11. mēness dienaSimboli – kronis, zobens, labirints.

Akmeņi – serdoliks, hematīts, ugunīgais opāls.

Ķermenis – mugurkauls.


Piesardzības diena. Dienas simbols – zobens tiek saistīts ar ugunīgo Kundalini enerģiju. Tas simbolizē varu, spēku, gatavību un spēju aizstāvēt gan sevi, gan citus.

Šī ir enerģētiski ļoti spēcīga diena un tiek uzskatīta par vienu no labākajām mēness cikla dienām. Dabā un cilvēkā mostas milzu enerģija. Ja to nemāk kontrolēt un nemākulīgi ar to rīkojas, var nodarīt kaitējumu sev vai citiem. Jābūt ļoti iejūtīgiem attieksmē pret sevi, apkārtējo pasauli un labi jāpārdomā katra sava rīcība.
Iekšējā spriedze un pretestība norāda uz to, ka kaut kas nav kārtībā enerģētikā vai arī personiskie motīvi un nodomi neatbilst kopējam kosmiskajam plānam.  Šajā gadījumā jāļauj sev atslābināties un jāpārdomā savi mērķi: cik tie ētiski, vai netiek pārkāptas kādas morāles normas.

Šī diena ir īpaša. Pēc apkārtējās pasaules reakcijas var spriest par to, kas notiek iekšējā pasaulē. Ja enerģijas nav sabalansētas un iekšā ir sakrājusies agresivitāte, tad  saņemsim agresiju pretī: no tuviniekiem, dzīvniekiem, pat priekšmetiem.

Tieši tāpēc šajā dienā iesaka uzmanīties no asiem priekšmetiem un dzīvniekiem. Mājdzīvnieki var izrādīt pastiprinātu agresivitāti, bet tikai pret tiem, kuros pašos šī agresija ir.

Tiem, kas sevī regulāri izkopj prieka un mīlestības vibrācijas, 11. mēness diena nes harmoniju un milzīgu iekšējo spēku. Jāturpina iesāktie darbi, sevi nepārslogojot. Jāpievērš vairāk uzmanības un jādāvā mīlestība saviem tuviniekiem. Var pasniegt dāvanas un izpaust sevi radošās aktivitātēs. Laba diena bērniņa ieņemšanai.

11. mēness dienas prakse: lai lietderīgi izmantotu šīs dienas milzīgo potenciālu, vēlamas dažādas garīgās prakses un nodarbības, kurās iespējams apgūt enerģijas kontrolēšanas mākslu. Jāpraktizē miers dvēselē un mīlestība sirdī.

Šajā dienā nav vēlams: veikt postošas un iznīcinošas darbības attiecībā uz dabu un dzīvām būtnēm. Nedrīkst pieļaut nekādu agresiju.

11. mēness dienas sapņi: tiem nav nozīmes.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs