20. mēness dienaSimbols – ērglis.

Akmeņi – kalnu kristāls, sarkanā jašma, džespilīts.

Ķermenis – muguras augšdaļa, lāpstiņas, pleci.

 
Garīgās izaugsmes diena. 20-tās mēness dienas simbols – ērglis simbolizē garīgo pirmsākumu cilvēkā un tiek asociēts ar taisnīgumu, spēku un spēju pacelties pāri ikdienas kņadai un dzīves grūtībām. Tas ir arī drosmes, lepnuma un varas simbols.

Šī ir neparasta diena, kas var nest brīnumainas atklāsmes par kosmosa likumsakarībām, savu vietu un veicamajiem uzdevumiem visuma telpā.
Dienas mērķi – garīgā izaugsme, pilnveidošanās, savas nevarēšanas un negribēšanas pārvarēšana. Vislabvēlīgākā diena svarīgu lēmumu pieņemšanai, kas šajā dienā izdosies viegli. Šodien jākoncentrējas uz pašiem svarīgākajiem mērķiem un uzdevumiem. Uzvara pār sevi dos iespēju pacelties augstāk savā attīstībā.

Ieteicams veģetārs uzturs vai badošanās. Jāsaudzē redzi, mazāk uzturoties pie datora un televizora.

20. mēness dienas prakse: paskatīties uz sevi un savu dzīvi no cita, jauna skatu punkta, it kā no malas. Pārdomāt, izanalizēt savu rīcību, cik tā bijusi pareiza vai nepareiza. Pārskatīt pieļautās kļūdas un izdarīt secinājumus. Tas ļaus saskatīt iekšējo tīrību un atbrīvos enerģiju pareizu lēmumu pieņemšanai.

Šajā dienā nav vēlams: ļauties augstprātībai un egoismam; pakļaut sevi dažādām ekstrasensorām ārstniecības metodēm, kā arī ārstēt pašam.

20. mēness dienas sapņi: Šajā dienā ir iespēja piedzīvot apzināto sapni. Sapņi var piepildīties.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2023. gadam Mēness zodiaka zīmēs