8. mēness dienaSimbols – Fēnikss, Taurenis, ugunsgrēks.

Akmeņi – sarkanais granīts, hrizolits, morions.

Ķermenis – kuņģis.

 


Grēku nožēlas un šķīstīšanās diena. Dienas simbols – Fēnikss – putns, kas sadeg ugunī un augšāmceļas no pelniem. Tāpat arī cilvēkam šodien tiek dota iespēja veikt nozīmīgas iekšējas pārmaiņas. Atdzimšana, pārdzimšana un transformācija caur uguni ir šīs dienas atslēgas vārdi.

Enerģija dabā un cilvēkā pieņemas spēkā, notiek neredzamas, bet enerģētiski svarīgas izmaiņas visos cilvēka esības līmeņos. Šajā dienā būs viegli atbrīvoties no pagātnes nastas un visa negatīvā, kas sakrājies dvēselē. Vēlams attīrīties gan garīgi, gan fiziski, piedot sev un citiem.
Ieteicams kontakts un darbs ar uguns stihiju – sveču dedzināšana, uguns liesmu vērošana kamīnā vai ugunskurā. Tas ļaus vieglāk pielāgoties apkārt notiekošajām pārmaiņām.

8. mēness diena ir labvēlīga, lai dotos ceļojumā.

Šodien gatavotie ārstniecības līdzekļi darbosies ļoti efektīvi.

8. mēness dienas prakse: pārdomāt savu dzīvi – atskatīties pagātnē, apzināties tagadni un ielūkoties nākotnē – iedomāties kā uguns liesmas iziet cauri katram dzīves posmam, sadedzinot visu negatīvo, ko sastop savā ceļā.

Ieteicama atslodze, badošanās (attīrīšanās efekts būs daudzkārt spēcīgāks kā citās dienās). Savas patiesās dzīves misijas apzināšanās.

Šajā dienā nav vēlams: strīdēties, skaidrot attiecības, rīkot svinības.

8. mēness dienas sapņi: šīs dienas sapnim jāpievērš īpaša uzmanība! Tas var palīdzēt noskaidrot, kāda ir jūsu dzīves patiesā misija, kādēļ jūs esat nākuši šajā pasaulē un, kas ir tas, kas jums būtu jādara, lai veiktu šo uzdevumu.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

Mēness dienas:

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Mēness kalendārs 2024. gadam Mēness zodiaka zīmēs