12. mēness dienaSimboli – sirds, Svētais grāls.

Akmeņi – dzeltenais korallis, lazurīts, perlamutrs.

Ķermenis – sirds, asinsrites sistēma.

 
Žēlsirdības diena. Sirds kā trauks, svētais grāls, kas piepildīts ar kosmisko, visaptverošo mīlestību. Šodien jāieklausās savā sirdī un jāatver to mīlestībai, žēlsirdībai un piedošanai.
Diena vairāk piemērota garīga, ne fiziska vai materiāla rakstura darbībām. To ieteicams pavadīt pēc iespējas mierīgāk, atstājot sadzīvisku problēmu risināšanu citam laikam. Labvēlīgi pabūt vienatnē.

Šodienas galvenais uzdevums ir apzināties savu saikni ar augstāko, pieņemt sevi un cilvēkus, nevienu nenosodot un nevērtējot, apzināties visu lietu savstarpējo saistību un to, ka mums visiem ir tiesības uz mīlestību, kā arī pienākums to izplatīt tālāk apkārtējā pasaulē.

12. mēness dienas prakse: labvēlīga diena līdzjūtības izrādīšanai un labdarībai. Vēlams dot ziedojumus un žēlsirdības dāvanas. Ja līdzekļi neatļauj, var vienkārši ziedot citiem savu mīlestību un rūpes, sūtīt visiem gaišas domas. Ja kāds šodien lūdz jūsu palīdzību, neatsakiet.

Šajā dienā nav vēlams: strīdēties, jo salabšana pēc šīs dienas strīda var būt neiespējama. Nevajadzētu raudāt un gausties par dzīvi, kā arī nedrīkst nodoties sevis žēlošanai, lai neiestigtu šādā stāvoklī uz ilgu laiku.

12. mēness dienas sapņi: pravietiski sapņi, kuriem var uzticēties.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs