21. mēness dienaSimbols – zirgs.

Akmeņi: avanturīns, pirīts, obsidiāns, cirkons.

Ķermenis – aknas.

Varoņdarbu diena. Spēks, kaisle, ātrums un neapturama virzība uz priekšu ir šīs dienas atslēgas vārdi. Zirgs simbolizē enerģiju. Tas ir mūsu iekšējais spēks, mūsu seksuālā enerģija. Kas to nemāk apvaldīt un pārvaldīt, tas auļo uz bezdibeni, bet, tam, kas to pakļāvis savai gribai un iemācījies ar to rīkoties, var piederēt viss.
21. mēness diena ir labvēlīga, enerģētiski piesātināta diena, kas liek atvērties mūsu iekšējam apslēptajam potenciālam. Pieaug pašapziņa, pašpārliecinātība un ticība saviem spēkiem.

Šodien neviens darbs neliksies par grūtu, nekas nebiedēs un nespēs apturēt virzībā uz nosprausto mērķi. Izdosies visi jaunie darbi, ko uzsāksiet un kurus līdz šim pat baidījāties iesākt.

Dienas enerģētika apvelta cilvēkus ar neparastu drosmi un mudina uz sabiedriskajām aktivitātēm. Tāpēc šajā dienā vēlams rīkot dažādus pasākumus, grupu nodarbības, sapulces un mītiņus. Šajā dienā nesēdiet vieni mājās, bet dodieties sabiedrībā.

Laba diena, lai iekārtotos jaunā darba vietā – iespējama strauja profesionālā izaugsme un virzība augšup pa karjeras kāpnēm.

21. mēness dienas prakse: ļoti svarīgi šajā dienā atvēlēt laiku saskarsmei ar dabu – pastaigas svaigā gaisā, dabas vērošana.

Uzlādēšanās no dabas stihijām dos papildu spēku “uzrāvienam”.

Labvēlīgi iedarbosies visas grupu nodarbības.

Labvēlīga diena mājas pārkārtošanai un mēbeļu pārbīdīšanai.

Šajā dienā nav vēlams: ļauties skopulībai, liekulībai, lišķībai. Īpaši nelabvēlīga šī diena var būt pašlabuma un negodīga izdevīguma meklētājiem, kā arī tiem, kas mēģinās risināt problēmas ar melu palīdzību.

21. mēness dienas sapņi: dezinformējoši sapņi.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs