4. mēness dienaSimbols – paradīzes koks.

Akmeņi – amazonīts, sardoniks, zaļais nefrīts

Ķermenis – kakls, rīkle, balsene

Ļauna un laba atzīšanas diena, kad rūpīgi jāapsver katra sava doma, vārds un rīcība. Šajā dienā darītais tiek attiecīgi atmaksāts, labs – ar labu; ļauns – ar ļaunu. Dienas simbols – paradīzes koks atgādina par grēkā krišanu un nepieciešamību izdarīt apzinātu izvēli starp labo un ļauno.

Koks kā mūžīgās dzīvības simbols caur savām saknēm simbolizē mūsu saikni ar pagātni, mūsu senčiem un dzimtu, caur galotni – saikni ar augstāko būtību, caur augļiem – saikni ar mūsu nākotni un pēcnācējiem. Tāpēc 4. mēness dienā īpaši ieteicams pavadīt laiku ģimenes lokā. Var nodoties sava dzimtas koka un ģimenes vēstures pētīšanai.
4. mēness diena paredzēta pasivitātei, vēlams pabūt vienatnē, pievērsties mierīgai garīgās mūzikas baudīšanai vai mājas solim. Labvēlīga diena jaunu zināšanu apgūšanai, dažādiem rokdarbiem.

4. mēness dienas prakse: atskatoties pagātnē, ieraudzīt savas pieļautās kļūdas un nepareizās izvēles, pārdomāt, kādas mācību stundas tās ir sniegušas un apzināties, ka viss, kas ar mums notiek pašlaik, tas ir mūsu pašu pagātnes izvēļu rezultāts.

Uz veselību labvēlīgu iespaidu atstās pastaigas svaigā gaisā, uzturēšanās pie dabas. Enerģētikas paaugstināšanai un vispārējai dziedināšanai – darbs ar skaņām, balss trenēšana, dziedāšana, mantru, lūgšanu skaitīšana. Tradīciju godināšana. Sakrālās prakses.

Šajā dienā nav vēlams: pieņemt svarīgus lēmumus, nodoties negatīvām domām un darbībām.

4. mēness dienas sapņi: var piepildīties. Ja redzat ko biedējošu un nepatīkamu, to vajag uzskatīt kā brīdinājumu.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2022. gadam Mēness zodiaka zīmēs