23. mēness dienaSimbols – krokodils (arī himēra, cerbers)

Akmeņi – rauhtopāzs, melnais nefrīts, krokodilīts, sarders.

Ķermenis – olnīcas, sēklinieki.


Agresijas diena. Skaitās enerģētiski nelabvēlīga un sarežģīta. Katrā no mums dziļi zemapziņā apslēpta mīt tumšā, dzīvnieciskā puse un tieši 23. mēness diena ir tas laiks, kad tā var izpausties visspilgtāk. Kļūst grūtāk kontrolēt savas emocijas un reakcijas.

Šajā dienā psihiski nelīdzsvarotus cilvēkus var pārņemt neizskaidrojams uzbudinājums, agresija un tieksme uz strīdiem, konfliktiem, vardarbību. Tāpat kā 9., 15. un 29.mēness dienās var kļūt aktīvāki un uzbāzīgāki tā saucamie enerģētiskie vampīri – toksiski, uzbāzīgi, bezkaunīgi cilvēki, kas parazitē uz citu cilvēku resursu krājumiem. Viņiem rodas lielāka iekšēja vajadzība pabaroties uz citu rēķina un viņi mēģina visādos manipulatīvos veidos provocēt apkārtējos uz negatīvām emocijām. Lai neizšķiestu savu psihisko un fizisko enerģiju, ieteicams ļoti rūpīgi izvērtēt to cilvēku loku, ar kuriem šajā dienā paredzēta komunikācija. Jebkurā provokatīvā situācijā jāsaglabā miers un vēss prāts.

Krokodils simbolizē arī pārmaiņas, reformas, visa vecā, savu laiku nokalpojušā iznīcināšanu jaunai atdzimšanai. Šī mēness diena ir īpašs punkts mēness ciklā, pārejas robeža no trešās uz ceturto mēness fāzi. Jāizvērtē tas, kas ir noticis iepriekšējās trīs nedēļās, ar kādām pieredzēm dvēselei nācies saskarties un ko no tā visa paturēt un nest tālāk, bet ko atstāt pagātnei.

Neskatoties uz to, ka diena ir enerģētiski nestabila, tā var būt ļoti vērtīga tieši garīgai izaugsmei. Tā ļauj ielūkoties savas dvēseles visslepenākajos kambaros, lai uzrīkotu tur pamatīgu revīziju. Tā ļauj ieraudzīt, kādas sekas rada mūsu iepriekš izdarītās izvēles, darbības un dod iespēju rasties jaunām īpašībām un izaugsmes iespējām.

23. mēness dienas prakses:

* meditācijas stresa noņemšanai,
* sports un fiziskā aktivitāte,
* pamatīga mājas tīrīšana.

Mēness kalendārs 2024

Šajā dienā nav vēlams:

* uz agresivitāti tendētiem cilvēkiem šajā dienā nav vēlams uzturā lietot gaļas produktus, stipru kafiju un alkoholu, jo tas viss rada papildu uzbudinājumu.
* daži astrologi neiesaka 23.mēness dienā dienā griezt nagus un stāties dzimumsakaros.
* veikt ķirurģiskas operācijas. (Lai izvēlētos vispiemērotāko datumu operācijai vai kādai nopietnākai ķirurģiskai manipulācijai, ir jāņem vērā ne tikai Mēness dienas un stāvoklis zodiakā, bet arī citi svarīgi astroloģiskie rādītāji un individuālais horoskops.)

Sapņi: var būt mānīgi un tukši.

Sapņu tulkošana:

Mēness un sapņi

Jūs varētu interesēt arī šis raksts: Mēness un sapņi

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs