18. mēness dienaSimboli – Spogulis, Kristāls, Pērtiķis.

Akmeņi – baltais ahāts, ceriņkrāsas ametists, opāls, špinelis

Ķermenis – āda, nieres.


Atdarināšanas diena. Diezgan sarežģīta, varbūt pat savā ziņā saspringta diena, kad apkārtēja pasaule kā spogulis parāda mums to, kādi esam patiesībā. Tieši šodien mēs varam ieraudzīt, vai dzīvojam saskaņā ar apkārtējo realitāti vai gluži pretēji – esam nonākuši disharmonijā ar to.

Ja šajā dienā dzirdat par sevi ko negatīvu, tad ziniet, ka tā ir patiesība. Neapvainojieties, bet padomājiet, kā sevi pilnveidot. Ja jūs slavē un izsaka komplimentus – arī tā ir taisnība nevis vienkārši glaimi, tātad, jūs esat uz pareizā dzīves ceļa.

Pastāv varbūtība pakļauties svešām ietekmēm, gribēsies kādam līdzināties vai kādu atdarināt. Tomēr jāsaglabā prāta skaidrība un vairāk jāpievēršas savai būtībai un sevis analīzei.
18. mēness dienas prakse: šajā dienā jādomā tikai labas domas, jāstrādā pie atbrīvošanās no negatīvajiem priekšstatiem, kas iesakņojušies apziņā. Jāattīsta objektivitāte un jāmēģina ieraudzīt sevi it kā no malas, atsakoties no ilūzijām un maldiem. Labi uzsākt diētu vai citas organisma attīrīšanas prakses.

Ieteicamas ūdens procedūras (pirts, baseins, sauna, duša, vanna), norīvēšanās, masāžas un citas kosmētiskās procedūras. Šodien biežāk jāskatās spogulī. Veselībai par labu nāks riekstu un augu eļļas lietošana uzturā.

Šajā dienā nav vēlams: pārlieku sevi noslogot fiziski un emocionāli. Nav vēlams pārēsties un daudz gulēt. Visā nepieciešama atturība un skaidra apziņa. Tiem, kas nevēlas cīnīties ar savām negatīvajām īpašībām, šī diena var būt kā grēkā krišana.

18. mēness dienas sapņi: šajā dienā vēlams gulēt mazāk kā parasti, pārmērīgs miega daudzums var izraisīt galvassāpes. Sapnī var ieraudzīt tās problēmas, kas traucē dzīvot. Sapņi parasti ir patiesi.

Ametists

 
Opāls

 
© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs