4 sapņu tipi jeb kā pareizi tulkot sapņus

Parasti lielākā daļa sapņu aizmirstas tūlīt pēc pamošanās. Bet ir tādi sapņi, kas paliek atmiņā uz visu mūžu. Jau tūkstošiem gadu cilvēki, mēģinot tulkot sapņus, cenšas atrast sakarības starp nakts laikā piedzīvoto un reālo dzīvi. Protams, šīs sakarības tiek arī atrastas, jo, kas meklē, tas atrod.4 sapņu tipi jeb kā pareizi tulkot sapņus

Attēls: Tava-pasaule.lv / 4 sapņu tipi jeb kā pareizi tulkot sapņus

Sapņi visos laikos tikuši tulkoti un izskaidroti. Bija atvērtas pat speciālas skolas, kur šīs sapņu skaidrošanas zinības varēja apgūt un iegūtās zināšanas izmantot nakts vēstījumu atšifrēšanā.

Zigmunds Freids sapņos saskatīja apstiprinājumu savai teorijai. Savukārt tie, kas pieturas pie domas, ka cilvēks nav tikai miesa un kauli, bet tam ir arī dvēsele un garīgais pirmsākums, jau pašu sapņu eksistēšanas faktu uzskata par pierādījumu tam, ka pastāv kādas „smalkākas„ pasaules, uz kurām dodas dvēsele laikā, kad cilvēka fiziskais ķermenis guļ.

Tā kā viss šajā pasaulē ir lielākā vai mazākā mērā savā starpā cieši saistīts, tad tas, kas notiek „smalkajā” pasaulē kaut kādā veidā attiecas arī uz reālo pasauli – reizēm biedējot, reizēm brīdinot par gaidāmajiem notikumiem, reizēm sakot priekšā, kā atrisināt kādu jautājumu. Un nav nekā dīvaina vai nenormāla tajā, ka mēs cenšamies šos vēstījumus pēc iespējas precīzāk atšifrēt.

Sapņu tulks

Jūs varētu interesēt arī šis: Sapņu tulks

Sapņus var iedalīt 4 kategorijās jeb tipos.

Pirmais sapņu tips:

Pamostoties, jūs nevarat atcerēties, ko tieši sapņojāt, priekšstats ir izplūdis un miglains.

Visbiežāk šāda tipa sapņi neko nenozīmē un vienkārši atspoguļo jūsu noskaņojumu dotajā brīdi. Tomēr, ja sapnis bija vairāk ar negatīvu ievirzi, kas var izpausties kā, piemēram, nesaprotamas trauksmainas izjūtas pēc pamošanās, tad tomēr dažas tuvākās dienas vajadzētu būt uzmanīgākam un ievērot zināmu piesardzību.

Ja trauksmainais sapnis atkārtojas vairākas reizes un nelāgās priekšnojautas turpinās, var mēģināt pārlikt gultu citā vietā vai kādu nakti pagulēt pie ieslēgtas gaismas. Labs aizsardzības līdzeklis pret nakts murgiem ir zem spilvena palikts gredzens ar ametistu.

Par miega nozīmi

Līdzīgs raksts: Kāpēc miegs ir svēts

Otrais sapņu tips:

Jūs spilgti atceraties kādas sapnī redzētas detaļas, bet nevarat atcerēties visu sapni pilnībā.

Šis ir pats vienkāršākais variants. Atveriet jebkuru sapņu grāmatu un lasiet. Bet jāņem vērā, ka skaidrojumi dažādās sapņu skaidrojošās vārdnīcās var stipri atšķirties, tāpēc drošības pēc pārskatiet vairākus avotus.

Vienkāršajiem sapņiem ir tendence piepildīties aptuveni nedēļas laikā, tāpēc salīdzinot un pētot, jūs drīz vien iegūsiet skaidrību, kurš no sapņu tulkiem ir vairāk piemērots tieši jums.

Nav izslēgts, ka ar laiku jums izveidosies pašiem sava sapņu un to tulkošanas grāmata un jūs jau ar garantiju zināsiet, ka tad, kad sapnī, piemēram, redzat suņus, tad drīzumā ciemos ieradīsies draugi.

Mēness un sapņi

Jūs varētu interesēt arī šis raksts: Mēness un sapņi

Trešais sapņu tips:

Jūs nosapņojāt kaut ko ļoti reālu un sakarīgu, tā teikt, kā dzīvē. Un visu līdz pēdējai niansei sīki un smalki atceraties.

Šis ir viedais sapnis. Noteikti pierakstiet to, ko nosapņojāt, izceļot galveno un svarīgāko. Tad pievērsieties niansēm, tās apdomājot un analizējot. Var gadīties, ka šādā sapnī ir atspoguļots pilnīgi reāls turpmāko notikumu attīstības scenārijs. Šādi sapņi var norādīt arī uz tām svarīgajām lietām, kurām būtu nepieciešama lielāka uzmanība no jūsu puses.

Ceturtais sapņu tips:

Ir nosapņots kaut kas pilnīgi nereāls fantastikas filmu labākajās tradīcijās, piemēram, kaut kas ar troļļiem, fejām, ciklopiem utt.

Šāda tipa sapņus tulkot ir visgrūtāk. Diez vai kādā sapņu grāmatā izdosies atrast sapnī redzētos mistiskos tēlus. Bet, neskatoties uz to, šāda veida sapņi nes ļoti daudz personiska rakstura informācijas.

Sapņus – alegorijas tulko, piemērojot skaidrojumus konkrētai personībai un konkrētai situācijai. Jāmēģina atzīties sev tajā, ko tieši jūs konkrētajā brīdī gribat panākt un no kā baidāties, kā arī pameklēt slēptās sakarības starp sapnī redzētajiem personāžiem ar reāli dzīvē sastopamajiem.

Dīdeklis, krācējs, zobu griezējs un citi miega traucētāju tipi jeb laulības dzīves ēnas puse

Jums jāizlasa arī šis: Laulības dzīves ēnas puse

Noslēgumam daži vienkārši ieteikumi veselīgākam miegam:

*pirms gulētiešanas jāizvēdina istaba,
*pirms gulētiešanas ieteicama neliela pastaiga,
*neēst uz nakti,
*iet gulēt vienā un tajā pašā laikā.

© Tava-pasaule.lv / 2015. gada 9. maijā. Bez saskaņošanas ar autoru un rakstiskas atļaujas materiālus no portāla tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Rakstiet komentāros savu nosapņoto sapni. Kad, kurā dienā nosapņots. Mēģināsim to kopīgiem spēkiem iztulkot.

32 komentāru
  1. 18/01/2019
  2. 14/02/2019
    • Avatar photo 16/02/2019

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *