28. mēness dienaSimbols – lotoss.

Akmeņi – ametists, žadeīts, hrizoprazs, belomorīts, pienainais opāls, akvamarīns.

Ķermenis – acis.

Labestības diena. Lotosa zieds – ļaušanās, atdošanās, savas dzīves misijas apzināšanās. Divdesmit astotās mēness dienas interpretācija atkarīga no tā, cik mēness dienu ir attiecīgajā lunārajā mēnesī.
Ja 29 – as, tad diena uzskatāma par kritisku, jo tad šī ir viena no tā saucamajām Hekates dienām. Bet, ja lunārajā mēnesī ir 30. mēness dienas, tad diena ir gaiša un harmoniska. Visi darbi, kas saistīti ar harmonijas un mīlestības vairošanu pasaulē, labi veiksies un izdosies. Brīnumaina diena, kad problēmas, kas nelika mieru ilgu laiku, var negaidītā veidā atrisināties.

Sapnī vai meditācijas laikā iespējams piedzīvot atklāsmi par savām iepriekšējām dzīvēm. Šajā dienā visiem spēkiem jācenšas sevī uzturēt labs noskaņojums un labvēlīga attieksme pret apkārtējo pasauli. Visi šodienai ieplānotie darbi noritēs pārsteidzoši veiksmīgi un jūs varat būt pat pārsteigti, ar cik mazu piepūli un ieguldījumu izdosies sasniegt vēlamo rezultātu.

Centieties visas dienas garumā uzturēt pozitīvu noskaņojumu, izvairieties no īgņošanās un neapmierinātības izrādīšanas, jo tas var piesaistīt dažādus nepatīkamus notikumus. Veiksmīgi noritēs mājas remontdarbi. Labvēlīgi iedarbosies meditācijas, filozofiskas pārdomas par dzīvi un tās jēgu.

28. mēness dienas prakse: iepirkšanās – tas var būt arī neliels, spontāns un neapdomāts pirkums, galvenais, lai tas jums patiktu! Jāpievērš uzmanība tam, kādā zodiaka zīmē ir Mēness.

Šajā dienā nav ieteicams: nedrīkst pieļaut nekādu varmācīgu attieksmi ne pret cilvēkiem, ne dzīvniekiem, ne augiem. Svarīgu lēmumu pieņemšanu arī labāk atlikt uz citu dienu. Jāsaudzē redze – nav vēlams ilgstoši atrasties pie datora vai televizora.

28. mēness dienas sapņi: pravietiski sapņi, kuros ir iespēja ieraudzīt savas turpmākās dzīves iespējamos variantus, bet tikai no jums būs atkarīgs, kādu ceļu izvēlēsieties.


© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs