26. mēness dienaSimboli – krupis, purvs.

Akmeņi – žadeīts, dzeltenais nefrīts, hrizoprazs.

Ķermenis – nervu sistēma.

 

Neapmierinātības, ilūziju un šaubu diena. 26. mēness diena tiek uzskatīta par nelabvēlīgu, smagu un kritisku. Ja lunārā mēneša cikla laikā neesam paspējuši ko izdarīt, tad tieši šodien var sākt likties, ka slīkstam nepadarīto darbu, nepabeigto projektu un neizpildīto solījumu “purvā”.

Pieaug dažādu strīdu, kašķu, domstarpību un nepatikšanu varbūtība. Cilvēki var kļūt iedomīgi, pārlieku pļāpīgi, augstprātīgi un mēdz pārspīlēt savas iespējas. Tāpēc visas ziņas jāuztver kritiski, vēlams ierobežot kontaktus līdz minimumam un lieki nerosīties, bet mierīgi veikt vienkāršus ikdienas darbus. Jo mazāk cilvēku būs jums apkārt, jo mierīgāk paies šī diena.
Šodien jums pēkšņi var sākt likties, ka esat pats gudrākais un skaistākais, iespējamas straujas garastāvokļa svārstības. Nevajag būt pārlieku iedomīgam un uzpūtīgam, citādi nākamajā mēness dienā šodienas uzvedība un sajūtas liksies neadekvātas un smieklīgas. Kā arī nemētājieties ar liekiem zvērestiem un solījumiem, diez vai spēsiet tos izpildīt.

26. mēness dienas prakse: ļoti svarīgi šodien ir saglabāt pozitīvu skatījumu uz lietām, visas neveiksmes uztvert kā uzdevumus, kuri jāatrisina. Pacentieties pēc iespējas kontaktēties tikai ar labvēlīgi noskaņotiem cilvēkiem. Pārdomāt jau paveikto. Diena labvēlīga pasīvai atpūtai.

Šī diena nav labvēlīga: iepirkumiem un veikalu apmeklējumiem, jo var gadīties, ka naudu izlietosiet nelietderīgi. Kā arī nevajadzētu šodien norunāt dažādas tikšanās, sanāksmes un randiņus. Nav ieteicams daudz runāt, melot un sākt jaunus darbus.

26. mēness dienas sapņi: mēdz piepildīties.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs