7. mēness dienaSimboli – maģiskais zizlis, gailis, vējroze, zelta arfa

Akmeņi – korallis, heliotrops, safīrs.

Ķermenis – balss saites, plaušas.

Vārda spēka diena. Dienas kopējā enerģētika ir labvēlīga un veiksmīga aktīvām darbībām. Slava, skaļums, pārākums un drosme – šie vārdi raksturo šīs dienas simbolu – gaili. Tas svinīgi un uzstājīgi paziņo apkārtējiem par tumsas atkāpšanos un jaunas dienas sākumu un atgādina, ka laiks ķerties pie darāmajiem darbiem.

Gan apkārtējā dabā, gan cilvēkā pieaug enerģija un paaugstinās dzīves spars, kas prasa aktīvu pieeju dzīves jautājumu risināšanā un plānu īstenošanā. Piemērota diena darbiem, kurus nepieciešams paveikt ātri, īsā laika posmā.
Šodien Visums katru mūsu vārdu uztver kā lūgumu, kas jāsteidz piepildīt – šī diena ir vislabvēlīgākā lūgšanu, mantru un buramvārdu skaitīšanai. Lūgšanas iegūst sevišķu spēku un tiek uzklausītas.

Jābūt uzmanīgiem vārdu izvēlē, jo tiem šodien ir īpašs spēks. Viss, ko šodien teiksiet vārdos sev vai citiem var piepildīties (gan pozitīvais, gan arī negatīvais), tāpēc ļoti rūpīgi jāizvērtē katrs vārds, ko laižat pār lūpām. Arī viss sliktais, ko teiksiet dusmās vai aizkaitinājumā, var rast izpausmi fiziskajā pasaulē.

7. mēness dienas prakse: darbs ar vārdiem – runas korekcija, parazītvārdu izskaušana, lūgšanu, mantru praktizēšana. Šodien Augstākie spēki uzklausa mūsu lūgšanas – vārdos izteiktās vēlmes var piepildīties.

Šajā dienā nav vēlams: šajā dienā labāk lieki nepļāpāt, izvairīties no melošanas un meliem. Nevēliet nevienam ļaunu, kā arī neizsakieties slikti par sevi vai arī tuviniekiem.

7. mēness dienas sapņi: Sliktie sapņi nepiepildās, labie – piepildās.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs