Simboli – kronis, zobens, labirints.
Akmeņi – serdoliks, hematīts, ugunīgais opāls.
Ķermenis – mugurkauls.
Piesardzības diena. Dienas simbols – zobens tiek saistīts ar ugunīgo Kundalini enerģiju. Tas simbolizē varu, spēku, gatavību un spēju aizstāvēt gan sevi, gan citus.
Šī ir enerģētiski ļoti spēcīga diena un tiek uzskatīta par vienu no labākajām mēness cikla dienām. Dabā un cilvēkā mostas milzu enerģija. Ja to nemāk kontrolēt un nemākulīgi ar to rīkojas, var nodarīt kaitējumu sev vai citiem. Jābūt ļoti iejūtīgiem attieksmē pret sevi, apkārtējo pasauli un labi jāpārdomā katra sava rīcība.
Iekšējā spriedze un pretestība norāda uz to, ka kaut kas nav kārtībā enerģētikā vai arī personiskie motīvi un nodomi neatbilst kopējam kosmiskajam plānam. Šajā gadījumā jāļauj sev atslābināties un jāpārdomā savi mērķi: cik tie ētiski, vai netiek pārkāptas kādas morāles normas.
Šī diena ir īpaša. Pēc apkārtējās pasaules reakcijas var spriest par to, kas notiek iekšējā pasaulē. Ja enerģijas nav sabalansētas un iekšā ir sakrājusies agresivitāte, tad saņemsim agresiju pretī: no tuviniekiem, dzīvniekiem, pat priekšmetiem.
Tieši tāpēc šajā dienā iesaka uzmanīties no asiem priekšmetiem un dzīvniekiem. Mājdzīvnieki var izrādīt pastiprinātu agresivitāti, bet tikai pret tiem, kuros pašos šī agresija ir.
Tiem, kas sevī regulāri izkopj prieka un mīlestības vibrācijas, 11. mēness diena nes harmoniju un milzīgu iekšējo spēku. Jāturpina iesāktie darbi, sevi nepārslogojot. Jāpievērš vairāk uzmanības un jādāvā mīlestība saviem tuviniekiem. Var pasniegt dāvanas un izpaust sevi radošās aktivitātēs. Laba diena bērniņa ieņemšanai.
11. mēness dienas prakse: lai lietderīgi izmantotu šīs dienas milzīgo potenciālu, vēlamas dažādas garīgās prakses un nodarbības, kurās iespējams apgūt enerģijas kontrolēšanas mākslu. Jāpraktizē miers dvēselē un mīlestība sirdī.
Šajā dienā nav vēlams: veikt postošas un iznīcinošas darbības attiecībā uz dabu un dzīvām būtnēm. Nedrīkst pieļaut nekādu agresiju.
11. mēness dienas sapņi: tiem nav nozīmes.
© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!Mēness dienas:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
SAISTĪTIE RAKSTI: | |
Mēness un sapņi | Sapņu tulks |
Mēness kalendārs 2023. gadam | Mēness zodiaka zīmēs |
Labdien.
Sakiet lūdzu, ja nedēļā redz vienu un to pašu sapni 6reizes. Vai par to ir jāuztraucas? 6reizes redzu sevi no malas. Kā guļu un mazgāju traukus. Skatos pati uz sevi. Pamostoties ir ļoooti dīvaina sajūta. Uztraukums un nemiers. Vai par to ir jāuztraucas.
Pateicos par man veltīto laiku.
Ar cieņu.
Domāju, ka sevi redzēt sapnī nav uz labu. Un vēl tik daudzas reizes. Vienkārši tas ir brīdinājums kam sliktam. To taču saka Jūsu sajūtas pēc pamošanās.
Viss labais un sliktais ir mūsu pašu galvās. Kā domāsi tā būs. Tie kuri tendēti uz slikto sliktu arī domā. Vispār Martai iesaku padomu meklēt pie psihiatra.
Par slimību brīdinošiem sapņiem vienmēr ir raksturīga trauksmaina sapņa noskaņa un tā atkārtošanās.
Piemēram, sapnis ar nāves baiļu noskaņu, no kura pēkšņi pamostas, var signalizēt par sirds slimībām jau tādā posmā, kad nekādu citu simptomu vēl nav. Tas ir raksturīgi, ka organisms jau raida trauksmes signālus, pirms parādās slimības klīniskie simptomi. Ja sapnis atkārtojas bieži, tad tas ir iemesls meklēt ārsta, speciālista palīdzību.
Katrai slimībai ir savs laiks, pirms kura notiek sapņošana.
Daudz slimību prognozējošu sapņu ir izpētījis Sanktpēterburgas medicīnas doktors Vasilijs Kasatkins. 30 gadu laikā viņš izpētīja 1410 pacientu 27 300 sapņus un konstatēja, ka tie tiešām daudzreiz brīdina par tuvojošos slimību. sapņu vizuālajos tēlos parasti ir skaidra norāde uz slimības dabu vai saslimušo orgānu. Katrai slimībai ir savs laiks, pirms kura notiek sapņošana. Angīnai tas notiek iepriekšējā vakarā, gastrītam – aptuveni mēnesi pirms, Botkina slimībai tā ir nedēļa, neirozēm – no nedēļas līdz dažiem mēnešiem, smadzeņu audzējiem – mēnesi vai vairāk par gadu, plaušu tuberkulozei – divi mēneši, hipertoniskajai slimībai – divi vai trīs mēneši.
Sapņa raksturu ietekmē cilvēka individuālās īpašības, nodarbošanās veids, nervu sistēmas tips.
Piemēri – ko redzi sapnī un par kādu saslimšanu tas liecina
Saaukstēšanās – peldēšanās duļķainā ūdenī, aukstā ūdenī, auksta duša, galva un deguns var būt palielināti nekā ir patiesībā.
Gremošanas sistēma – bojāti produkti, jēla gaļa, zobu izkrišana.
Gastrīts – tualetes, ekskrementi, netīrumi.
Sirds – spēcīgi izteiktas bailes, kas paliek pēc pamošanās, ievainojumi sirds rajonā, kreisās ķermeņa puses saspiešana, apbērts ar zemi, vajāšanas.
Hipertonija – saraustīti sapņi, katastrofas, sagruvušas mājas, krišana bedrē, bieži sapņos ir svilpjošas, nepatīkamas skaņas.
Hipotonija (pazemināts asinsvadu un muskuļu tonuss) – bāli, pārtrūkstoši sapņi, nevar pakustēties, pacelt priekšmetus, pārpeldēt upi, asins zaudēšana. Noskaņa – vienaldzība un apātija.
Nervu sistēma – neveiksmes mācībās, karš, kautiņš, ugunsgrēks, vilciena nokavēšana.
Neirastēnija – nokļūt slēgtas iestādes teritorijā, nepazīstama pilsēta. nevar izkļūt no strupceļa, meža, istabu galerijas. pazīstama vieta pēkšņi mainās, kļūst dīvaina un nesaprotama. Tumsa, monstri, paša bēres. Bērnu istaba. nevar pārvarēt šķēršļus, aizveras durvis deguna priekšā.
Plaušas – elpas trūkums, žņaugšana, slīkšana, spraukšanās cauri šaurām vietām. Ātri, drudžaini sapņi ar spilgtiem tēliem. Trauksme, bailes.
Ādas slimības – kukaiņi, kas rāpo pa ķermeni.
Galva – šaura galvassega, neērts matu sakārtojums.
Asinsrites traucējumi – sapnis vienmēr saistīts ar to ķermeņa daļu, kurā ir traucēta asinsrite. Piemēram, kājām atbilst staigāšana pa dubļiem, ūdeni, sniegu, saplēstos apavos vai basām kājām.
Aknas – kautiņi, grieztas brūces, asinis, rūgta garša mutē.
Gripa un citas infekcijas slimības – redzēt sevi kailu, no malas, degt uguni, pērties pirtī, valkāt šauru apģērbu, dzert un nevarēt remdēt slāpes. Var redzēt arī konflikta situācijas.
Tāpat kā saslimstot, arī izveseļošanās rada savu sapņu veidus. Var redzēt spožu sauli, doties virzienā, brist pa tīru ūdeni, uzvara cīņā, plaukstoši ziedi, jautri bērni.
Sapņi mēdz atkārtoties – viens pret vienu?
Jā, tie var atkārtoties līdz detaļām precīzi. Tas liecina, ka apziņā nekas nemainās. Lai sižets neatkārtotos vai tajā kaut kas mainītos, apzināti pie tā jāpiestrādā – redzēto pārrunājot, padomājot, ko tas varētu nozīmēt, meklējot risinājumus… Kamēr neatrodam, kas tad sapnī bija jāsaredz, tas nāks vēl un vēl. Ja saskatām, tas mainās – zemapziņa ir saņēmusi jauno informāciju. Sapnis var būt līdzīgs, bet tajā pēkšņi ir citāds risinājums.
Ko mums iesākt ar saviem sapņiem?
Priecāties par informāciju, ko zemapziņa mums atstāj sapņos, un strādāt ar to. Ja cilvēks grib sevi saprast, viņš sapņiem pievērš uzmanību, jo tādā veidā iepazīt sevi. Tas ir interesanti un aizraujoši. Protams, vislabākais sapņu analizētājs ir pats sapņotājs. Ja vien tiek tiem klāt.
Un kā tikt tiem klāt?
Es teiktu, ka atslēga sapņa izpratnei – saistīt redzēto kopā ar to, kas šobrīd notiek dzīvē. Arī tad, ja sapnī redz pagātni, piemēram, savu bērnību, tik un tā sapnim ir saistība ar tagadni. Varbūt realitātē cilvēks pieņemts jaunā darbā, ir daudz stresa, un viņš ilgojas pēc miera oāzes – kā bērnībā. Sapnī itin viss saistīts ar sapņotāju – sapnis ir caur un caur egoistisks. Mēs nesapņojam ne par vienu citu. Visi tēli, ko mēs redzam gulēdami, tie esam mēs. To der paturēt prātā, sapņus mēģinot tulkot. Svarīgākās ir pirmās asociācijas, kas nāk prātā, kā pats skaidrotu redzēto. Kā pašam šķiet, ko šis sapnis nozīmē un kāpēc tas parādījies tieši tagad. Tikpat svarīgi – kad noķerta pirmā asociācija, paskatīties dziļāk – ko vēl šis tēls nes sev līdzi.
Zināmā mērā sapņi ir satikšanās ar intuīciju, jo mēs tajos paredzam, kā kaut kas varētu risināties. Sapnis sastāv no divām daļām – no tā, kas ir mūsu pieredze, emocionāli lādēta, un no dienas atlikuma – visiem iespaidiem, kas bijuši nesen.
Sapnī dienas atlikums satiekas ar mūsu pieredzi, un mēs grimstam miegā, nekontrolēdami situāciju. Tāpēc taisnība teicienam, ka rīts gudrāks par vakaru. Piemēram, jāpieņem kāds svarīgs lēmums biznesā, ir notikušas sarunas, prāts fiksējis daudz informācijas – arī neverbālās, kuru neizanalizējām, nenosaucām vārdā, bet mūsu galvā tā ielikta. Smadzenes, saņēmušas informāciju, turpina strādāt miegā, saistīdamas jaunos notikumus kopā ar iepriekšējo pieredzi. Var teikt, ka guļot mums ir iespēja pagūt to, ko nepaguvām nomodā. Viss saslēdzas kopā – informācija, pieredze, asociācijas, un, lūk, no rīta atbilde ir gatava. Tādā ziņā sapnis IR intuīcijas balss.
Miegā sapņotājs pieskaras jautājumiem, no kura vairās realitātē. Pieņemsim, viņam ir fobija šķērsot tiltus, bet sapnī nav izvēles – viņam ir jāiet, un, bailēs trīcot, viņš to dara. Nomodā tas šķiet pārāk trauksmaini, bet kaut kur klusībā mitusi vēlme izmēģināt. Jā, tas ir iekšējs solis uz pārmaiņām. Tomēr ir kāda nianse – ir liela atšķirība starp sapni, kuru redzam un izjūtam miegā, un starp to, ko atceramies. Tās jau ir atmiņas par sapni, un šajās atmiņās ir liela prāta klātbūtne. To var salīdzināt ar kritienu uz slidenas ietves – mirklī, kad paslīdam, ir vienas emocijas, un pavisam citas, kad kādam par to stāstām.
Kāpēc mēs sapņus bieži neatceramies?
Apziņa nav gatava ar šo jautājumu sastapties un to risināt. Tas ir kaut kas ļoti sāpīgs, un apziņa pēc mošanās paguvusi visu ātri izdzēst. Sapnim un psihei ir sava aizsardzība. Miegā, kad esam atslābuši, psihe palaiž cenzūrai cauri informāciju, bet nomodā – ne. Vai vismaz – vēl ne. Ar sapņu atcerēšanos ir tāpat kā ar atcerēšanos nomodā – lai kaut kas paliktu atmiņā, pārdzīvojumam jābūt emocionālam vai arī notikušais, iesaistot prātu, jāiekaļ kā dzejolis. Lai sapni atcerētos, par to jāpiedomā. Bet, ja, sākot tīt filmu atpakaļ, psihe uzliek aizsardzības bloku, mēs vairs nevaram sapnim tikt klāt. Tikko bija, tikko bija, un vairs nevaru atcerēties!… Bet varbūt arī nevajag atcerēties – nav īstais brīdis. Kad būs, tad arī atcerēsies.
Sapņos redzēt sevi no malas – tas runā par labiem un uzticamiem nākotnes plāniem. Gaidīts negaidīts karjeras kāpums, kas nesīs labus finansiālus ieguvumus un paaugstinājumu.
Sastapties sapnī nozīmē aci pret aci ar problēmām un vajadzībām, kuras vairs nevar ignorēt.
Sena patiesība vēsta – mēs paši esam sev vissliktākie ienaidnieki! Ļoti ticams, ka šāds sapnis vēsta, ka esi pārāk skarbs pret sevi, ka tev ir jāuztver kaut kas vieglāk un ik pa laikam ir jāpalutina sevi ar kaut ko. Ja tu redzi kādu citu, kā savu ienaidnieku, tas var nozīmēt dažādu personību ietekmi tavā dzīvē vai domstarpības un antipātijas pret šo personu. Tas varētu arī nozīmēt, ka tev ir jāatrisina kāda sava problēma.
Sena patiesība vēsta – mēs paši esam sev vissliktākie ienaidnieki! Ļoti ticams, ka šāds sapnis vēsta, ka esi pārāk skarbs pret sevi, ka tev ir jāuztver kaut kas vieglāk un ik pa laikam ir jāpalutina sevi ar kaut ko. Ja tu redzi kādu citu, kā savu ienaidnieku, tas var nozīmēt dažādu personību ietekmi tavā dzīvē vai domstarpības un antipātijas pret šo personu. Tas varētu arī nozīmēt, ka tev ir jāatrisina kāda sava problēma.
Zīgmunds Freids uzskatīja, ka sapņi ir nomodā esošā cilvēka nepieņemamās domas un vēlmes. Miegā mēs atļaujamies visu to, ko nevaram atļauties, esot pie skaidras apziņas. Ir kāda interesanta nianse – kad sapņojam, mūsu emocionālais pārdzīvojums ir tikpat spēcīgs un īsts kā nomodā. Tātad sapņotajam ir tāds pats svars kā piedzīvotajam. Jau kopš senatnes skaidrs, ka guļot mēs kaut ko turpinām risināt.
Ko es nogrēkoju, ka jūs mani delete?!
Labdien!
Vai 11.mēness diena (2020.g. 27. oktobris) ir labvēlīga hipotekārā kredīta līguma parakstīšanai?
Dzīvoju pēc Mēness kalendāra. Manā dzīvē tas strādā kā pēc pulksteņa. Cilvēku uzvedības tendences lieliski atbilst kalendāram. Un svarīgākais – pēc kalendāra ieteiktā uzmanos no sliktajām prognozēm. Un tas strādā. Ļaudis – ja jau pilnmēness ietekmē cilvēku uzvedību, tad ir jāsaprot, ka pārējās mēness dienas arī ietekmē. Uzmanieties “sliktajās” Mēness dienās. Tā nav maģija, bet gan daaaudzu gadu krātie novērojumi cilvēku uzvedībā. Tas strādā.
Paldies, Ilvar, par atsauksmi! 🙂
Kā var uzzināt, kādā mēness dienā esmu dzimusi ?
Paldies.
Skatiet te: dzimšanas karte online. Ievadiet savus datus un kartes kreisajā augšējā pusē būs norādīta mēness diena, kurā esat dzimusi.