, ļaušanos radošiem impulsiem. Tieši šis pilnmēness ļauj saskatīt, cik lielā harmonijā vai disharmonijā ir šīs divas mūsu personības daļas un mēģināt līdzsvarot tās.

Pilns mēness. Trešā fāze

Izlasiet arī šo: pilnmēness ietekme un tuvākie datumi

© 2012-2024, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *