6. mēness dienaSimboli – putns, mākoņi.

Akmeņi – hiacints, citrīns.

Ķermenis – elpceļi, bronhi.

 

Prieka un apmierinātības diena. Dienas simboli liek aizdomāties par Visuma lietu kārtību, par to, ka neatkarīgi no mūsu pašreizējā brīža saprašanas, viss notiek tā, kā tam ir jānotiek. Šodien mēs mācāmies pieņemt visu, kas notiek mums apkārt ar gudrību, nenosodīšanu, padevību, ļaušanos un uzticēšanos Augstākajam Saprātam.

Šī ir veiksmīga, gaišām enerģijām piepildīta diena, kuru ieteicams pavadīt mierīgi, nepārslogojot sevi ar ikdienas rūpēm un raizēm. Var nodarboties ar jebkurām lietām, kas sagādā prieku, labpatiku un nav pretrunā ar cilvēciskajiem un kosmiskajiem likumiem.
Intuīcija saasinās līdz pat gaišredzībai, iespējamas dažādas atklāsmes un apskaidrības. Var meklēt pazudušas lietas, nodoties zinātnei. Diena labvēlīga sabiedriskiem kontaktiem. Jāturpina veikt iesāktie darbi.

6. mēness dienas prakse: ieteicams veikt dažāda veida kosmētiskās, skaistumu vairojošās, organismu atjaunojošās un jaunību paildzinošās procedūras. Īpaši dziedniecisku efektu dos dziedāšana un darbs ar skaņām.

Šajā dienā nav vēlams: būt neapmierinātam ar sevi, radiniekiem, kolēģiem, ar kādu citu vai vispār dzīvi kopumā. Jāpieņem viss tā, kā ir, neko nenosodot un nekurnot par sevi vai notikumiem un pašreizējiem apstākļiem.

6. mēness dienas sapņi: pazīstama cilvēka redzēšana sapnī var liecināt par to, ka jūs kaut kādā veidā esat viņa parādnieks. Var ieraudzīt norādes uz darbiem, kuri būtu jāpabeidz.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs