9. mēness dienaSimbols – sikspārnis.

Akmeņi – aleksandrīts, dūmu kvarcs, melnās pērles.

Ķermenis – krūtis, krūškurvis.

Ilūziju diena. Dienas simbols – sikspārnis simbolizē mūsu tumšo “ēnas” pusi, kurā mīt visas mūsu bailes, šaubas, maldi, ilūzijas un pašapmāns. Tā ir tā mūsu dvēseles daļa, kurā mēs nelabprāt ieskatāmies un kuru nevēlamies rādīt citiem.
9. mēness diennakts ir viena no lunārā mēneša tā saucamajām “sātaniskajām dienām”, kad mēs kļūstam vairāk pakļauti negatīviem iespaidiem un ietekmēm kā arī paši sliktāk kontrolējam savas emocijas.

Diena var būt bīstama un smaga, pastāv iespēja ļauties dažādiem kārdinājumiem, “paklupt” vai “novirzīties no pareizā ceļa”. Bet tā var būt arī kā iespēja tuvāk iepazīt savas nepilnības, “paskatīties patiesībai acīs”.

Tā kā cilvēkus ietekmē negatīvās enerģijas, daudziem šodien var uznākt skumjas, bailes, nemiers, nomākt drūmas domas. Jāpārcieš viss bez īpašām emocijām un jūtu izrādīšanas. Mierīgi jāturpina iesāktās lietas, neuzsākot neko jaunu.

Vēlams izvairīties no lieliem cilvēku pūļiem un kolektīviem pasākumiem.

9. mēness dienas prakse: diena ir labvēlīga, lai pievērstu uzmanību savai garīgajai attīstībai un izaugsmei. Drūmās domas un negatīvās emocijas kliedēt palīdzēs lūgšanas un apzināta pozitīvu domu kultivēšana.

Šajā dienā nav vēlams: ļauties kārdinājumiem, provokācijām, uzsākt ko jaunu, izrādīt pārlieku emocionalitāti un jūtīgumu.

9. mēness dienas sapņi: var būt mokoši un smagi.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs